Новини високих технологій
» » Як додати друга "Тривиадор": поради

Як додати друга "Тривиадор": поради

11-02-2017, 22:45
697
Популярна інтелектуальна гра "Тривиадор" з кожним роком приваблює все більше користувачів. Завдяки постійному оновленню питань і можливості спілкування в вікторину починають грати цілими компаніями і сім'ями. У зв'язку з цим нерідко виникає питання: як додати друга "Тривиадор"?

Запросити друзів

Нерідко, коли починаєш грати в вікторину, виникає бажання позмагатися зі знайомими людьми. У зв'язку з цим багато хто замислюється, як додати друга "Тривиадор". У зв'язку зі зміною схеми ігрового процесу розробники прибрали функцію відправки посилання на гру на вказаний Email-адресу.


Тепер, щоб зіграти з одним в вікторину, необхідно надіслати на пошту або в соціальній мережі посилання на гру. Якщо він пройде за посиланням, йому залишиться пройти лише просту процедуру реєстрації. Після цього можна проводити спільні бої в поєдинку за звання самого ерудованого лицаря королівства. Для цього необхідно лише розібратися з тим, як додати друга "Тривиадор" (у бій).

Додати друга

Перш ніж отримати можливість грати з друзями або знайомими, необхідно стати їхнім "другом" у вікторині. Існує три способи, як додати в друзі в грі "Тривиадор". Перший полягає у виконанні наступних дій: вибравши кнопку "Почати гру", необхідно клацнути по пункту "Грати з друзями". У віконці, необхідно ввести нік одного і вибрати відповідний запис в результаті пошуку. Коли ви почнете гру, залишиться лише клацнути за профілем одного і в меню вибрати "Додати друга" - одному залишиться лише підтвердити заявку під час гри, повторивши це ж дію, або пізніше, зайшовши в список входять запрошень.


Другий і третій спосіб, як додати друга "Тривиадор", досить схожі. У першому випадку використовується ігровий чат, куди необхідно зайти обом користувачам, і, клацнувши по відповідному ніку, вибрати пункт "Додати в друзі", а в другому - аналогічні дії вчиняються після вступу в один клан. Варто відзначити, що для створення або участі в одному з існуючих кланів необхідно мати рівень не нижче десятого, тому такий спосіб може підійти не всім. При грі зі смартфона виконати ці дії не вийде - розробники вікторини поки ще не створили варіантів, додавання одного в "Тривиадоре" на телефоні.

Грати з друзями

Після того, як додати друга "Тривиадор" вдалося обом сторонам, профілі гравців будуть відображатись в розділі "Мої друзі". Тепер можна з легкістю грати один з одним. Для цього необхідно вибрати "Почати гру" на стартовому полі королівства, потім клацнути по пункту "Грати з друзями", і, якщо один знаходиться онлайн, залишиться лише надіслати запрошення, на яке він повинен погодитися. Щоб скоротити час очікування один одного, варто домовитися про спільне поєдинку.
В якості третього суперника можна вибрати ще одного знайомого, знайти будь-якого вільного гравця або ж скористатися допомогою штучного інтелекту, вибравши в якості супротивника бота. "Робот", як його назвали в грі, не буде серйозним опонентом, проте зможе внести свою лепту в долю битви, завоювавши територію з-за помилку одного з гравців або ж подарувавши зайві очки за перемогу в битві.
Цікаво по темі
Інструкція: як написати продавцю на «Аліекспрес»
Інструкція: як написати продавцю на «Аліекспрес»
У користувачів, постійно замовляють товари з сайту «Аліекспрес», нерідко виникає необхідність писати повідомлення продавцю. Покупці можуть уточнювати
AirPlay: що це, для чого потрібно і як включити?
AirPlay: що це, для чого потрібно і як включити?
Опис і інструкція по роботі з технологією бездротової передачі аудіо-та відеоконтенту – AirPlay від Apple.
Як додати контакт до WhatsApp: поради та рекомендації
Як додати контакт до WhatsApp: поради та рекомендації
WhatsApp - сучасне і зручне додаток, придумане спеціально для обміну повідомленнями. Воно отримало ...
Як у "Скайпі" додавати друзів: поради та рекомендації
Як у "Скайпі" додавати друзів: поради та рекомендації
Сьогодні належить дізнатися, як у "Скайпі" додавати друзів. Цей процес повинен освоїти кожен користувач...
Інструкція, як в "КС" додавати ботів
Інструкція, як в "КС" додавати ботів
"Контер Страйк" ("КС") - це найбільша гра з жанру шутери від першої особи. Щодня мільйони гравців приєднуються ...
Статуси про поганих друзів, на жаль, не рідкість
Статуси про поганих друзів, на жаль, не рідкість
Розповідями про поганих друзів сьогодні складно когось здивувати. Статуси про поганих друзів, завдає душевний біль, – самі вражаючі.