Покемон Райчу: еволюція Пікачу. Все про монстра - характеристика, Pokemon GO, роль в серіалі "Покемони"

1271 0 Новини високих технологій

Покемон Райчу є еволюційної стадією розвитку символу покемании - Пікачу. Від пухнастого добродушного одного Еша Кетчума Райчу відрізняється жорстким характером, поліпшеними бойовими якостями і великим розміром.

Знайомство з Райчу в "Пакемонів"

В анімаційному фільмі "Покемон" Райчу представлений глядачам як суперник монстра Еша Кетчума - головного героя франшизи. Пікачу бореться проти Raichu, потужного і розвиненого монстра Сержа, щоб Еш отримав значок тренера. Битва з нерівним суперником важко дається жовтого одному Кетчума - Pikachu програє бій. Однак Еш і його монстри, відчуваючи підтримку друзів і власні сили, вирішуються на реванш. Друга зустріч виявляється успішною - Пікачу з допомогою своєї швидкості і підказок Еша здобуває перемогу над сильним Райчу, а Еш завойовує довгоочікуваний значок.


Покемон Райчу: еволюція Пікачу. Все про монстра - характеристика, Pokemon GO, роль в серіалі "Покемони"
В ході битви Pikachu Кетчума мав можливість трансформуватися в Raichu, але захотів залишитися в своїй стадії.

Покемони: перетворення Пікачу в Райчу

Пікачу перетворюється в Raichu при взаємодії з громовим каменем, коли він отримає необхідний досвід у боях з іншими монстрами і сам захоче еволюціонувати. В анімації Покемон Пікачу Еша відмовився від еволюції - і тренер не став примушувати свого улюбленця. Однак більшість монстрів не відмовляються від перетворення - еволюція розвиває їх, роблячи сильніше атаки, змінюючи зовнішній вигляд. Відмова Пікачу змінюватися пов'язаний з його внутрішнім відчуттям: добродушний монстр відмінно відчуває себе в своєму теперішньому стані, а повне послух тренеру і дружні відносини з ним дозволяють Pikachu здобувати перемоги над більш сильними суперниками.


Критики впевнені, що творці серіалу навмисно не стали еволюціонувати покемона - щоб не втратити любов фанатів, яким сподобалася попередня стадія головного монстра. Згодом в інших сезонах у Pikachu буде ще не одна можливість еволюціонувати в Райчу - але покемон завжди буде відмовлятися.

Pokemon GO: Райчу у популярному додатку Nintendo

Покемон Райчу в "Покемон ГО" мешкає на асфальтованих ділянках. Незважаючи на свій стихійний тип (електричний), покемон-миша не любить кар'єрів і споруджуваних територій.
Покемон Райчу: еволюція Пікачу. Все про монстра - характеристика, Pokemon GO, роль в серіалі "Покемони"
Райчу ("Покемон ГО" - № 026 в Покедексе) перетворюється з пре-стадії за допомогою Thunder Stone. Яйця на Покестопах не принесуть успіху мисливцям за електричним монстром - покемона не можна "висидіти" навіть в 10-кілометрових. Основні противники монстра - земляні покемони (200 % пошкоджень). Максимальна атака - 90. Для битви на Гимах монстр - не кращий варіант. Низька швидкість і слабка захист роблять його вразливим і неповоротким.

Популярі новини
Загрузка...