Що робити, якщо «Скайп» не встановлюється на "Віндовс 7"?

802 0 Новини високих технологій

Серед всіх існуючих месенджерів «Скайп», мабуть, є одним з найпопулярніших. Проте у користувачів "Віндовс 7" деколи виникають проблеми з цією програмою, і вони просто не можуть її встановити.

Що робити, якщо «Скайп» не встановлюється на "Віндовс 7"?
Якщо ви один з таких «щасливчиків», значить, дана стаття – це те, що вам потрібно. З неї ви дізнаєтеся, що робити, якщо не встановлюється «Скайп» на "Віндовс 7", а також ознайомитеся з причинами виникнення цієї проблеми. По правді кажучи, варіантів тут багато, тому кожен з них слід розглянути окремо.


Брандмауер

Досить часто «Скайп» не встановлюється на "Віндовс 7" з-за того, що брандмауер вважає її шкідливою програмою і, отже, блокує його роботу. Щоб виправити це, зробіть наступне:
 • Увійдіть в «Панель управління» і знайдіть у ній брандмауер.
 • Зайдіть в налаштування брандмауера і виберіть в головному меню (ліворуч) рядок «Включення і відключення».
 • У вікні відзначте рядка «Відключити брандмауер» (їх дві) і підтвердіть зміни.
 • Що робити, якщо «Скайп» не встановлюється на "Віндовс 7"?
  Проробивши все це, спробуйте ще раз встановити «Скайп». Тепер брандмауер не працює, а значить, нічому блокувати процес інсталяції програми. Але все ж цей спосіб допомагає далеко не всім користувачам, тому, якщо у вас все ще «Скайп» не встановлюється на "Віндовс 7", вам слід перейти до одного з інших способів усунення проблеми. Мова про них піде нижче.

  Антивірус

  Антивірус
  Що робити, якщо «Скайп» не встановлюється на "Віндовс 7"?
  може бути ще однією причиною того, що не встановлюється «Скайп» на "Віндовс 7". Installer Skype в даному випадку сприймається як вірус і блокується, а іноді навіть поміщається в карантин або віддаляється.


  Для вирішення цієї проблеми вам потрібно відключити антивірус
  Що робити, якщо «Скайп» не встановлюється на "Віндовс 7"?
  на час установки «Скайпу». Зазвичай це робиться кліком по значку вашого захисника в правому нижньому кутку панелі швидкого доступу. Якщо проблема не зникла навіть після відключення антивіруса, ви можете спробувати додати файли месенджера у виключення. Іноді це дійсно допомагає. Ну і ще один варіант – це повністю видалити антивірус, встановити «Скайп», а потім знову встановити антивірусне ПО. Проте краще не поспішати робити це, а спочатку спробувати інші методи вирішення проблеми.

  Помилки в реєстрі

  Помилки в реєстрі операційної системи призводять до її неправильної роботи. Зокрема, з-за них буває так, що «Скайп» не встановлюється на "Віндовс 7". Виправляти такі помилки можна і вручну, але все ж краще використовувати спеціальні програми. Одним з додатків, службовців для усунення проблем з реєстром, є CCleaner. Дана програма є безкоштовною, так що ви можете завантажити її з офіційного сайту розробників і встановити на свій комп'ютер. А після цього зробіть наступне:
 • Запустіть CCleaner і перейдіть у вкладку «Реєстр».
 • Натисніть на кнопку «Пошук проблем».
 • Дочекайтеся закінчення процедури сканування, а потім натисніть «Виправити перевірено». Програма запропонує вам зробити резервну копію реєстру. Натисніть «Так» і почекайте декілька хвилин.
 • Після того як CCleaner виправить всі неполадки, закрийте її і перезавантажте комп'ютер.
 • Що робити, якщо «Скайп» не встановлюється на "Віндовс 7"?
  Тепер ви можете знову спробувати встановити «Скайп». Якщо проблема була пов'язана з реєстром, інсталяція пройде без помилок і програма запрацює.

  Проблеми з установкою плагіна

  Іноді «Скайп» не встановлюється на "Віндовс 7" з-за того, що плагін програми відмовляється нормально працювати. Виправити це можна наступним чином:
 • Запустіть командний рядок.
 • Введіть в ній net localgroup /add Users і натисніть Enter.
 • Дочекайтеся закінчення операції і закрийте програму.
 • Перезавантажте Windows.
 • Коли операційна система перезапуститься, спробуйте ще раз запустити інсталятор Skype.

  Інші версією «Скайпу»

  Остання версія «Скайпу» для "Віндовс 7" виходила досить давно. На сьогоднішній день розробники не можуть гарантувати нормальну роботу програми на застарілої операційної системи, але ви можете виправити це. Спробуйте встановити більш стару версію месенджера. Звичайно ж, на офіційному сайті ви її не знайдете, але на торрентах і інших подібних ресурсах такі програми все ще зберігаються. Також ви можете використовувати portable-версію «Скайпу». Вона не вимагає установки, так і для роботи зі старенькими операційними системами (XP, Vista, Seven) призначена краще. Знову ж таки на офіційному сайті дану версію ви не знайдете.
  Що робити, якщо «Скайп» не встановлюється на "Віндовс 7"?
  Ну і нарешті, якщо жоден з вищеперелічених способів вам не допоміг, ви можете використовувати онлайн-версію "Скайпу". Вона запускається прямо в браузері і, відповідно, встановлювати вам нічого не доведеться.

  Популярі новини
  Загрузка...