Карликовий сосокунь - корисна риба-паразит

154 0 Новини високих технологій

Механіка сучасних MMORPG-ігор така, що сюжет зводиться не тільки до знищення десятків тисяч монстрів і босів, але і прокачуванні економічної складової. А саме – професій, торгівлі та взаємовідносин з ігровими фракціями. Саме такою і є гра World of Warcraft, що має мільйони прихильників по всьому світу.

Рибальство в World of Warcraft

Будучи лише другорядною професією для персонажа WOW, рибальство, тим не менш, важливо для отримання прибутку в грі. По-перше, вылавливаемая риба допомагає підвищити навик кулінарії (також другорядна професія). Тим більше що в WOW дуже великий асортимент їстівних морепродуктів.
Карликовий сосокунь - корисна риба-паразит
По-друге, при підвищенні навички рибальства виростає шанс витягти що-небудь незвичайне. Наприклад, є рибка карликовий сосокунь. З неї виготовляється ресурс «карломасло», який важливий для ремесла «Алхімія». Ще можна виловити ресурси, корисні для будь-якої професії.


По-третє, підвищивши до максимуму риболовецький навик і виготовляючи з високорівневої риби елітні страви (зазвичай їжа добре заповнює рівень ХП і дає корисний ефект на деякий час), можна відмінно заробити ігрову валюту.

Де можна зловити карликового сосокуня

Ця рибка не така вже проста, як здається на перший погляд. Варто почати з того, що її одну неможливо зловити, так як вона є, по суті, паразитом. І конкретної відповіді на питання про те, що за риба така – карликовий сосокунь, де ловити її – немає. Є лише приблизні локації, де шанс виловити її з іншою рибою разом досягає 10-15 %. Це Ревучий Фіорд, Сиве Пагорби, Зул'Бійок, Ульдум, Крижана Корона, Ліс Кришталевої Пісні. Як вже говорилося, карликовий сосокунь не має власного косяка. А як би прилипає до іншим рибам, живлячись за їх рахунок. І тільки якщо навик риболовлі у персонажа перевищив 100 з'являється шанс на те, щоб її зловити.


Що можна добути з рибки паразита

За винятком уже згаданого ресурсу «карломасло», карликового сосокуня більше нікуди не можна використовувати. Але особливо варто зупинитися на такому моменті.
Карликовий сосокунь - корисна риба-паразит
Випивши одночасно кілька колб «карломасла», персонаж істотно зменшується в розмірах, перетворюючись в ліліпута. Причому на характеристики це не впливає ніяк. І що найцікавіше, ціна за одну колбу «карломасла» коливається від 10 до 20 золота. Навіть за мірками найбільш високих рівнів це солідна сума. Таким чином, при прокачуванні професії «Рибальство» ця рибка все одно буде потрапляти гравцям, причому не один раз. Так що, виловлюючи її, персонаж нічого не втрачає, а навпаки, може придбати додатковий дохід.

Популярі новини
Загрузка...