Surfing Protection: що це за програма?

499 0 Новини високих технологій

Багато користувачів чули про таку програму, як Surfing Protection. Що це за програма? Як вона з'являється на комп'ютері користувача? Як повністю її видалити? Прочитавши дану статтю, користувач перестане лякатися, якщо з'явиться таке небажане програмне забезпечення.

Хитрі програми

Surfing Protection: що це за програма?
Вже минає той час, коли для зараження комп'ютера вірусом користувачеві потрібно було самостійно встановлювати яку-небудь програму. Прийшла епоха шкідливих програм, які можуть встановлюватися самостійно, без відома користувачів. Їх відмінною рисою є те, що від них практично неможливо позбутися за допомогою стандартних методів. Саме до такого класу програм з непомітною інсталяцією відноситься Surfing Protection. Що це за програма і чи потрібно від неї позбавлятися? Для початку потрібно зрозуміти, яке її призначення.


Для чого потрібна програма і чи варто його видаляти?

Для виявлення встановленої програми необхідно зайти в запущені процеси і переглянути весь список на наявність чогось, схожого з назвою програми. Якщо серед процесів є щось схоже на Surfing Protection, що це означає? Утиліта все-таки потрапила на комп'ютер. Проблема полягає в тому, що у диспетчера завдань користувачі заходять дуже рідко, а деякі взагалі не знають про його існування. Антивірус ж такий процес не вважатиме за небезпеку, так як він не є вірусом в прямому сенсі. Необхідно розуміти, що проблема наявності такого процесу на комп'ютері є тільки у тих користувачів, які встановили собі антивірус Advanced SystemCare. Будь-яка антивірусна система містить декілька модулів, що відповідають за конкретні завдання. Утиліта Surfing Protection моніторить весь інтернет-трафік, що проходять через мережеву карту комп'ютера. Відомо також, що аналіз завантажень – це також функція Surfing Protection. Що це за функція? Якщо при завантаженні буде знайдений потенційно небезпечний файл або сторінка, даний модуль заблокує той, який викличе у нього підозру.


Виходить, що виглядає ця програма цілком корисною і немає ніякої необхідності від неї позбавлятися. Але буває так, що з-за працюючого процесу відбувається сильне зниження продуктивності системи. Тоді від нього потрібно позбавлятися. На безпеку комп'ютера це ніяк не вплине, так як взамін можна встановити нормальне антивірусне програмне забезпечення.

Що потрібно зробити для того, щоб позбутися від програми?

Surfing Protection: що це за програма?
Перша дія – це деінсталяція основної програми. Адже що за програма Surfing Protection? Це складова частина антивіруса SystemCare. Його видаляють цілком стандартним способом: це можна зробити як через панель управління, так і безпосередньо в директорії, в яку встановлений антивірус. Запуститься стандартна програма видалення, яка покроково проведе користувача до мети.

Якщо це виявився вірус

Surfing Protection: що це за програма?
Але буває й таке - в папці Program Files не виявляється такого додатка. Цей факт є прямим свідченням того, що комп'ютер заражений вірусним програмним забезпеченням. Тепер має сенс запустити Диспетчер завдань", відшукати в ньому відповідний процес, а потім перейти в кореневу директорію, в якій повинен знаходитися цей файл. Після його видалення потрібно обов'язково просканувати всі локальні диски комп'ютера якісним антивірусом. Якщо після цього процес все ще працює, може спрацювати наступний спосіб: потрібно заново встановити антивірусне ПО. Воно замінить всі модулі, які виявилися заражені, на безпечні файли. Самий радикальний спосіб видалення Surfing Protection, відгуки про яку більше негативні, ніж позитивні, – повна переустановка операційної системи. Але до такого кроку справа доходить дуже рідко. Зазвичай вищеописані дії допомагають впоратися з проблемою.

Популярі новини
Загрузка...