Що таке «Сек'юріті»? Огляд антивірусної програми

950 0 Новини високих технологій

Антивірусна програма ESET Smart Security 8 – це комплексний захист вашого комп'ютера від різного роду загроз. Що таке «Сек'юріті»? На відміну від звичайних антивірусів, це не тільки захист від шкідливих програм, троянів і черв'яків. Це можливість захистити дитину від відвідування небажаних сайтів, а також обмежити його перебування в Мережі. Антивірус має вбудований брандмауер, а також захист від шпигунських програм і модуль захисту від спаму. Антивірусна програма дає можливість відстежити втрачений або вкрадений ноутбук. Досить активувати в програмі дану функцію, і при втраті ноутбука його можна буде знайти.

Захист в реальному часі зі Smart Security 8

Сама програма не є безкоштовною, але у користувачів, які хотіли б спробувати її на своєму пристрої (протестувати), перш ніж заплатити гроші, є можливість випробувати її безкоштовно протягом 30 днів з моменту завантаження, якщо ви не знаєте що таке «Сек'юріті». І лише потім придбати ліцензію.


Що таке «Сек'юріті»? Огляд антивірусної програми
Як перевірити, що таке «Сек'юріті»? Ви можете завантажити пробну версію, але остерігайтеся різних кряків і ламаних збірок. Зовні вони нічим не відрізняються. Тільки вони не принесуть вам ніякої захисту, а навпаки. Це і є ті самі шкідливі програми, від яких повинен захищати ваш ПК «Смарт секьюріті» 8.

Комплексний захист для вашого ПК

Багато користувачів домашніх ПК задаються питанням, що таке «Сек'юріті». Це пов'язано з тим, що в Мережі дуже багато програм, здатних захистити комп'ютер від вірусних атак, але не всі дійсно якісно справляються з цим завданням. У зв'язку з чим легко заплутатися в пропозиціях, тим більше що частина імені програми – «Сек'юріті» - зараз носять багато антивірусів різних брендів. Smart Security 8 – це антивірус ESET.
Що таке «Сек'юріті»? Огляд антивірусної програми
Скачати антивірус можна на офіційному сайті. Після скачування для активації деяких функцій, таких як функція «Антизлодій», потрібна реєстрація вашого обладнання на сайті розробника. Більш докладно написано в підказках, які будуть супроводжувати установку і реєстрацію.

Популярі новини
Загрузка...