Чому WhatsApp не працює?

723 0 Новини високих технологій

Один з найпопулярніших в Росії месенджерів, WhatsApp, продовжує збільшувати аудиторію своїх користувачів. Розробники постаралися додати в додаток всі потрібні функції, в той же час максимально підвищивши його працездатність. Проте бувають випадки, коли WhatsApp не працює. Доводиться розбиратися в причинах поломки.

Відсутнє підключення

Чому WhatsApp не працює?
Однією з частих причин, по якій користувачі задаються питанням про те, чому не працює WhatsApp, є відсутність підключення до мережі. Не помітивши, як пропало підключення до Wi-Fi або на тлі низького рівня сигналу можна подумати, що повідомлення не надсилається за якийсь системну помилку. Однак це зовсім не помилка - додаток просто не може передати дані набраного послання через відсутність надійного зв'язку. Щоб вирішити цю проблему, варто перевірити підключення до мережі - знайти місце, де телефон буде ловити мережу або зробити перепідключення.


Проблеми мережі

Якщо ж підключення до мережі стабільний, а WhatsApp не працює, то ще однією причиною, не пов'язаної з самим додатком, що є проблема мережі. Нерідко при підключенні до Wi-Fi пропадає з'єднання самого роутера з Інтернетом. У такому випадку навіть високий рівень сигналу не зможе забезпечити передачу даних.
Чому WhatsApp не працює?
Для вирішення цієї проблеми необхідно провести передпоключение - невірно налаштований роутер може неправильно розподіляти адреси, з-за чого виникають проблеми з передачею даних або ж шукати інший спосіб підключення до мережі. Варто відзначити, що деякі провайдери можуть блокувати передачу даних WhatsApp. Тому в разі нормальної роботи інших додатків варто звернутися з питанням до оператора зв'язку.


Сім бід - один "ресет"

У разі коли WhatsApp перестав працювати в ході ведення розмови, при цьому всі можливі проблеми з мережею виключені, ймовірно, причиною стало порушення виконання самого процесу додатки. Часто месенджер перестає реагувати на дії користувача з-за недостатньої кількості пам'яті. В цьому випадку слід спробувати видалити зайві файли в пам'яті телефону - саме туди проводиться збереження всіх даних програми, або скористатися спеціальними утилітами очищення непотрібного кеша, який заповнює пам'ять.
Чому WhatsApp не працює?
Ще одним способом вирішити цю проблему, як і ряд інших, які не завжди вдається діагностувати, є проста перезавантаження смартфона. У цьому випадку звільниться оперативна пам'ять пристрою, і WhatsApp почне працювати. Допомогти може і ще один "рестарт" - оновлення програми. У разі виходу нової версії варто спробувати скористатися пропозицією" розробників і одержати більш "міцний" варіант месенджера. У кожному оновленні програмісти виправляють ряд помилок і недоліків, з-за яких WhatsApp не працює стабільно, і є ймовірність, що в їх числі опиниться і цей випадок.

Перевстановлення програми

Якщо ж описані вище заходи не допомогли, то доведеться використовувати більш радикальні заходи. Меншій з них є скидання налаштувань програми на початкові. Деякі користувальницькі параметри можуть призвести до перевантаження роботи програми, а їх скидання дозволить повернути месенджеру працездатність.
Чому WhatsApp не працює?
Ну і самої глобальної мірою, якою можна скористатися, коли WhatsApp не працює, є видалення та повторна інсталяція програми. Повна переустановка дозволить повністю очистити пам'ять телефону від даних програми. І якщо проблеми були саме в месенджері, то після повторного завантаження WhatsApp повинен почати працювати. Варто відзначити, що якщо WhatApp не працює відразу ж після першої установки на телефон, то є ймовірність, що використовується версія програми, не призначена для даної операційної системи або пристрою. У цьому випадку варто шукати підходящий варіант інсталяційного файлу, який повинен вирішити дану проблему.

Популярі новини
Загрузка...