Як транслювати в «Скайпі» музику у гарному якості: найпростіші рішення для початківців

608 0 Новини високих технологій

Далеко не всі любителі живої спілкування за допомогою здійснення відеодзвінків знають, що шанована багатьма програма Skype дозволяє при цьому включити співрозмовнику музичний супровід і при цьому ще й самому слухати свої улюблені композиції. Зараз мова як раз і піде про те, як транслювати музику в «Скайпі». Для цього можна використовувати кілька простих методів, доступних будь-якому користувачеві.

Як включити музику в «Скайпі» без програм? Найпростіше рішення

В принципі, в розмові зі співрозмовником більшість користувачів намагається застосувати найпростіший метод – просто включають якусь композицію через наявний у системі програмний плеєр. На ноутбуках уловлювання сигналу здійснюється за допомогою вбудованого мікрофона, на стаціонарних ПК за це відповідає окремий мікрофон.


Як транслювати в «Скайпі» музику у гарному якості: найпростіші рішення для початківців
Але ж це не вихід! При такому положенні справ домогтися хоч якогось нормального якості не вийде, а співрозмовник буде чути відображення сигналу. Тим не менш, якщо гарненько поміркувати над питанням про те, як транслювати в «Скайпі» музику з високою якістю передачі сигналу, можна знайти кілька простих рішень. Для початку розберемо засоби систем Windows.

Як транслювати в «Скайпі» музику засобами Windows?

Перш за все, в запущеному додатку Skype потрібно перейти в меню на головній панелі інструментів і вибрати з меню розділ налаштувань, в якому слід використовувати рядок настройки звуку. Праворуч будуть показані всі задіяні пристрою (мікрофон, динаміки, дзвінок і т. д.). Після цього потрібно зайти в стандартну Панель керування у розділ звуку і вибрати там пристрою запису. Але простіше це зробити через меню правого кліка на значку гучності в системному треї.


Як транслювати в «Скайпі» музику у гарному якості: найпростіші рішення для початківців
На вкладці записуючих пристроїв використовується правий клік, після чого вибирається рядок відображення відключених компонентів. Наприклад, в ос Windows 7 може з'явитися мікшер, Windows 10 до мікшерний пульт можна перейти безпосередньо з системного трея. У пульті можна побачити спеціальний повзунок регулювання гучності для Skype, який потрібно просто пересунути в положення максимальної гучності і зберегти налаштування.
Як транслювати в «Скайпі» музику у гарному якості: найпростіші рішення для початківців
Як транслювати в «Скайпі» музику зі зміненими параметрами? Повертаємося в налаштування звуку безпосередньо в програмі і замість мікрофону вибираємо включений мікшер. Всі. Тепер ваш співрозмовник буде чути музику у гарному якості, як це і повинно бути.

Найпопулярніші сторонні програми

Питання про те, як транслювати в «Скайпі» музику, можна вирішити і з застосуванням спеціальних програм-плагінів, які доповнюють власні можливості Skype.
Як транслювати в «Скайпі» музику у гарному якості: найпростіші рішення для початківців
Найбільш популярними сьогодні можна назвати невеликі утиліти начебто Pamela for Skype, Pretty May Call Recorder for Skype, Virtual Audio Cable і Skype Audio Player (остання програма вимагає оновлення платформи NET. Framework). Всі вони досить прості в освоєнні і володіють гнучкими налаштуваннями. Вся робота зводиться до того, щоб запустити додаток при старті основної програми і вибрати музику, яка повинна передаватися співрозмовнику. Управління практично нічим не відрізняється від стандартних програмних плеєрів.

Замість підсумку

Виходячи з усього вищевикладеного, неважко зробити висновок про те, що трансляція музики в програмі Skype передбачає абсолютно прості методи, що дозволяють провести необхідну настройку. Що краще, сказати важко. Але багато користувачів схиляються до думки, що оптимальним варіантом стане використання додаткових утиліт, оскільки вони мають більш широкий спектр можливостей і простоту управління. До речі, додаток Pamela, як багато інших, передає звучання програмним способом, тому використання мікрофона тут не потрібно взагалі.

Популярі новини
Загрузка...