Новини високих технологій
» » Бюрер. Сталкер і історія зловісного карлика

Бюрер. Сталкер і історія зловісного карлика

19-12-2016, 23:09
1 141
Хто такий бюрер? Сталкер, почувши в межах Зони дитячий плач, мимоволі вирішить відгукнутися і допомогти малюкові, визволити його з полону, врятувати, прихистити От тільки сам швидше стане жертвою жорстокого і кровожерного мутанта — бюрер. Про нього і піде мова у статті.

Історія істоти

Бюрер є результатом або побічним ефектом експерименту спецслужб над ув'язненими. Мета дослідів — придбання або виявлення телекинетических здібностей у людей. Одяг карлика являє собою обноски, що збереглися від тюремної роби піддослідних. Або лахміття добровольців, викликалися брати участь в експерименті, який привів до перетворення в істоту під назвою бюрер. Сталкер, забредший до затишної лабораторію, ризикує наткнутися на цього кровожерливого мутанта.


Ці підступні істоти також викликають звукові галюцинації. Люди чують плач дитини. Цікаво, що саме цей звук був використаний і в грі "Метро 2033". Бюрери живуть зграйками, воліють вживати в їжу мертвечину, вміють розмовляти, що свідчить про частково збережених фрагментах свідомості. Про те ж говорять і помічені деякими сталкерами (яким пощастило вирватися живими з пастки бюрер) зачатки релігії — ці істоти тягають себе в лігво всякі банки, склянки та інший непотріб. Будують з них подобу вівтаря і роблять навколо них щось на зразок ритуальних танців. Було помічено, що коли бюрер перемагає в сутичці, він сідає в позу лотоса поруч з тілом загиблого сталкера і щось бурмоче. Хтось стверджує, що істота читає молитву, а деякі думають, що він просить пробачення.


Існує думка, що ця карлики не ставляться вороже до таких мутантів, як контролер або злам. Можливо, через те, що всі вони результати невдалого експерименту по створенню універсальних солдатів.
За іншою версією, бюрери таємно вирощувалися в лабораторіях, а підконтрольні людям мутанти, злами і контролери, охороняли їх. В один момент вони вийшли з-під контролю і, зруйнувавши лабораторію, звільнили популяцію бюрер. Тепер всі вони розгулюють по Зоні. Спочатку замислювалося, що єдиною зброєю, яке зможе вбити бюрер, буде гармата Гауса (передбачалося сильне силове поле навколо мутанта, яке б відводив кулі автомата і пістолета), але в підсумку розробники пішли від такої концепції. А також розроблялися декілька видів бюрер, для кожного з яких передбачався окремий сюжетний квест.

Перша поява

Кажуть, розробники планували використовувати цього мутанта ще в "Тіні Чорнобиля". Але щось пішло не так. Було розроблено ряд концепцій цього персонажа Тим не менш гравці вперше побачили мутанта в грі «Сталкер: «Поклик Прип'яті». Бюрер зустрічається у багатьох локаціях гри. В основному це темні місця зразок підвалів, таємних лабораторій та бомбосховищ.

Як їх взагалі сталкери вбивають?

Бюрер є дуже небезпечним супротивником. Він має телекинетическими здібностями. Може кинути в сталкера важкий предмет, створити силове поле, що захищає від куль.
Досвідчений сталкер знає, що карлика краще атакувати з середньої відстані. Не можна стояти на місці, так як може прилетіти щось важке в голову — будь-який предмет, який підніме в повітря бюрер. Сталкер, ослаблений битвою з монстром, є легкою здобиччю. Телекинетическим імпульсом карлик може вихопити зброю з рук гравця. Зазвичай його вбивають ножем. Але підбігати відразу впритул не слід будьмо тим же імпульсом, та ще й припечатает чим важче. Обережніше, сталкер!

Де знайти намисто бюрер?

Насправді цей артефакт називається "Намисто бабки бюрер". Він присутній у деяких модів типу «Народної солянки» на базі AKM і SIMBION. В основному для гри S. T. A. L. K. E. R. «Тінь Чорнобиля».
Щоб отримати його, потрібно кинути артефакт «Намисто прабабусі» аномалію «Карусель» рівно на десять хвилин. Можна також отримати у дезертира у разі отримання квесту від бармена. При цьому потрібно залишити самого відступника в живих (вагончик слід входити неозброєним). За збережене життя він поділиться рецептом виготовлення Бус бабки бюрер. Ще їх можна отримати у фаната за виконання завдання «знищення групи найманців». Артефакт дає +200 одиниць здоров'я, стійкість до куль збільшується на 10 як і до радіації, а кровотеча зменшується на 450. Характеристика «ймовірність вдалої мутації» збільшується на 85%, невдалою — на 10%. Відторгнення ж - лише 5%. Ось таким корисним може бути бюрер. Сталкер, удачі в Зоні!
Цікаво по темі
Проходження "Метро-2". Опис гри
Проходження "Метро-2". Опис гри
«Метро-2: Смерть вождя» – довгоочікуване продовження проекту російських розробників, який побачив світ задовго до всесвітньо відомої Metro 2033. Ця
Покемон Пиплап: опис, характеристики, еволюція
Покемон Пиплап: опис, характеристики, еволюція
У цьому невеликому огляді ми поговоримо про такому персонажеві гри Pokemon Go як покемон Пиплап. Це істота відноситься до водного типу і має свої
Покемон Дітто: опис, характеристики і місця проживання
Покемон Дітто: опис, характеристики і місця проживання
У грі "Покемон Го" існує величезна кількість істот. Але деякі з них настільки рідкісні, що лише деякі гравці можуть похвалитися їх затриманням. Про
Покемон Ченсі: опис, особливості і бойові характеристики
Покемон Ченсі: опис, особливості і бойові характеристики
Всесвіт Pokemon GO пропонує своїм гравцям відшукати безліч чарівних істот. Кожен з них володіє своїми унікальними особливостями і характеристиками.
Монстр Сварливир: як вивести це істота
Монстр Сварливир: як вивести це істота
У грі My Singing Monsters Сварливир є одним з найпопулярніших монстрів. Його одержання - у пріоритеті у кожного гравця.
Оцифрування книг. Як це зробити?
Оцифрування книг. Як це зробити?
У світі з'явилося ціле покоління новітнього обладнання, яке допомагає досягти високої мети - легко ділитися знаннями та зберігати надбання попередніх