Новини високих технологій
» » Чим відкрити ASPX: перелік програм

Чим відкрити ASPX: перелік програм

5-09-2018, 19:48
427
Розробникам сайтів, яких називають верстальниками, повинен бути відомий формат файлів ASPX. Він вміщує в себе окрему інтернет-сторінку сайту, розроблену за допомогою технології ASP.NET. Але у початківців користувачів часто трапляються проблеми при відкритті даного формату. У цій статті буде розказано, як відкрити ASPX з допомогою різноманітних програм.

Adobe Dreamweaver

Формат ASPX, який, до речі, розшифровується як Active Server Page Extended File, можна без особливих зусиль переглянути за допомогою програми Adobe Dreamweaver. Ця програма призначена для редагування і безпосереднього створення сайтів.
Потрібно зробити наступне: Запустити саму програму. На верхній панелі відкрийте меню File, натиснувши відповідну кнопку. У списку опцій виберіть пункт Open. У вікні файлового менеджера «Провідник» перейдіть в папку з файлом ASPX. Виділіть файл і натисніть «Відкрити». Відразу після цього в робочій області програми ви побачите вміст файлу. Воно відображається у вигляді коду. Тепер ви знаєте, чим відкрити ASPX-файл. Однак це лише перша програма з нашого списку, яка, можливо, вам не підійде. Тому переходимо безпосередньо до інших варіантів.


Microsoft Visual Studio 2010

Від програми, випущеної компанією Adobe, перейдемо до програми від Microsoft. А ми розглянемо додаток Microsoft Visual Studio. З його допомогою також без проблем вийти переглянути вміст файлу ASPX. Для цього потрібно зробити наступне: Запустіть програму. У верхній частині вікна натисніть кнопку «Файл». У списку наведіть курсор на опцію «Відкрити». У додатковому меню, що з'явиться, виберіть пункт «Веб-сайт». З'явиться вікно браузера. У ньому вам потрібно перейти в директорію, де знаходиться папка з сайтом. Саме в ній повинні знаходитися файли ASPX. Виберіть папку та натисніть кнопку «Відкрити». Файл буде відкритий, але його вміст поки що не буде відображатися в робочій області. Щоб це виправити, в правій частині екрану на панелі «Оглядач рішень», виберіть папку Default.aspx.
Після цього ви зможете ознайомитися з даними, які перебували у файлі. Так, ви вже знаєте два способу, ніж відкрити ASPX.


Microsoft Expression Web

Компанія Microsoft також випускала програму Microsoft Expression Web, за допомогою якої можна переглядати файли ASPX. Вона розроблялася у вигляді редактора HTML-коду. Слід виконати такі дії: Як і у всіх попередніх способах спочатку натисніть кнопку File, розташовану на верхній панелі. У списку опцій виберіть Open. Запуститься «Провідник». У ньому потрібно перейти в каталог безпосередньо з самим файлом, виділити його і натиснути Open. Відразу після цього в інтерфейсі програми ви зможете спостерігати всі поміщені всередину файлу дані. До речі, відкриття можна зробити і без всіх цих досить тривалих маніпуляцій. Вам всього-навсього досить запустити програму, відкрити в Провіднику папку з файлом і, утримуючи затиснутою ліву кнопку миші, перетягнути файл у робочу зону програми. Це був третій спосіб, ніж відкрити ASPX.

Internet Explorer

Говорячи про те, чим відкрити ASPX-файл, всі часто думають про якихось особливих програмах, які найчастіше є платними. Проте не багато хто знають, що для цього згодиться стандартний інтернет-браузер Internet Explorer. Відкрийте «Провідник». Перейдіть в папку з файлом. Натисніть по ньому правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Відкрити за допомогою». Додатково меню натисніть Internet Explorer.
Відразу після цього відкриється браузер, на сторінці якого буде міститися інформація з файлу ASPX. Звичайно, редагувати файл ви не зможете, однак якщо вам просто потрібно ознайомитися з його змістом, то цей спосіб підійде ідеально.
Цікаво по темі
Розширення PUB - що відкрити?
Розширення PUB - що відкрити?
Мало кому відомий тип файлів PUB, але якщо ви все-таки зіткнулися з ним, то велика ймовірність, що ви не знаєте, чим відкрити PUB. У цій статті ми
Чим відкрити файл PUB? Дві програми
Чим відкрити файл PUB? Дві програми
Існує величезна кількість різноманітних форматів файлів. З цієї причини жоден користувач не може всіх їх знати. Але часом трапляється таке, що ви
Розширення ODS - що відкрити?
Розширення ODS - що відкрити?
Формат ODS останнім часом набрав більшу популярність. Хто не знає, ці файли несуть у собі дані електронних таблиць, а якщо бути точніше, то вільних
Чим відкрити файл XML - перелік програм з докладною інструкцією
Чим відкрити файл XML - перелік програм з докладною інструкцією
Існує величезна кількість різних розширень файлів, тому не дивно, що згодом користувач може зіткнутися з нерозумінням, ніж відкрити той чи інший
Формат MHT: чим відкривати
Формат MHT: чим відкривати
У цій статті ми поговоримо про те, чим відкривати MHT, але перш варто пояснити, що це за формат. Якщо коротко, то він є форматом інтернет-сторінок