Як перемогти Відлюдника у грі Shadow Fight

178 0 Новини високих технологій

Питання про те, як перемогти Відлюдника, хвилює всіх користувачів гри Shadow Fight, які дійшли до другого акту. Цей ворог володіє потужними бойовими навичками і комбінує їх з магічними випадами. Якщо не знати тактик бою і аспектів по екіпіровці персонажа, то поразка неминуча. Краще заздалегідь підготуватися, щоб пройти ворога з першої спроби, і не витрачати на нього багато часу.

Загальна інформація

Щоб дізнатися, як перемогти Відлюдника, необхідно, насамперед, вивчити даного супротивника. На ближній дистанції він представляє небезпеку свого проклятого меча, який завдає пристойний шкоди. Коли він стрибає, то починає кастовать заклинання водних куль і вражати головного героя магією. Якщо це вміння перезаряджається, то він буде кидати сюрікени.
Як перемогти Відлюдника у грі Shadow Fight
При тривалому дотриманні дистанції Відлюдник використовує свою надздібності. Він закриється в електричній кулі, злетить у небо і звідти буде вражати гравця вибухами. Перемогти в цьому випадку ворога стає майже нереально.


Підготовка персонажа

Щоб питання про те, як перемогти Відлюдника, більше не виникало, необхідно поліпшити свою екіпіровку. Упор краще робити на критичні пошкодження і захист від магії. На максимальному рівні шкоди супротивника не буде гостро відчуватися, і можна буде легко проводити комбінації і не переживати за кожен пропущений удар. Прокачати обладунки до другого акту важко, тому краще всього скористатися й іншими перевагами. Досвідчені користувачі стверджують, що на цей бій краще всього брати східні шаблі. Це зброя має великий радіус дії і дозволяє проводити комбінації з семи атак поспіль.
Як перемогти Відлюдника у грі Shadow Fight
В процесі наноситься відчутної шкоди, а за кілька таких підходів раунд виграється. Крім того, не варто забувати і про метательном зброю. Коли ворог відійде на дистанцію, то почне кастовать водний куля. Перервати в цьому випадку його атаку можна тільки з допомогою куна або сюрикена. Після переривання до нього можна легко наблизитися, і тоді вже як перемогти Відлюдника в Shadow Fight, зрозуміє кожен гравець.


Тактика в бою

Розібратися зі зброєю та екіпіровкою буде недостатньо. Щоб знати напевно, як перемогти Відлюдника, варто побудувати власну тактику бою. У першу чергу не можна дозволяти ворогові відходити на велику дистанцію, а інакше він підніметься в повітря і почне метати блискавки. Тоді раунд можна вважати програною. У разі активації їм магії існує кілька способів уникнути шкоди. Можна ухилитися перевертами вперед або назад.
Як перемогти Відлюдника у грі Shadow Fight
Якщо з цим виникають проблеми, то варто кинути метальна зброя, і атака перерветься. На ближній дистанції найпростіше виконати подвійну підсічку і збити його з ніг. У першому раунді він не може використовувати чаклунство, а тому головне вчасно ухилятися і намагатися бити йому в голову. Так шанс викликати критичний шкоди набагато вище. Спосіб того, як перемогти Відлюдника в Shadow Fight найбільш швидко в першому раунді, полягає в комбінації "перекид назад + сюрікени". Метальна зброя змусить ворога наблизитися до вас впритул, а тоді розпочати атаку буде набагато простіше.

Популярі новини
Загрузка...