Кращі програми на Android для скачування музики: огляд, рейтинг

216 0 Новини високих технологій

Незважаючи на те що мобільних операційних систем Android останнім часом стало доступно безліч спеціалізованих сервісів, призначених для прослуховування музики онлайн в потоковому режимі, багато користувачів все одно за звичкою вважають за краще завантажувати улюблені або вподобані треки на свої пристрої, щоб у будь-який момент мати до них доступ. І для таких цілей сьогодні можна знайти чимало високоякісних аплетів не тільки в офіційному сховище Google Play, але й на сторонніх ресурсах. Але яке ж програма для скачування музики для «Андроїда» краще? У пошуку відповіді на це питання для початку можна скористатися пошуком необхідних аплетів як раз в сховище. Однак там представлене далеко не все, що користується популярністю серед користувачів. Тому багатьом цікаво буде ознайомитись з коротким оглядом додатків для скачування музики для «Андроїда», які користуються найбільшим попитом у власників мобільної техніки. Відразу варто сказати, що приводиться рейтинг є чисто умовним, і виділити якийсь один аплет неможливо в принципі, оскільки кожна програма має масу цікавих можливостей і «фішок».


Рейтинг додатків для скачування музики на «Андроїд»

Отже, приступимо. Пошук дійсно можна виконати спочатку безпосередньо в сховищі. Природно, там на першому місці буде знаходитися аплет «Google Play Музика». Нічого дивного в цьому немає. Ну, не може ж розробник самої операційної системи і власник сховища віддати пальму першості чогось іншого? Однак, якщо подивитися на найбільш часто завантажувані для мобільного техніки програми, що дозволяють завантажувати музику з різних інтернет-ресурсів і сервісів музичні треки та альбоми абсолютно безкоштовно, приблизний їх перелік може виглядати наступним чином:
 • Google Play Music.
 • RockMyRun.
 • Advanced Download Manager.
 • SoundCloud.
 • Зайців.ні Музика.
 • Free Music Download.
 • Music Search.
 • Music Download Paradise.
 • Music Maniac.
 • Free MP3 Downloads.
 • Само собою зрозуміло, що наведений список обмежений досить сильно, адже подібних програм можна знайти дуже багато. Але давайте відштовхуватися від першої десятки і коротко розглянемо кожен з аплетів.


  Примітка: далі розглянемо виключно програми для завантаження, а плеєри з вбудованими функціями скачування в розрахунок брати не будемо.

  "Google Play Музика"

  Це додаток лідирує з займаної позиції саме за версією самого розробника. Чому серед багатьох користувачів вважається, що саме це програма для скачування музики для «Андроїда» найкраще?
  Кращі програми на Android для скачування музики: огляд, рейтинг
  Тільки тому, що розробник цього аплету, як ніхто інший, знає абсолютно всі можливості самої ОС, їм же і утвореної. В наявності повна оптимізація пошуку і завантаження потрібного треку навіть за умови слабкої швидкості інтернет-з'єднання. Плюс до всього – непогано реалізована можливість створення плей-листів і навіть власних радіостанцій на їх основі для подальшої трансляції в ефір.

  RockMyRun

  Цей аплет можна назвати вельми цікавим додатком для скачування музики на телефон з "Андроїдом" для всіх тих, хто віддає перевагу активний спосіб життя і спалює калорії, скажімо, за ранковими пробіжками.
  Кращі програми на Android для скачування музики: огляд, рейтинг
  Програма побудована на завантажувачі вже готових плей-листів, створених самими відомими діджеями світу. Крім усього іншого, вона повністю сумісна з багатьма фітнес-апплетами, забезпечуючи просте і повна взаємодія з встановленими апплетами без яких би то не було конфліктів.

  Альтернативний завантажувач ADM

  На думку багатьох фахівців і користувачів, кращим додатком для скачування музики для «Андроїда» є саме це альтернативний завантажувач з розширеними можливостями.
  Кращі програми на Android для скачування музики: огляд, рейтинг
  Крім того, що цей аплет має досить лаконічним інтерфейсом і додає власний віджет на головний екран, він дозволяє завантажувати як мінімум три музичних файлу одночасно, суттєво не знижуючи швидкість загальної завантаження, а також вміє виконувати резервне копіювання музики на SD-карту.

  SoundCloud

  Цей сервіс та однойменний аплет, по всій видимості, в поданні не потребує.
  Кращі програми на Android для скачування музики: огляд, рейтинг
  Незважаючи на те що в основі своїй це саме сервіс для прослуховування треків, безсумнівно особливої уваги заслуговує вбудована функція запису, а також вбудована підтримка найбільш популярних соціальних мереж. Правда, його використання можливе тільки на версіях операційної системи Android версії 4.0 і вище.

  "Зайців.ні Музика"

  А ось це сервіс з однойменною додатком здобув неабияку популярність на пострадянському просторі, завдяки наявності зручного пошуку музики за кількома критеріями, величезній базі даних, спрощеної сортування завантаженого контенту за категоріями і т. д.
  Кращі програми на Android для скачування музики: огляд, рейтинг
  Але саме головне, що приваблює більшість користувачів, полягає в тому, що програма має інтеграцію у популярну соціальну мережу VK (прослухати музику можна навіть з публікацій зареєстрованих в ній учасників).

  Free Music Download

  Це додаток в якості основної бази даних використовує вже раніше згаданий сервіс SoundCloud.
  Кращі програми на Android для скачування музики: огляд, рейтинг
  Проте основна його особливість полягає в тому, що воно володіє дуже простим і особливо не перевантаженим надмірностями інтерфейсом, виробляє пошук потрібного треку, альбому або виконавця дуже швидко і дозволяє встановлювати завантажені мелодії в якості основних рингтонів (сигналів виклику) без прямого звернення до системних налаштувань смартфона або планшета.

  Music Search

  Перед нами ще одна проста утиліта, яка дозволяє швидко знаходити і завантажувати музику на мобільний пристрій. Вона цікава тим, що має вбудовану функцію попереднього прослуховування, і, як попередній аплет може встановлювати завантажені треки в якості рингтонів. Всі завантажені пісні та альбоми розташовуються в єдиній папці бібліотеки, що істотно спрощує пошук композицій, альбомів або виконавців на мобільному девайсі.

  Music Download Paradise

  Ця утиліта працює за принципами тільки що описаних двох аплетів. Її основна відмінність полягає в тому, що в ній передбачена спеціальна функція, що дозволяє поділитися завантаженим треком з друзями.

  Кращі програми на Android для скачування музики: огляд, рейтинг
  На додаток до всього, додаток має власні засоби відтворення і може використовуватися навіть в якості штатного плеєра без необхідності виклику інших користувальницьких або системних програвачів.

  Music Maniac і Free MP3 Downloads

  Це програми є надзвичайно простими і підходять всім тим користувачам, які цінують простоту використання. В обох аплетах, правда, можна завантажувати музичні треки у форматі MP3 (інші не підтримуються). Друга програма в якості основної бази використовує відкрите сховище Jamendo API.

  Підсумки

  Отже, яке ж програма для скачування музики для «Андроїда» краще? Відповісти на це питання надзвичайно складно. Однак більшості користувачів можна порекомендувати до установки один з аплетів, представлених у першій п'ятірці. Ну а істина, як кажуть, пізнається в порівнянні. Нарешті, тут не розглядалися спеціалізовані завантажувачі, призначені для соціальних мереж або вузьконаправлених хостингів, хоча і серед них можна знайти чимало цікавого.

  Популярі новини
  Загрузка...