Як у "Майнкрафте" полагодити цибуля: подробиці

230 0 Новини високих технологій

На жаль, полагодити цибулю без втрати лука, як це не дивно звучить, не вийде. Для цього потрібен ще такий же предмет. Можна полагодити на ковадлі, але вона вимагає серйозних ресурсів і досвіду. Тому простіше зробити новий цибулю на верстаті.

Крафтим новенький цибулю

На всякий випадок розповімо, як створити новенький цибуля:
 • Нижній ряд верстака: пусто, палиця, нитка.
 • Середній ряд верстака: палиця, порожньо, нитка.
 • Верхній ряд верстака: пусто, палиця, нитка.
 • Як у "Майнкрафте" полагодити цибуля: подробиці

  Чиним на верстаку

  Кладемо пошкоджений цибулю в центральну клітину, а зразок в кутову бічну. Наприклад, у ліву нижню. Природно, з двох луків виходить один з властивостями, які враховують стан обох предметів (другий може бути теж зламаним). Неприємності такого ремонту: всі особливі властивості у вигляді зачарованості пропадають.


  Чиним на "коліні"

  Чесно кажучи, верстак і не обов'язковий. Як у "Майнкрафте" полагодити цибулю іншим способом? Те ж саме можна зробити і в сітці інвентарю, накладаючи один предмет на інший.

  Як скрафтить ковадло в "Майнкрафте"?

  З тими, хто не шукає легких шляхів, і тих, у кого чомусь немає ниток з палицями, а залізних блоків і злитків завались, поділимося, як "відлити" ковадло. Для того що полагодити цибулю в грі "Майнкрафт", потрібно зробити ковадло. Вона робиться з злитків і блоків заліза. Кладемо їх так:
 • Нижній ряд верстака: злиток, злиток, злиток.
 • Середній ряд верстака: пусто, злиток, порожньо.
 • Верхній ряд верстака: блок, блок, блок.
  Як у "Майнкрафте" полагодити цибуля: подробиці
 • Лагодження – апгрейд

  Ви думаєте, що ми даремно розповіли, як зробити новенький цибуля? Звичайно, ні!


  Одного навіть дуже просунутої ковадла замало. Просто лагодити вона не вміє. Їй так само, як верстата, потрібен зразок. Відкриваємо меню нашого "виробничого комплексу", кладемо в окремі вікна наші луки – "хворий" і "здоровий". При розміщенні з'явиться цифра досвіду, необхідна для лагодження. Приємна новина: якщо зразковий лук був зачарований, то всі магічні властивості буде мати і починенный цибулю. Тому ковадло правильніше використовувати для апгрейда, а не для ремонту.

  Чарівно-ремонтний скриня

  Є ще один спосіб. Не дуже перевірений, так як відносно новий. Спочатку необхідно створити звичайний скриня. Потім з дощок робимо табличку. Ставимо скриня. Над ним ставимо табличку. У верхній сходинці таблички пишемо заклинання: Remont Gamairu. Кладемо в скриню недобитий цибулю і вдаряє по табличці з написом кілька разів, поки цибуля не починится або поки гроші не закінчаться. Чарівно-ремонтний скриня працює за наступним прейскурантом: за кожні 50 зносу – 1 золотий. Можна цибуля відремонтувати повністю, а тільки на певну суму. Сподіваємося, що ми відповіли на питання, як в "Майнкрафте" полагодити цибулю. Ремонтуйтеся на здоров'я.

  Популярі новини
  Загрузка...