"Террария": цибуля Дедала, опис

69 0 Новини високих технологій

В даній статті піде мова про один з рідкісних предметів у грі "Террария" – цибуля Дедала. Його можна вибити з деяких монстрів, що в результаті дасть вам великий приріст бойової потужності в подальших битвах. Давайте розглянемо характеристики даного зброї.

"Террария": цибуля Дедала, опис

Опис

Відповідно до опису, даний предмет з'явився в "Террарии" тільки у версії 1.3. Стріляє цибуля досить незвично – гравець випускає стрілу вгору, після чого на ворогів падає град стріл з неба. З однієї виходить 3-4 небесних. Зброя відрізняється від інших луків високою швидкістю, але низькою точністю, тому використання проти монстрів маленького розміру досить важко – можна витратити всі наявні стріли даремно.


Цибуля Дедала в "Террарии" має 43 одиниці шкоди, 19 – швидкості атаки, 225 – відкидання. Вартість знаряддя при звичайному продажу становить 8 золотих монет. Можна модифікувати.
"Террария": цибуля Дедала, опис

Як отримати?

Тепер розберемося, де можна взяти цей лук. Відразу варто сказати, що скрафтить цей предмет з ресурсів не вийде – доведеться битися зі святими наслідувачами. Саме з них можна вибити предмет з шансом на 25 %. Тому, швидше за все, гравцеві доведеться кілька разів перемогти ворога. Такий противник з'явився у версії 1.3 як і згаданий цибулю. Він є посиленим варіантом звичайного наслідувача. На відміну від нього, святий наслідувач може різко кидатися на ворога і проходити крізь побудовані блоки. Також зрідка противник ухиляється від ваших атак і відображає кулі в персонажа. У грі є баг, з допомогою якого можна перемогти боса набагато швидше. Іноді святий наслідувач зависає і починає повзти повільніше, ніж зазвичай, і з відкритим ротом. Згідно з "Вікі" на "Террарии", цибулю Дедала випадає при виклику боса в будь-який час доби. Тепер ви знаєте, як отримати настільки потужна зброя в грі. Однак для розкриття його потенціалу доведеться навчитися користуватися стрілами і попадати по дрібним ворогам.

Популярі новини
Загрузка...