Radeon HD 8570: досконалий баланс ціни і продуктивності

318 0 Новини високих технологій

У вільній продаж неможливо знайти Radeon HD 8570 з тієї причини, що цей адаптер поставляється лише великими партіями, і придбати його можуть лише великі збирачі обчислювальних систем. Рівень продуктивності у нього низький, але достатній для запуску більшої частини сучасних іграшок. Саме дана модель графічного адаптера далі буде розглянуто.

Radeon HD 8570: досконалий баланс ціни і продуктивності

Ніша прискорювача. Його комплектація

Досить на специфічну нішу націлений Radeon HD 8570 від компанії АМД. З одного боку, це досить продуктивне рішення економ-класу, яким під силу впоратися з безліччю завдань. Але при цьому зустріти його можна в складі брендових комп'ютерів відомих виробників. Тобто його доля в такому виконанні — це робочі станції початкового рівня для корпоративних груп. У вільному продажу, як було зазначено раніше, знайти такий прискорювач неможливо. По крайней мірою у вигляді окремого дискретного адаптера. А ось у складі так званих APU він зустрічається. Це моделі А6-6500 і А6-6600К. У цьому випадку в кінці маркування чіпа є індекс D. Також є ще одна модифікація даного графічного чіпсета, в кінці якої є індекс М. Її можна зустріти у складі мобільних комп'ютерів початкового рівня. Всі їх об'єднує не тільки маркування, а і порівнянний рівень швидкодії. Якщо пощастити знайти ПК з таким адаптером, то, крім самого прискорювача, до складу поставки буде включений диск з драйверами і діагностичним. На щось більше в цьому випадку розраховувати вже просто не доводиться.


Параметри адаптера

Достатньо скромними параметрами технічного плану може похвалитися Radeon HD 8570. Характеристики цього напівпровідникового рішення вказують на те, що він виготовляється за нормами 28-нм технологічного процесу. Сам же чіп базується на мікропроцесорній архітектурі під кодовою назвою GCN версії 1.1. Напівпровідниковий кристал з площею 90 мм 2 в цьому випадку включає 1040 мільйонів різних транзисторних компонентів. Тактова частота в номінальному режимі встановлена виробником на позначці в 730 МГц для Radeon HD 8570. Характеристики його вказують на те, що до складу цього графічного чіпа входить 384 процесора, 8 блоків виконання растрових операцій і 24 модуля обробки текстур. Кількість пам'яті в цьому випадку може бути тільки одно 2 Гб, а її тип — GDDR3 з частотою 933 МГц. Розрядність шини для підключення ОЗУ — 64 біта. У підсумку виходить пропускна здатність підсистеми пам'яті на рівні 149 Гбіт/сек.


Radeon HD 8570: досконалий баланс ціни і продуктивності

Налаштування. Рівень продуктивності

Якщо Radeon HD 8570 був придбаний у вигляді окремого компонента, то для початку необхідно розібрати корпус і встановити його у відповідний слот розширення. Після цього до нього підключається монітор. Далі інсталюються драйвери. Останні рекомендується взяти з сайту компанії-виробника графічного продукту. По закінченні рекомендується перезавантажити ПК для того, щоб вступили внесені в силу зміни. Наступні ігри може запускати Radeon HD 8570:
 • Civilization 5 – при 1024Х768 і низької деталізації 40 fps.
 • Dirt Showdown – ідентичному форматі зображення і якості — 59 fps.
 • SimSity при аналогічних параметрах видає 95 fps.
 • StarCraft II у тому ж самому режимі можна отримати 150 fps.
 • Звичайно, режим 1024Х768 не зовсім ігровий за сьогоднішніми мірками, але один факт можливості запуску такої кількості іграшок говорить вже про багато що. У тестовому пакеті 3 DMark 06 це рішення набирає 5650 балів, а в його оновленої версії з індексом 11 даний адаптер вже здатний набрати 1255 балів.

  Вартість

  Хоч і дуже складно, але все-таки у вільному продажу вкрай рідко можна зустріти Radeon HD 8570. Ціна на нього знаходиться в межах від 600 . Як правило, такі прискорювачі демонтуються з вийшли з ладу системних блоків робочих станцій економкласу. Не завжди при цьому з ними в комплекті йде фірмовий диск з софтом. Але в цьому немає нічого страшного, і все необхідне програмне забезпечення можна знайти на офіційному сайті компанії-виробника графічного рішення.
  Radeon HD 8570: досконалий баланс ціни і продуктивності

  Відгуки власників

  Ключова перевага в даному випадку — це низька вартість Radeon HD 8570. Відгуки дійсно акцентують увагу на тому, що ціна в 700-800 рублів для такого прискорювача цілком виправдана. Нехай навіть і в старому вигляді. При цьому по швидкодії цей адаптер практично не поступається GT740 і GTX 750 які зараз можна знайти за ціною 2500-3000 рублів. У них, звичайно, використовується більш швидкісна пам'ять GDDR5 але відверто слабка архітектура графічного чіпа зводить це перевага на немає. Тому з економічної і технічної точок зору виглядає більш вигідною купівля саме героя цієї статті, а не більш дорогих рішень від NVidia. Саме на це і вказують нечисленні відгуки власників даного рішення.
  Radeon HD 8570: досконалий баланс ціни і продуктивності

  Висновок

  Єдиний умовний недолік Radeon HD 8570 – це те, що його неможливо зустріти у вигляді окремого дискретного акселератора. У всьому іншому це цілком гідне рішення, яке можна використовувати навіть у складі ігрових комп'ютерів початкового рівня або ж графічних станцій економкласу. Ну а його вартість на тлі прямих конкурентів не залишає останнім по суті будь-яких шансів. При цьому швидкодія у них практично однакова.

  Популярі новини
  Загрузка...