Чим відкрити файл PUB? Дві програми

538 0 Новини високих технологій

Існує величезна кількість різноманітних форматів файлів. З цієї причини жоден користувач не може всіх їх знати. Але часом трапляється таке, що ви завантажуєте файл і розумієте, що не знаєте, чим його відкрити. Це повною мірою стосується до розширення PUB. Більшість людей не знає, чим відкрити PUB-файл, саме тому в цій статті будуть наведені дві програми, які можуть це робити.

Що це за розширення?

Перш, ніж відкривати файл PUB з допомогою спеціальних програм, варто поговорити про природу цього розширення. Насправді воно вважається вже застарілою, так як розробники його модифікували до ePUB. По суті, PUB – це формат бюлетенів і буклетів. Він здатний вміщати в себе три складові: графіки, зображення і форматований текст.


Тепер, більш або менш почавши розуміти, що це за розширення, можна переходити безпосередньо до суті статті.

Перша програма: Microsoft Office Publisher

Говорячи про природу формату PUB, ми не згадали програму, в якій він створюється, а називається вона Microsoft Office Publisher. Це і є програма, що відкриває файли PUB, від усім відомої компанії Microsoft. Звідси можна виділити перший недолік – додаток платне, але якщо ви хочете отримати всі переваги при роботі з PUB-файлами, то придбати її все-таки потрібно. Ну, а тепер перейдемо до того, як відкрити PUB у Microsoft Office Publisher:
 • Для початку запустіть програму Microsoft Office Publisher.
 • Відкрийте вікно "Провідника" для вибору файлу. Зробити це можна, натиснувши кнопку "Файл", після чого "Відкрити". Зауважте, що це ж дія проводиться натисканням гарячих клавіш Ctrl+O.
 • У вікні файлового менеджера прокладіть шлях до файлу PUB, виділіть його та натисніть "Відкрити".
 • Відразу ж файл буде запущений в програмі, і ви зможете працювати з ним.
 • Чим відкрити файл PUB? Дві програми
  Але також є ще один спосіб відкриття його, який набагато швидше виконується. Вам достатньо відкрити в Провіднику папку з файлом і запустити додаток, після чого взяти мишкою файл з файлового менеджера і перенести його на робочу область вікна Microsoft Office Publisher.


  Тепер ви знаєте, чим відкрити PUB-файл, але, як було сказано на початку статті, буде представлено два додатки, тому переходимо безпосередньо до другого.

  Програма друга: LibreOffice

  Програма LibreOffice перед Microsoft Office Publisher має одну вагому перевагу – вона безкоштовна. До речі, по набору інструментів вона нічим не поступається додатком з першого способу, тому якщо ви не хочете переплачувати, то можете скористатися їй. Отже, щоб відкрити файл в LibreOffice, вам потрібно:
 • Відкрити програму.
 • Запустити вікно "Відкрити". Для цього можна натиснути кнопку "Файл", а потім вибрати "Відкрити", або ж натиснути на кнопку "Відкрити файл" в меню програми.
 • У вікні "Провідника" просто відкрийте PUB-файл.
 • Чим відкрити файл PUB? Дві програми
  Тепер ви знаєте два способи, чим відкрити файл PUB, ну а користуватися яким – вирішувати тільки вам.

  Популярі новини
  Загрузка...