Rise of the Tomb Raider: випробування та їх проходження

334 0 Новини високих технологій

Rise of the Tomb Raider – нова гра про пригоди Лари Крофт. На цей раз знамениту искательницу пригод занесе в снігову пустку Сибіру. Тут Розкрадачка гробниць чекає безліч таємниць і загадок, які належить розгадати в процесі проходження Rise of the Tomb Raider. Випробування – це невеликі місії, які будуть зустрічатися в кожній локації гри. Про те, як виконати ці квести, розповість наш невеликий огляд.

Rise of the Tomb Raider: випробування та їх проходження

Rise of the Tomb Raider: проходження випробувань

Перше завдання стане доступним ще в самому початку гри, в Сирії. Місія під назвою «Вздерни їх вище» полягає в тому, щоб знищити всі кадила, які можна знайти в цій області. Крім того, в цій області ви знайдете кілька реліквій і документів.


Сибірську глушину

Такі загадки чекають вас у цій невеликій локації гри Rise of the Tomb Raider. Випробування на пошук трьох реліквій і шести документів виконати досить просто – обшарьте округу, і обов'язково знайдете всі ці артефакти. Крім того, в Сибірській глушині вам належить виконати ще одне випробування під назвою «Хапай і біжи». Щоб пройти цю місію, знайдіть трьох ворожих солдатів і, вбивши супротивників, обшукайте їх трупи.

Радянська база

Перше випробування цієї області «У темряву» виконати дуже легко – відвідайте будь-які п'ять печер. При цьому їх необов'язково досліджувати, увійдіть всередину. Наступне завдання «Пошкодження даних» трохи складніше. Для її проходження вам знадобиться знайти на території бази десять комп'ютерів червоного кольору і знищити кожного з них.


У цій області є ще кілька місій, які належить виконати в процесі проходження Rise of the Tomb Raider. Випробування під назвами «Свобода думки» і «Захоплення прапора» зажадають від вас знищити плакати і прапори, що знаходяться в межах бази.

Геотермальна долина

У цій локації гри Rise of the Tomb Raider карта випробувань досить обширна. Крім того, для виконання цих завдань вам знадобиться вчинити певні дії. У місії «Пташка в клітці» вам необхідно зловити одну з курок, яких в межах табору предостатньо, і закинути її в загін. Завдання зарахується, коли ви отловите 5 птахів.
Rise of the Tomb Raider: випробування та їх проходження
Наступна місія «Стрибки з великої висоти» викликає утруднення у більшості гравців, адже прості стрибки з виступу тут не зараховуються. Щоб місія була пройдена, вам необхідно знайти чотири трампліна і правильно зістрибнути з них у воду. Перш ніж зробити стрибок, підійдіть до краю трампліну і затисніть ту клавішу, яку запропонує вам гра. Тільки в цьому випадку випробування буде завершено. Щоб пройти наступне завдання «В яблучко», необхідно знайти і знищити за допомогою лука сім цілей. При цьому необхідно постаратися, щоб стріла лягла як можна ближче до червоного колі мішені. У випробуванні «Вивішені на сонечку» вам потрібно знайти і зрізати з мотузок трупики кроликів. Останнє завдання, яке потрібно виконати в Геотермальної долині, – це «Метання гарбузів». В даному випробуванні необхідно відшукати п'ять бочок і закинути в них гарбуза.

Акрополь

Випробування в цій локації, яке називається «Обрив зв'язку», досить складний і тривалий. Для його проходження необхідно відшукати шість рацій, кожна з яких захована в імпровізованих наметах або під навісами. При пошуку не пропускайте жодної будівлі, і тоді ви зможете знайти всі ці предмети.

Наукова станція

У цій галузі вас чекає одне випробування під назвою «Випалена земля». Щоб пройти його, необхідно знайти і підірвати чотири паливних бака. Кожен з них знайти буде неважко, адже всі вони стоять на вантажівках і помітні неозброєним поглядом.

Шлях Безсмертних

Щоб пройти випробування в цій локації, яке носить назву «Ворог мого ворога», потрібно підпалити шість сигнальних жаровень. Всі вони розташовані трохи вище вашого персонажа. Запалити маяки можна тільки за допомогою судин з вибуховою порошком, по яким необхідно вистрілити з будь-якої зброї.
Rise of the Tomb Raider: випробування та їх проходження

Загублене місто

Вас чекає безліч пригод в цій фінальній локації гри Rise of the Tomb Raider. Випробування «Прапор геть», «По кому дзвонить дзвін», «Імператриця, дитинко, пали» і «Хуліганка» доставлять масу задоволення, але і змусять гарненько обшукати всю область. У першому випробуванні необхідно знайти і підпалити вісім плакатів. У другому - знищити п'ять дзвонів, розташованих на початку міста. Щоб пройти третє завдання, знайдіть і запаліть сигнальні смолоскипи. В останньому завданні необхідно розбити вісім статуй, які ви знайдете в Кітеж. На цьому ми закінчуємо огляд випробувань гри Rise of the Tomb Raider і бажаємо вам вдалих пошуків.

Популярі новини
Загрузка...