Нестійка вода в "ВВВ": що це, навіщо потрібна, де взяти

239 0 Новини високих технологій

Нестійка вода відноситься до нестійким стихіям. Цей інгредієнт досить дорогий, звичайно, його можна купити на аукціоні, але це за умови, що у вас достатньо монеток. В основному видобувається з водних елементалів, які можна знайти в Сутінковому нагір'я. В локації Трон Припливів водяться годинний і дозорець, убивши яких, ви також можете отримати нестійку воду. Важливо знати, що доведеться витратити на фарм деякий кількість часу, оскільки випадає вона рандомно.

Навіщо потрібна

Нестійка вода є важливим елементом для створення інтелекту 6-го рівня. При цьому на наручи накладаються чари, які підвищують інтелект на певну кількість пунктів. Можна створювати броню, рукавички, наприклад Рукавички Нещадного вогню, які дають плюс до швидкості, спритності, витривалості та універсальності. За допомогою нестійкою води створюються Мрії Азшары - це викрійка для Тканини Мрій. Також можна створювати ключ до іншим світам, який також підвищує крит, швидкість, інтелект. Однією з найбільш цінних речей є Примарна чародейская нитка, застосовується кравцями для вишивки, підвищує інтелект на одязі. Є інгредієнтом створення цінних предметів. Приклади: ювеліри створюють Шалений рубінове кольє, якщо надіти його на шию, то дає плюс швидкості, витривалості й силі; кожум'яки можуть змайструвати Черевики з земляних лусочок, які призначені для героїв 85-го рівня, додають майстерність, витривалість, критичний удар. І це тільки мала частина.


Куди покласти

Щоб покласти кудись нестійку воду, можна взяти з собою сумку або ящик. Це може бути, наприклад, блискуча шкіряна сумка, сумка королівського начертателя, рюкзак з незліченними кишенями, а торговець в Штормграде по імені Зоря Редью продасть вам високотехнологічну сумку. У нього ж можна купити і схожі предмети. Частина сумок продається саме у торговців, а інші-можна придбати у майстрів.

Нагір'я

На Нагір'ї найкраще вбивати мулистих елементалів води. Вони показані на малюнку нижче.
Нестійка вода в "ВВВ": що це, навіщо потрібна, де взяти
Найбільше елементалів знаходиться в Дельті Верралла. На карті можна побачити зазначені місця, де фарм нестійку воду.
Нестійка вода в "ВВВ": що це, навіщо потрібна, де взяти
Краще всього перед цим взяти з собою зілля пошуку скарбів. Даний предмет дозволить вашому персонажу знаходити скрині зі скарбами з тіл супротивників. На картинці видно видобуток з подібного скрині: 4 золота, 31 срібла, 87 вугілля і 1 нестійка вода.
Нестійка вода в "ВВВ": що це, навіщо потрібна, де взяти
У цих скринях її знаходиться від 1 до 5 одиниць. Внизу ви можете бачити скрін з "Варкрафта", зроблений одним з гравців під час фарма елементалів.
Нестійка вода в "ВВВ": що це, навіщо потрібна, де взяти
Шансів, проте, дійсно мало, всього 11%. З лута елементалів ви можете отримати різний мотлох, продаючи його на аукціоні, ви заробите золото, на нього можна купити нестійку воду. Геймери говорять про те, що приблизно з 200 елементалів можна отримати 20-30 штук, використовуючи вищевказане зілля. Важливо! Елементалі не дадуть вам воду, якщо ви не візьмете квест «Каламутні води» у Артеша.

Трон Припливів

Знаходиться в Вайш'ірі, потрапити туди можна у додатку "Катаклізм". Відноситься до підземель. Там ви знайдете елементалів, з яких також добре фарм нестійку воду. Карта прикладена нижче.


Нестійка вода в "ВВВ": що це, навіщо потрібна, де взяти

Алхімік

Якщо ви є алхіміком, то ви можете трансформувати нестійку життя в нестійку воду, для цього вам знадобиться трансформація стихій. Однак є один нюанс: це можна робити, тільки перебуваючи в Вайш'ірі. Прибуток полягає в тому, що нестійку життя ви можете придбати на аукціоні за значно меншою вартістю, ніж інші стихії. Продасте воду і покриєте витрати. Але заняття рутинні, які потребують часу і допомоги бога рандома. Вам знадобиться приблизно від 10 до 15 нестійких життів, щоб створити нестійку воду. Але слід додати, що трансформація може бути використана тільки один раз в день, після чого опівночі вона перезаряджається. Багато гравців користуються даним фактом і планують так, щоб зробити відразу 2 трансформації.

Аукціонний будинок

На ринку середня ціна на нестійку воду може підвищуватися або знижуватися в залежності від доступності в конкретній області. Тому перед тим як продавати воду, варто зазирнути на аукціон. Якщо ви не впевнені, що вартість води підвищилася, краще почекати.

Руда

Якщо ви добуваєте элементиевую руду, звичайну і багату, то є шанс 19%, що ви можете знайти стихії, в тому числі нестійку воду. Що ж стосовно самої руди, то використовувати її на свій розсуд. Можна, наприклад, продати.

Рибалка

Для цього найкраще розвивати дану професію. Чим більше навик, тим краще улов і тим вище шанс. Відсоток улову в WOW нестійкою води становить 112. Щоб добути воду, потрібно виловлювати косяки високогірних гуппі або глибоководного шалфокуна, які водяться на Сутінковому нагір'я.
На горі Хиджал ловиться гірська форель, Ульдуме - мулистий чернобрюх і посаджений вугор, у Підземеллі - слепоглазки. Якщо підете в Тол Барад, то на цьому півострові знайдіть уламки корабельної аварії. Це лунки для вилову. У всіх цих локаціях є шанс витягнути нестійку воду.

Поради

Геймери говорять про те, що такого поняття, як кращі місця для фарма, не існує, випадає рандомно. Наприклад, з алхімії ви можете зробити від 5 до 10 штук нестійкою води, з елементалів здобути одну, а може бути, навпаки. Якщо половити рибку, то знадобиться час, години за 2 можна знайти штук 30. У Зул'Гурубе водиться Загубився нащадок Газ'ранки. З нього видобуваються Заповнені водою зябра. З Сутінкового дракона в Грим Батоле або з Задираки в Печерах Чорної гори, з морської змії в Мерехтливому просторі видобувається Дивний роздувся живіт. У всіх цих предметах знаходяться нестійкі стихії, в тому числі і вода.

Популярі новини
Загрузка...