Intel HD Graphics 2500 - продуктивна вбудована графічна підсистема

238 0 Новини високих технологій

Основна сфера застосування Intel HD Graphics 2500 — це офісні комп'ютери або ж ігрові ПК економ-класу. Як у першому, так і в другому випадках такий інтегрований графічний акселератор буде відмінно виглядати. Саме можливостям такого вбудованого рішення і буде присвячений даний матеріал.

Intel HD Graphics 2500 - продуктивна вбудована графічна підсистема

Можливі сфери застосування

Графічний адаптер моделі Intel HD Graphics 2500 в першу чергу, націлений на роботу в складі найменш продуктивних комп'ютерів офісного призначення. Подібний підхід у цьому випадку більш ніж виправданий. До швидкодії висуваються мінімальні вимоги. При цьому купувати такий адаптер додатково немає потреби. Він спочатку включений до складу центрального процесора. У підсумку виходить ідеальне рішення для низькопродуктивних персональних комп'ютерів.


Але «Інтел» вирішила на цьому не зупинятися. Технічні характеристики цього адаптера були істотно поліпшені, і ця обставина дозволила на ньому запускати більшість іграшок, але з низьким рівнем якості. У підсумку такі обчислювальні системи могли на рівних конкурувати з системними блоками, оснащеними дискретною графікою початкового рівня. У підсумку це призвело до того, що клас дискретних акселераторів економ-класу просто зник з прилавків магазинів. Замість них повсюдно почали застосовуватися такі інтегровані відеокарти.
Intel HD Graphics 2500 - продуктивна вбудована графічна підсистема

Основні параметри рішення. Характеристики технічного плану

По 22 нм технології виготовлявся напівпровідниковий кристал Intel HD Graphics 2500. Характеристики цього адаптера вказували на наявність 6-ти графічних процесорів і 2-х модулів растеризації. Тактова частота такого відеоприскорювача становила 1150 МГц. Площа основи - 160 мм 2 , а кількість нанесених кремнієвих елементів дорівнювало 14 мільярда штук. Стеля енергоспоживання був встановлений виробником на 77 Вт. Єдиний тип пам'яті для цього графічного адаптера — DDR3. Розрядність шини підключення ОЗУ — 64 біта, а тактова частота чіпів пам'яті повинна становити 800 МГц. Обсяг відеобуфера, як і в будь-якому іншому графічному рішенні, ставилося в Біосі системної плати, але його найбільше значення не могло перевищувати 2 Гб.


Відгуки. Тести. Сильні і слабкі сторони

Приємним бонусом до високопродуктивних процесорів компанії «Інтел» був інтегрований прискорювач Intel HD Graphics 2500. Відгуки власників вказують на повну відсутність у нього мінусів. До плюсів можна віднести те, що переплачувати за нього немає потреби і швидкодію у нього прийнятне. Саме так цей відеочіп і характеризують власники подібних обчислювальних систем. Даний відеоакселератор показує наступні результати таких ігрових тестах:
 • 3D Mark – 2050 балів.
 • Batman версії Arkham City при вирішенні 1366Х768 — 28 fps.
 • Dirt 3 з роздільною здатністю 1366Х768 — 29fps.
 • Всі ці результати вказують на те, що в дозволі 1024Х768 і з низькою деталізацією можна буде пограти в будь-яку з двох наведених іграшок. Більш ранні інтегровані рішення подібними можливостями не могли похвалитися.
  Intel HD Graphics 2500 - продуктивна вбудована графічна підсистема

  Підсумки

  Вражаючим проривом в світі вбудованих відеокарт стала поява Intel HD Graphics 2500. Саме поява таких продуктів в кінцевому підсумку призвело до того, що дискретна графіка економ-класу зникла з прилавків магазинів. У ній вже немає потреби.

  Популярі новини
  Загрузка...