Як користуватися Spotify? Як зареєструвати і налаштувати?

1357 0 Новини високих технологій

Музика, як і багато інші невід'ємні частини людського буття, зазнала масу змін в століття цифрових технологій. Сьогодні ніхто вже не шукає у друзів касети з улюбленими треками, не роз'їжджає по місту в пошуках рідкісної пластинки або диска. Музика живе в Мережі і доступна буквально по одному кліку. Усвідомивши нове положення речей, великі цифрові компанії почали створювати сервіси потокової трансляції музики, яким є шведський сервіс Spotify. На жаль, даний ресурс досі не працює на території Російської Федерації і для того, щоб почати ним користуватися, доведеться шукати обхідний шлях. В даному матеріалі зібрана вся основна інформація про те, як налаштувати Spotify в Росії і використовувати послугу в повній мірі.

Що таке Spotify?

Spotify – це шведський музичний потоковий сервіс, розповсюджує музику на вимогу, що дозволяє слухати будь-яку з мільйонів композицій, створювати плейлисти і отримувати «розумні» музичні рекомендації. Про це сервісі пишуть багато і часто, адже він по праву вважається самим просунутим у своїй категорії. Якщо описаного вище недостатньо, щоб прийняти рішення, ось лише короткий список того, що може дати вам Spotify:
 • Величезний каталог музики, що складається з більш ніж 40 мільйонів пісень.
 • Безкоштовний доступ.
 • Персональні плейлисти і радіостанції.
 • Зручний і практичний інтерфейс клієнт.
 • Існує і ряд недоліків, про які слід знати перед тим, як користуватися Spotify в Росії:
 • На безкоштовну обліковий запис діє ряд обмежень, а між композиціями то і справа влазить реклама.
 • Прослуховування музики негативно позначиться на балансі телефону (на місяць йде близько 2-3 гігабайт трафіку).
 • Якщо два останніх пункту не вселили сумнівів і не змогли збентежити, то подальші інструкції - це те, що необхідно починаючому користувачеві Spotify.

  Як користуватися Spotify? Як зареєструвати і налаштувати?

  Як зареєструвати безкоштовний акаунт Spotify?

  Для початку потрібно вибрати інструмент, за допомогою якого буде здійснюватися вихід на портал Spotify, адже такий недоступний в межах Росії, а значить, перед тим як зареєструвати Spotify в Росії, доведеться замінити країну. У цьому можуть допомогти:
 • Проксі-сервер, такий як, наприклад, пропонує розширення для браузера Google Chrome, ZenMate. У сервісу є свої плюси і мінуси, він працює в напівавтоматичному режимі, тому для недовгої реєстрації підійде ідеально.
 • Також підійде будь-VPN-клієнт, такий як TunnelBear, реєстрація у якому абсолютно безкоштовна і займе лічені секунди.
 • Головне при переході на офіційний сайт Spotify, вибрати країну, в якій сервіс працює, наприклад США. Обрану країну необхідно запам'ятати, так як кожні два тижні сервіс буде перевіряти розташування користувача (одне з обмежень безкоштовною облікового запису). Протягом 14 днів послугами порталу можна користуватися за кордоном, Spotify сприймає такі зміни, як відбування клієнта у відпустку.
  Як користуватися Spotify? Як зареєструвати і налаштувати?

  Як підключити Premium, перебуваючи в Росії?

  Зняти всі обмеження і отримати максимум від сервісу можна, підключивши просунутий Premium аккаунт. Природно, за додаткові можливості потрібно заплатити. Вартість варіюється від країни до країни, але в середньому становить 999 доларів США. Власник Premium облікового запису отримує наступні переваги:
 • Прослуховування музики в будь-якому порядку.
 • Завантаження окремих композицій і цілих плейлистів в пам'ять пристрою.
 • Відсутність будь-якої реклами.
 • Відсутність 14 денного обмеження на використання за межами країни.
 • Отже, що ж потрібно для отримання статусу Premium в межах безкрайній? Так як процес реєстрації вже пройдено і акаунт у вас є, необхідно придумати, як все це добро оплачувати. Існує два основних варіанти:
 • Оплата за допомогою картки з вказівкою в якості країни Латвії.
 • Оплата за допомогою сервісу PayPal.
 • Як користуватися Spotify? Як зареєструвати і налаштувати?
  Що стосується першого способу, то тут все просто: Spotify приймає карти російських банків як латвійські без яких-небудь нарікань, тобто досить ввести платіжну інформацію та користуватися ресурсом. З PayPal все дещо складніше. Цей електронний гаманець працює лише в тій країні, в якій був зареєстрований, тому при створенні облікового запису в PayPal також доведеться вдатися до допомоги VPN. Потім необхідно буде вказати адресу проживання, який повинен відповідати реальному адресою, існуючого в країні реєстрації (такий можна відшукати в сервісі Google Maps, ніхто не стане перевіряти, чи дійсно ви там проживаєте). Щоб скоротити вартість передплати, як країни краще вибирати не США, а Філіппіни, де щомісячна передплата коштуватиме 120 песо з невеликим (близько 200 російських рублів).

  Як користуватися Spotify в Росії: iOS

  Користувачам мобільних пристроїв від " яблучної корпорації, крім реєстрації та оплати, доведеться перейматися ще й пошуком клієнта для прослуховування музики. Справа в тому, що офіційне додаток Spotify недоступне в російському AppStore, а значить, за них доведеться йти в американський магазин. Процес створення американської Apple ID досить простий, не потребує жодних вкладень і займає не більше 15 хвилин.
  Після завантаження програми, використовувати Spotify можна, як платно, так і безкоштовно. Для безкоштовного використання необхідно буде встановити на пристрій той же TunnelBear і раз у 14 днів відкривати додаток із запущеним VPN. Оплачувати можна теж по-різному, або як описано вище, або через внутрішній рахунок iTunes, який можна поповнити за допомогою подарункових карт, якими кишить інтернет.
  Як користуватися Spotify? Як зареєструвати і налаштувати?

  Як користуватися Spotify в Росії: Android

  Користувачам, які віддали перевагу пристроям, працюючим на базі Android, пошук офіційного (чи неофіційного) клієнта дасться значно простіше. У Мережі лежить чимало APK-файлів з останньою версією програми. Достатньо встановити одне з таких і ввести дані свого облікового запису. Крім APK-файлів з офіційним клієнтом, шанувальникам Android доступний варіант з установкою зламаного програми. По суті, людина абсолютно безкоштовно (хоч і нелегально) отримує доступ до медіатеки Spotify і всім можливостям Premium аккаунта (за винятком завантаження аудіофайлів у пам'ять пристрою).

  Сімейний доступ і карти передоплати

  Тим, хто поважає музикантів і розробників, тим, хто не звик красти цифровий контент, безумовно, доведеться заплатити, але навіть тут можна піти на хитрість і серйозно скоротити свої витрати. По-перше, можна організувати «сім'ю». Spotify дозволяє об'єднуватися кільком власникам акаунтів для спільної оплати послуг. Всього в «родині» може перебувати до 6 осіб, а ціна складає в середньому 15 доларів США. Безумовно, ніхто не буде перевіряти родинні зв'язки учасників «сім'ї», а значить можна зібрати компанію друзів і оплачувати Premium акаунт США за 150 рублів на місяць. По-друге, на різних форумах і сайтах, присвячених Spotify, іншим потоковим сервісів і музики в цілому можна знайти перекупників, які продають карти передоплати на вигідних умовах.
  Як користуватися Spotify? Як зареєструвати і налаштувати?

  Альтернативні рішення

  Ряду користувачів може здатися, що шведський сервіс викликає дуже багато питань. Як налаштувати VPN? Де і як зареєструвати обліковий запис Spotify? Як користуватися в Росії? iPhone і iPad лише ускладнюють становище труднощі із завантаженням програми. Тому знайдеться чимало тих, хто не захоче мучитися і буде на грані відмови користуватися потоковими сервісами. На щастя Spotify не єдиний гравець на ринку існує чимало альтернатив, в тому числі вітчизняних:
 • "Яндекс.Музика" – каталог на порядок скромніші, але зате коштує недорого і створений співвітчизниками.
 • Apple Music – доступні всі композиції з каталогу iTunes, відмінно працює з пристроями від компанії Apple.
 • Google Play Music – аналогічний продукт, створені силами компанії Google.
 • Як користуватися Spotify? Як зареєструвати і налаштувати?

  Замість висновку

  От і все що потрібно знати про Spotify, потокових сервісах в цілому і про те, як користуватися Spotify в Росії. Процес реєстрації та налаштування не настільки складний, як може здатися, навіть для не підкованого користувача, а значить, тепер кожен зможе зануритися у світ потокового аудіо, при цьому заощадити кровні.

  Популярі новини
  Загрузка...