Як купити або зробити сачок в "Террарии"?

237 0 Новини високих технологій

Щоб розібратися у всьому різноманітті предметів і рецептів у Terraria, може знадобитися тривалий час. Іноді краще скористатися підказками і інструкціями, щоб зберегти свої нерви. У даній статті ви дізнаєтеся, можна зробити сачок в "Террарии" і як його отримати.

Як купити або зробити сачок в "Террарии"?

Опис предмета

Сачок - це інструмент, який призначений для лову дрібних тварин. Річ була додана в гру разом з оновленням під номером 123. Спійманих звірів ви можете відпустити або посадити в тераріум. Тварини кожного виду можуть підсумовуватися в одну комірку до 999 штук. За допомогою сачка ви можете зловити таких звірів: кролик, білка, пінгвін, миша, жаба, золота рибка, світлячок, качка, равлик, скорпіон, коник, метелик і багато іншого.


Після того як ви зловили тварину сачком, у вас є можливість відпустити його. Для цього перенесіть іконку звіра в руку і наведіть курсор на землю, клікнувши правою кнопкою миші. Пам'ятайте, що якщо ви випускаєте кроликів, пінгвінів або золоту рибку в момент Кривавої місяця, вони стають ворожими по відношенню до вас. Щоб спростити полювання, можна скористатися зіллям мисливця. З ним навколишні тварини будуть підсвічуватися зеленим кольором, що допоможе вам в темний час доби.
Як купити або зробити сачок в "Террарии"?

Як зробити сачок в "Террарии"?

Варто сказати відразу, що скрафтить даний предмет не можна. Однак обзавестися їм досить просто. Для цього потрібно накопичити 25 срібних монет і звернутися до торговця. При продажу сачок буде коштувати вже всього 5 монет. Також в грі існує поліпшена версія предмета під назвою Золотий сачок. Крім того, що він швидше і в 2 рази більше звичайного, предмет зрубає траву й рослини при полюванні, що дозволяє автоматично ловити коників і черв'яків. Отримати його можна лише за виконання квестів від Рибака. Ця інформація актуальна і для мобільної версії гри. Зробити сачок в "Террарии" на "Андроїд" не вийде, а вартість його дорівнює 25 монет.

Популярі новини
Загрузка...