«Windows 11» – назва наступної версії операційної системи від Microsoft?

929 0 Новини високих технологій

На сьогоднішній день більше половини користувачів комп'ютерів і мобільних пристроїв вибирають операційні системи від Microsoft. Звичайно, продукти від даної корпорації, що спеціалізується на створенні та просуванні програмного забезпечення для обчислювальних машин, не позбавлені недоліків. Не так давно світ побачив нову версію операційної системи Windows, їй присвоїли номер 10 а не 9 як думали багато хто зацікавлені користувачі. Яку назву буде носити наступна версія – Windows XP 111315?


«Windows 11» – назва наступної версії операційної системи від Microsoft?

Чому багато хочуть, щоб корпорація Microsoft створила і випустила нову версію Windows?

Світ IT чекає новин про випуск Windows 11 з двох причин:
 • Користувачі, які вже попрацювали з новою операційною системою, знайшли ряд недоліків програмного забезпечення, наприклад, збір особистих даних, паролів та історії перегляду сторінок в браузері.
 • Користувачі не хочуть постійно оновлювати одну і ту ж операційну систему, вони зацікавлені отримати якісно новий продукт, який задовольнить їх потреби більшою мірою.
 • Нова стратегія розвитку Microsoft

  Незважаючи на те, що раніше різні технічні портали повідомляли, що запуск Windows 11 планується в 2017-2018 роках, експерт Microsoft (Джеррі Ніксон) розвіяв всі чутки на конференції Ignite у США. Там він заявив, що операційна система Windows під номером 10 стане останньою в лінійці програмного забезпечення для комп'ютерів і мобільних пристроїв.
  «Windows 11» – назва наступної версії операційної системи від Microsoft?
  Що це означає? Корпорація вирішила змінити стратегію розвитку і просування свого продукту. Раніше Microsoft випускав новий продукт "Віндовс" майже кожні 3-4 роки. Тепер глобальні оновлення в минулому. Це ідея прийшла творцям всесвітньо відомого програмного забезпечення тому, що написання і налагодження нової версії Windows займає більше 2 років, на це витрачаються великі кошти. Іншими словами, користувачам не варто чекати випуску Windows 11.


  Тепер Windows потрібно сприймати як сервіс

  Корпорація Microsoft вирішила повністю змінити підхід до розробки і створення нового програмного забезпечення. Тепер програмісти будуть працювати тільки над написанням і доопрацюванням компонентів існуючої операційної системи. Простіше кажучи, Windows Explorer 11 нам не бачити. Тепер оновлення для "Віндовс 10" будуть випускатися постійно (1-2 рази на рік). Перший випуск нової збірки Redstone відбувся в серпні 2016 року. Розробники Microsoft хочуть, щоб їх дітище сприймалося як сервіс. Щоб оновити або отримати ту чи іншу програму або компонент, потрібно буде оформити платну підписку, а не встановлювати заново всю операційну систему, не потрібно буде звикати до нового дизайну і меню. Microsoft не буде випускати Windows 11.

  Популярі новини
  Загрузка...