Помічник для скачування, або Як скачувати дані без браузера

546 0 Новини високих технологій

Сьогодні вам належить дізнатися, якою помічник для скачування даних користується попитом найбільше. У сучасних користувачів є величезний вибір різноманітних утиліт, які дозволяють завантажувати інформацію на комп'ютер без допомоги браузера. Але що за софт користується попитом? І для чого він потрібен? Як працює? Кращі програми для завантаження даних будуть представлені вашій увазі!

Торрент

Перший і самий популярний помічник для скачування даних - це торрент. Наприклад, Bittorent або Utorrent. Даний софт допомагає завантажувати інформацію з торрент-трекерів на високій швидкості. Вона залежить від того, скільки користувачів роздають той чи інший документ.
Помічник для скачування, або Як скачувати дані без браузераМожна в будь-який момент призупинити завантаження, відновити чи скасувати зовсім. Цей помічник для скачування інформації в основному використовується для завантаження важких документів на комп'ютер. Переважно програм та ігор. Запускається за допомогою відкриття торрент-файлів. Можна використовувати абсолютно будь-яку торрент-програму. Істотних відмінностей у них немає.

Для відео і музики соціальних мереж

Але це ще не все. Є у Всесвітній павутині помічник для скачування відео і музики з соціальних мереж. Наприклад, з "Вконтакте". Якою програмою можна скористатися? В мережі повно різноманітних пропозицій, але не всі вони безпечні.
Помічник для скачування, або Як скачувати дані без браузера
Найбільш популярною утилітою є VKSaver. Випускається у двох видах - окремою програмою, яка встановлюється на комп'ютер, а також в якості розширення браузера. Не вимагає оплати. Дозволяє без реєстрації скачувати музику і відео з соціальних мереж.


Перевагою даного помічника є можливість роботи з деякими видеохостингами. VKSaver завантажує дані в залежності від швидкості підключення до інтернету. Можна в будь-який момент без шкоди даними призупинити завантаження або відновити її. Останнім часом VKSaver все частіше і частіше встановлюється утилітою в браузер. Окремою програмою даний помічник для скачування зустрічається рідше.

Для "Ютуба"

Найчастіше користувачі замислюються над тим, як можна завантажувати вподобані ролики з Ютуба". Цей відеохостинг за замовчуванням не дозволяє завантажувати на комп'ютер відео. Тому доводиться шукати спеціальні додатки, що розширюють стандартні можливості користувачів. Програма для скачування відео з Ютуба", що використовується більшістю користувачів, називається Savefrom. Дозволяє завантажувати ролики не тільки з даного відеохостингу, але й із соціальних мереж. Наприклад, з "Фейсбуку".
Помічник для скачування, або Як скачувати дані без браузера
SaveFrom - сучасний конкурент VKSaver. Обидві програми знаходяться у вільному доступі, безпечні і не вимагають оплати. Користувач сам вирішує, який саме програмою користуватися. Прямих рекомендацій по завантаженню тієї чи іншої програми немає. Все залежить від особистих переваг. Відзначається, що помічник скачування під назвою "ВКСейвер" більше підходить для соціальних мереж. А ось для роботи з "Ютубом" краще встановлювати SaveFrom. Можна скористатися не тільки програми, але і можливостями сайту "СейвФром". Він теж дозволяє завантажувати відео на комп'ютер.

Популярі новини
Загрузка...