Як на «Андроїд» відкрити файл ZIP або будь-який інший архів найпростішими способами

462 0 Новини високих технологій

В сучасних мобільних системах, одно як і в стаціонарних ОС, дуже часто доводиться працювати з файловими архівами, стислими для економії займаного простору на внутрішньому або знімному диску. Розглянемо кілька популярних форматів, а заодно розберемося, який програмою відкрити файл ZIP для «Андроїда». Тут можна запропонувати як мінімум два найпростіших рішення.

Як на «Андроїд» відкрити файл ZIP-формату: загальні принципи

Відразу ж доведеться засмутити всіх користувачів Android-девайсів. У самій системі засобів роботи з архівами немає. Незрозуміло чому, але розробники залишили питання того, як відкрити ZIP-файл на «Андроїд» (або будь-який інший архівний контейнер), без вирішення. Таким чином, у порівнянні з тими ж стаціонарними ОС, у яких, як правило, вбудований архіватор вже поставляється в представленому вигляді, доведеться використовувати виключно сторонні інструменти.


Як на «Андроїд» відкрити файл ZIP або будь-який інший архів найпростішими способами
Що ж стосується вибору програми, тут можна виділити два основних напрямки:
 • використання спеціальної програми-архіватора;
 • відкриття архівів з допомогою файлових менеджерів, в яких архіватор є вбудованим.
 • Як на «Андроїд» відкрити файл ZIP і RAR: вузькоспрямовані програми

  Серед усього того, що сьогодні пропонується на ринку мобільних додатків архіваторів, окремо можна відзначити аналоги стаціонарних програм, наприклад, Andro ZIP, RAR для Android, Easy Unrar, Unzip & Zip і багато інших. Більшість таких програм можна безкоштовно завантажити і встановити з магазину Google Play.


  Як на «Андроїд» відкрити файл ZIP або будь-який інший архів найпростішими способами
  Якщо говорити про питання того, як на «Андроїд» відкрити файл ZIP або будь-який інший архів, варто відзначити, що секвенція виконуваних дій практично у всіх випадках абсолютно однакова. Для цього після запуску програми у списку папок слід знайти ту, яка містить потрібний архів, увійти в неї і тапнути по потрібному об'єкту. Після цього вибирається рядок вилучення файлів, а потім кнопкою огляду вибирається місце, куди будуть збережені розпаковані дані. Підтверджуємо вибір натисненням кнопки «OK», після чого просто чекаємо закінчення процесу екстрагування.

  Найбільш потужні файлові менеджери

  Є ще один не менш цікавий і доступний метод, що дозволяє цілком вирішити проблему того, як на «Андроїд» відкрити файл ZIP. Він полягає у використанні спеціальних файлових менеджерів, які в своєму функціоналі мають передвстановлені засоби для роботи з архівами.
  Як на «Андроїд» відкрити файл ZIP або будь-який інший архів найпростішими способами
  Найбільш потужними і найбільш популярними програмами можна назвати додатки ES Explorer і Solid Explorer. Як видно з назв, це, загалом-то, звичайні провідники, але з досить незвичайними можливостями. При їх використанні теж особливими знаннями володіти не потрібно. Весь процес розпакування зводиться тільки до того, щоб, як і в попередньому випадку, вибрати потрібний архів, тапнути по ньому і виконати кілька подальших операцій. Зручність полягає в тому, що архів можна просто відкрити для перегляду вмісту, наприклад, за допомогою ES Zip Viewer, а можна використовувати спеціальну кнопку для повного вилучення інформації, попередньо виділивши всі об'єкти в архівній директорії. Само собою зрозуміло, потрібно вказати шлях до папки, в якій буде здійснено збереження файлів з архіву, і підтвердити свій вибір.

  Що віддати перевагу?

  Як видно з усього вищесказаного, питання того, як на «Андроїд» відкрити файл ZIP або якийсь інший архівний контейнер, вирішується досить просто. Шкода, звичайно, що власних інструментів у системи немає. Але, якщо встановити відповідну програму, дії фактично не відрізнятимуться від того, що багато хто з нас роблять у тих же ОС Windows.
  Як на «Андроїд» відкрити файл ZIP або будь-який інший архів найпростішими способами
  Якщо говорити те, що саме застосовувати, тут все залежить виключно від користувача (що йому зручніше). Проте якщо підходити до цієї теми з практичної точки зору, можна порадити встановити саме файлові менеджери, зазначені вище. По-перше, в цьому випадку не доведеться інсталювати архіватор окремо, а по-друге, і сам провідник може знадобитися ще для безлічі цілей. А в тому ж додатку ES Explorer є ще безліч додаткових функцій і модулів, які дозволяють контролювати чи не всі основні параметри системи. Нарешті, якщо пропоновані рішення комусь не подобаються, немає нічого простіше, ніж підключити пристрій через USB до стаціонарного комп'ютера або ноутбука і провести вилучення інформації засобами тих же Windows-систем.

  Популярі новини
  Загрузка...