Як зберегти прямий ефір в Instagram: інструкція

1707 0 Новини високих технологій

Як зберегти прямий ефір в Instagram? Це питання цікавить багатьох користувачів соціальної мережі. Також більшість не відмовилося б від легального способу, який дозволив би копіювати на свій смартфон відео з інших облікових записів. Але чи це можливо?

Що таке прямий ефір? У чому його переваги?

Instagram дарує користувачам все більше можливостей для зв'язку, для просування свого бізнесу і особистого облікового запису. Прямий ефір – це хороший інструмент для спілкування з передплатниками. Він дозволяє в режимі реального часу говорити з ними про що-небудь, відповідати на запитання, які вони залишають у коментарях. Також це дозволяє шанувальникам побачити блогера наживо, без фільтрів.


Плюси такого роду зв'язки очевидні. Вони дозволяють користувачам приймати власника аккаунта ближче, ніж просто по відео або фото. А той, хто веде ефір, може проконтролювати, скільки людей його слухає, скільки приймає його слова, активно бере участь в житті сторінки.
Як зберегти прямий ефір в Instagram: інструкція

Як зберігати прямий ефір в Instagram?

Одне з оновлень подарувало користувачам мережі зберігати свої прямі ефіри. Це дозволило тим, хто не зміг або не встиг переглянути його в реальному часі ознайомитися з вмістом відео. Однак коментарі і лайки в даному випадку не зберігаються. Користувачі зможуть побачити тільки відеозапис блогера. Як проводиться прямий ефір? Для початку слід зайти в Instagram, звернути увагу на верхній лівий кут. Тут розташовується значок камери. Він знайомий тим, хто додає відео або фото в цій соціальній мережі. Далі користувачеві пропонується список того, що він може продемонструвати іншим. Необхідно вибрати рядок з написом «Прямий ефір». Запис почнеться. Коли користувач хоче завершити його, потрібно натиснути на кнопку.


Як зберегти прямий ефір в Instagram? Після завершення прямого ефіру, потрібно натиснути на кнопку «Зберегти», яка розташовується у верхньому куті дисплея. Тепер ефір збережений на телефон користувача.
Як зберегти прямий ефір в Instagram: інструкція

Як зберегти прямий ефір в Instagram на добу?

Крім того, що описано вище, Instagram також пропонує нову цікаву функцію. Правда, багатьом доведеться оновити своє програмне забезпечення. Тепер після завершення ефіру користувач може вибрати значок «Зберегти ще на 24 години». Це означає, що інші користувачі зможуть бачити цей прямий ефір у запису ще добу, в тій же рядку, що знаходяться «Історії». Тобто абсолютно будь-яка людина може переглянути запис. Це зручно, так як не кожен може мати можливість потрапити на прямий ефір в певний момент часу.

Чужі відео. Збереження

Багатьох цікавить питання, як зберегти чужий прямий ефір в Instagram? Легального способу немає, так як розробниками програми це не передбачено. Однак можна знайти спеціальні програми, які займаються цим.
Як зберегти прямий ефір в Instagram: інструкція
Instagram оберігає своїх користувачів, зберігаючи недоторканність даних і не дозволяючи іншим копіювати інформацію. Як зберегти прямий ефір в Instagram іншого користувача? Аж ніяк. Однак зі своїм власним ніяких проблем не виникне.

Популярі новини
Загрузка...