Рейтинг відеокарт Nvidia по продуктивності

522 0 Новини високих технологій

Відеокарти від Nvidia завжди користувалися популярністю. За результатами тестування в іграх видно, що вони часто перевершують своїх конкурентів від виробника AMD, але є при цьому більш дорогими. Але які саме відеоплати цього бренду є кращими? З рейтингу відеокарт Nvidia ви це дізнаєтеся. Огляд складено в порядку спадання продуктивності.

1-е місце – Asus GeForce GTX 1080

Рейтинг відеокарт Nvidia по продуктивності
Середня вартість цього чіпа складає 52000 рублів. Характеристики даної відеокарти трохи варіюються в залежності від виробника. Кращим розробником, який створив на базі цієї карти продукт, є Asus. Він створив одну з найбільш вдалих по дизайну відеокарту з новою архітектурою Pascal з технологією VR. Як заявляють в Nvidia, вона перевершує карти попереднього покоління. Це певною мірою дозволяє виправдати таку високу вартість і поставити модель на перше місце в рейтингу відеокарт Nvidia.


Плюси :
 • Найвища продуктивність, яку можна збільшити, розігнавши чіп до більш високих частот роботи.
 • Працює тихо при помірних навантаженнях.
 • У найближчі 5 років думати про заміну відеокарти не доведеться.
 • Мінуси :
 • Висока ціна.
 • Шуми при пікової продуктивності. Втім, нічого дивного в цьому немає, так як вентилятора при пікових навантаженнях графічного процесору доводиться відводити величезний обсяг тепла. Звідси і сильні шуми.
 • Відзначимо, що це один з перших чіпів, виконаний з 16-нм техпроцесу, який працює на новій архітектурі Pascal. Його максимальна тактова частота становить 1733 МГц, чого раніше не досягала навіть найпотужніша відеокарта NVIDIA GeForce GTX TITAN X.


  2-е місце – GeForce GTX 1060

  Рейтинг відеокарт Nvidia по продуктивності
  Другу сходинку в рейтингу відеокарт Nvidia GeForce займає модель GTX 1060. І знову виробнику Asus вдалося реалізувати найкращу систему охолодження. Зазначимо, що є GTX 1060 і інших виробників, але найвдаліший варіант на ринку – від Asus. Компанія зуміла розігнати і без того потужний чіп. Призначається це рішення для тих користувачів, яким потрібна висока продуктивність, але яким банально не вистачило грошей на GTX 1080. Вартість GTX 1060 складає в середньому 35000 рублів. Судячи з відгуків, ця відеокарта легко піддається розгону і в процесі велике навантаження особливо не нагрівається. Максимальна температура при навантаженні варіюється в діапазоні 75-80 градусів. Звичайно, вона дорога, і вартість перевищує допустимий бюджет багатьох геймерів. Також вона досить сильно шумить, не підтримує VGA (доведеться використовувати перехідник), володіє великими габаритами. На відміну від попередньої в рейтингу відеокарти, ця має частоту шини пам'яті 192 біт.

  3-е місце – MSI GeForce GTX 1070 GAMING X

  Рейтинг відеокарт Nvidia по продуктивності
  Яскрава і красива модель GTX 1070 виробника MSI займає 3-е місце в рейтингу кращих відеокарт Nvidia. Її ціна в середньому 55000 рублів. І це навіть більше, ніж за модель, що знаходиться на першому місці. 256-бітний чіп з графічним процесором Pascal виконаний з 16-нм техпроцесу, і його частота становить 1607 МГц. При необхідності частоту можна підняти до 1797 МГц, і це приголомшливий результат. Це означає, що в будь-яких іграх дана відеоплата видасть 60 FPS навіть на найвищих налаштуваннях графіки. Особливістю моделі є розумна система охолодження, яка відключається у разі, якщо температура чіпа не перевищує 60 градусів. Також великий заводський розгін можна назвати перевагою.

  4-е місце – MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING X

  Рейтинг відеокарт Nvidia по продуктивності
  З усіх виробників саме MSI зміг створити кращу карту на базі чіпа GTX 1050. Ця відеокарта посіла четверте місце в цьому рейтингу відеокарт Nvidia не просто так. Порівняно з моделями вище вона дешева (коштує всього 14-15 тисяч рублів), але за характеристиками і продуктивності поступається. Характеристики :
 • Розрядність шини: 128 біт;
 • Частота пам'яті: 7000 МГц;
 • Частота ядра: 1354 МГц з розгоном до 1468 МГц;
 • Непогана система охолодження TWIN FROZR VI.
 • Одним з перших переваг є тиха робота карти. Якщо її не вантажити по максимуму, то працювати вона буде досить тихо. Особливо радує слабкий нагрів навіть при великих навантаженнях. При тестуванні моделі на грі Far Cry 4 її вентилятори навіть не залітали. Недоліком моделі можна вважати частоту шини пам'яті – 128 біт. Цей параметр дозволяє засумніватися в її геймерський призначення, так як зазвичай ігрові плати мають більш високу частоту шини. Але четвертого місця в рейтингу відеокарт Nvidia ця модель точно гідна.

  5-е місце – GeForce GTX Titan X

  Рейтинг відеокарт Nvidia по продуктивності
  Завершує цей огляд модель GeForce GTX Titan X, ціна якої в середньому становить 62000 рублів. Це теж досить потужне рішення для ігрових систем з шириною шини пам'яті 384 біт. Характеристики :
 • Частота GPY: 1000 МГц з розгоном до 1075 МГц;
 • Ефективна частота пам'яті: 7000 МГц;
 • Карта має 12288 Мб пам'яті, що є її унікальною особливістю.
 • Звичайно, від неї варто очікувати вкрай високої продуктивності, але з урахуванням високої ціни модель не дуже популярна на ринку. Найчастіше немає потреби використовувати таке дороге рішення. Для запуску будь-яких сучасних ігри на максимальних налаштуваннях цілком достатньо рішень, які знаходяться на 1-3 місцях цього рейтингу продуктивності відеокарт Nvidia.

  На закінчення

  Відеокарти виробника Nvidia завжди відрізнялися дорожнечею і високою продуктивністю. Тому при виборі цього комплектуючого також бажано звернути увагу на моделі фірми AMD. Треба сказати, що рейтинг відеокарт Nvidia для ноутбуків виглядає по-іншому. Адже мобільні чіпи сильно відрізняються від звичайних. Тому не потрібно проектувати даний рейтинг на категорію ноутбуків.

  Популярі новини
  Загрузка...