Секрети Skyrim: безголовий вершник

344 0 Новини високих технологій

Skyrim – це дивна гра. Навіть провівши в ній сотні годин, ви при кожному повторному проходженні будете знаходити на своєму шляху що-небудь нове. Тим більше що розробники не підвели і додали безліч цікавих "сюрпризів". Наприклад, чи знали ви, що на просторах "Скайріма" можна зустріти самого справжнього безголового вершника? Якщо ні, то ця стаття точно вам сподобається.

Як знайти?

Отже, ви вирішили відшукати безголового вершника в Skyrim. З цього моменту і починаються проблеми. Справа в тому, що цей персонаж з'являється в довільній точці ігрового світу, яку не можна визначити заздалегідь. Тобто взагалі ніяк. Єдине, що залишається – це просто здійснювати тривалі прогулянки по території "Скайріма" і сподіватися на удачу.


Секрети Skyrim: безголовий вершник
Друге, що потрібно враховувати при пошуку безголового вершника – це те, що він, як і будь-який поважаючий себе привид, з'являється виключно в темний час доби. Якщо говорити саме про ігровій механіці, то це час між десятою годиною вечора і п'ятою годиною ранку. Обов'язково звертайте на це увагу, якщо хочете домогтися успіху у своїй справі.

Опис

Звичайно ж, поблизу сплутати безголового вершника з ким-небудь іншим досить складно. Але якщо ви до цього жодного разу не бачили персонажа, та ще й дивіться здалеку, ви цілком можете взяти його за звичайне приведення. Щоб такого не сталося, слід спочатку вивчити опис даного NPC і тільки потім приступати до його пошуків.
Секрети Skyrim: безголовий вершник
У «Скайриме» безголовий вершник виглядає як привид, одягнений в комплект важких пластинчастих обладунків. Зі зрозумілих причин шолома він, звичайно ж, не носить. Персонаж найчастіше пересуваються верхи на примарною коні, але при певному збігу обставин може бути і пішим. Є у цього NPC і свою зброю, яким є випадкова сокира, відповідна рівню вашого героя.


Взаємодія

Озброївшись інформацією, наведеною вище, ви так чи інакше відшукаєте безголового вершника. Після цього у вас, найімовірніше, виникне питання: «А що ж з ним робити далі?» На жаль, поговорити з привидом у вас ніяк не вийде. Крім того, він не реагує на удари з боку героя, так і з боку NPC-ворогів. Останні, до речі, активно атакувати безголового вершника, якщо зустрінуться на його шляху.
Секрети Skyrim: безголовий вершник
Тим не менше ви можете слідкувати за примарою. В кінцевому підсумку він приведе вас в локацію Привал Хамвира, де ви знайдете шолом з непоганими характеристиками. Тут же варто закритий скриня з замком рівня «Майстер». Його вміст безпосередньо залежить від рівня вашого героя.

Мод

Якщо безголовий вершник припав вам до душі, ви можете скористатися спеціальним модом, що дозволяє зробити примари своїм компаньйоном. Модифікація називається Headless Horseman Companion, а завантажити її можна з будь-якого спеціалізованого сайту. Даний компаньйон відмінно володіє будь-яким одноручних зброєю, а також вміє використовувати по зброї в кожній руці. Крім того, на нього не діють всілякі міни і пастки, але це і зрозуміло, адже він все-таки привид. Ну, і нарешті, компаньйон безголовий вершник прокачується одночасно з вашим героєм, а, значить, він буде ефективним помічником на будь-якому етапі гри.

Популярі новини
Загрузка...