"Корсари. Кожному своє": огляд гри, опис персонажів і проходження

293 0 Новини високих технологій

Тематика піратства стала досить популярна. Її поширенню сприяло появі таких картин та творів, як "Пірати Карибського Моря" і "Острів скарбів". Сучасна індустрія відеоігор породила достатню кількість продуктів, заснованих на даній темі. Серед них можна відзначити:

 • Assassin's creed IV: Black Flag;
 • ще не вийшла Skull&Bones;
 • досить нова Sea of Thieves;
 • Raven's Cry;
 • Tortuga: Pirates of the New World;
 • так і не вийшла, але встигла показати себе Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned;
 • серія ігор Lego: Pirates of the Caribbean;
 • різні ігри по фільмах "Пірати Карибського Моря";
 • серія ігор Sea Dogs.
 • Звичайно, сюди можна віднести і FarCry-3. Але вона демонструє вже сучасний вигляд піратства. А точніше те, що від нього залишилося. І у даному матеріалі мова піде про представника ігор серії Sea dogs. Кажучи точніше, далі буде представлений огляд гри "Корсари-3: Кожному своє".


  Про саму гру

  Продукт вийшов у світ 7 грудня 2012 року. У Росії він зустрічався під ім'ям "Корсари: Кожному своє". А закордоном носив назву Sea dogs: To each his own. Розробником є студія BlackMark Studio. Видавцем виступила компанія "Акелла". Створювалася гра на основі ігрового движка Storm 2.8-2.9. З подальшого огляду гри "Корсари: Кожному своє" стане ясно, чому це не найкращий вибір для створення ігрового продукту. Проблема в тому, що з-за старої системи дуже багато працює неправильно. І мова не тільки про застарілу графіку 2012 року. Наприклад, ринок у місті забирається на ніч, що безсумнівний плюс. Але вранці він не з'явиться до тих пір, поки ви не підете з локації. Постраждала також і озвучка. Яскравий приклад - вихід з в'язниці. Ви підходите до варту, аби він відкрив двері. Запускається діалог. Напис говорить: "Ви можете бути вільні". А в цей час чується: "А ну не заважай!". Або ж бесіда з товаришем, який розповідає про місцевості. Обговорюючи з вами будь-яку тему, він найчастіше волає: "Вам щось потрібно? Якщо ні, відійдіть!". І все це при тому, що до вас він підійшов сам. До речі, із-за застарілої графіки "Корсари" абсолютно не вимогливі.


  Зараз же важливо зазначити іншу деталь - жадібність видавця. Справа в тому, що гра не замислювалася як повноцінний продукт. Вона розроблялася в якості неофіційного доповнення до повноцінних "Корсарам-3: Місто втрачених кораблів" і ґрунтується на її механіків. Тим не менш видавець прийняв рішення перевести addon в комерційний продукт. І, починаючи огляд "Корсарів: Кожному своє", не можна не помітити, наскільки погано позначилося на продукті дане рішення. Але спершу кілька слів про сюжет.

  Історія

  Вона досить банальна, але в той же час є однією з кращих частин всієї гри, на відміну від деяких інших. Варто зазначити, що тут планувалося три персонажі, кожен зі своєю сюжетною лінією. Першим ми обговоримо в "Корсарів: Кожному своє" персонаж 1. Фото та огляд представлені далі.
  "Корсари. Кожному своє": огляд гри, опис персонажів і проходження
  Отже, вам належить виконувати роль аристократичного вихідця з Франції Шарля де Мора. Його риси досить банальні і в сюжетах зустрічаються нерідко (той же самий Infamous: Second son). Він - митець, який любить побродити по різних виставках і дамам, наставляючи рогу їх чоловікам, загалом - непутящий син, на відміну від свого брата Мішеля де Монпе, члена Ордена мальтійських лицарів і (СПОЙЛЕР!) того ще обманщика. Але не суть.
  Шарль є на Кариби за покликом свого братика, який провалив таємну операцію і тепер сидить у тюрмі у цих лицарів. Мішель розповідає героєві, що сім'я повинна генерал-губернаторові острова Сен-П'єр всі гроші, витрачені на справу. А це ні багато ні мало-1 мільйон песо. І тепер ви - "ганьба сім'ї" - повинні витягувати її "гордість". Це те, що відноситься до короткого огляду персонажів "Корсарів: Кожному своє". Однак не все так просто. Для початку вам знадобиться корабель, який необхідно викупити за три дні. Трохи спрощує завдання його вартість - 22000 песо, 5000 з яких вже заплачені в якості застави. Тим не менш необхідно знайти ще 17000 песо. І тут вже доведеться побігати, з'ясовуючи, кому і чим можна допомогти.
  "Корсари. Кожному своє": огляд гри, опис персонажів і проходження
  Варто зробити одну маленьку підказку, яка допомагає виконати завдання без поспіху. Як тільки брат повідомить вам, що у нього є корабель, - починайте збирати гроші. І тільки після цього йдіть за судном. До речі, до цих 17 тисяч знадобляться ще як мінімум 15. Адже набір команди обійдеться в 8000 (в таверні вам запропонують найняти 40 списані на берег матросів), а ті, у свою чергу, не підуть на борт, поки там не з'являться необхідні припаси.
  Але не будемо спойлерити сюжет і просто перейдемо до огляду проходження "Корсарів: Кожному своє". А точніше до розбору особливостей геймплея, важливих деталей, елементів і, звісно ж. недоробок.

  Що з'явилося нового?

  В якості нових елементів можна відзначити:
 • Алхімія. У вас з'явилася можливість самостійно створювати різні корисні причандали. Серед них: талісмани, зілля, патрони та інші.
 • Зміна характеристик зброї у одного типу. Тепер один і той же предмет може відрізнятися за вагою, довжиною та кривизні. Також відмінності спостерігаються в таких елементах, як вага рукояті і гострота леза. При цьому зовнішність залишається без змін. Варто відзначити, що тепер принцип "використовую те, у чого атака більше" не працює. Зброю необхідно підбирати в залежності від уподобань і ситуацій.
 • "Корсари. Кожному своє": огляд гри, опис персонажів і проходження
 • В огляді "Корсарів: Кожному своє" слід відзначити зміни в механіці фехтування. Постійна блокування ударів не так ефективна, як раніше. Вашу оборону можуть пробити як різкими, так і колючими ударами. Тому необхідно використовувати ухилення, парирування і фінти, щоб успішно закінчити бій. Хоча, кого ми намагаємося обдурити? Вже в одній з перших місій необхідно битися з людожерами в печері. Досить просто встати в проході і укладати ворогів по одному, використовуючи рубаючі удари. Може, система фехтування і була вдосконалена, але рівень інтелекту НПС залишився на тому ж місці.
 • Однак є дійсно важлива річ, яку при огляді "Корсарів: Кожному своє" обов'язково слід згадати. Це система керування кораблем. Інакше кажучи, спамьтесь на острів до тих пір, поки не потрібний вітер подме. Проблема полягає в тому, що тепер контролюється не тільки швидкість і напрям вітру, але також і рівень наповненості вітрил. Причому вкрай важливу роль відіграє їх будова.
 • "Корсари. Кожному своє": огляд гри, опис персонажів і проходження
  Також хотілося б привести в огляді "Корсарів: Кожному своє" опис однієї важливої ситуації. Тепер косі або прямі вітрила працюють по-різному. Всю неприємність від цієї системи можна випробувати при першому ж виході в море - на місії про контрабандистів. Ваше завдання полягає в тому, щоб з 7 години вечора до 5 ранку доплисти до пляжу на півночі острова, там висадитися і, повернувшись на корабель, переправитися на судно контрабандистів. Проте перший же досвід автора показав, що система нещадна. Здавалося б, з 1900 до 500 часу вагон. А ось і ні.

  "Корсари. Кожному своє": огляд гри, опис персонажів і проходження
  При вітрі в 13 вузлів вітрила наповнювалися лише на 03 з-за чого судно практично не рухалася. У підсумку до острова автор доплив як раз в 5 ранку, спостерігаючи на горизонті той самий "Привид" (ім'я шуканого судна), до якого треба було причалити під дзвін записи в щоденнику про проваленому завданні. Варто відзначити, що якщо зловити потрібний напрямок, то до точки можна доплисти до 3 години ранку. При цьому не телепортируясь до піратської бухти і пливучи годину від неї. І раз вже мова зайшла про море, то варто перейти до огляду типів кораблів в "Корсарів: Кожному своє".

  Різновиди водного транспорту в грі

  Перше, що варто зазначити - класи. Всього їх шість, і в кожен входить кілька типів засобів пересування моря. Однак що ж означають ці класи? Перед тим як приступити до огляду кораблів "Корсарів: Кожному своє", необхідно в цьому розібратися. Отже, клас судна - це його допустимість роботи спільно з вашим рівнем навігації. Далі буде перераховано кожен:
 • для 6 класу достатньо 1 рівня;
 • 5 клас - 25;
 • 4 клас вимагає 40;
 • 3 клас - 65;
 • 2 клас - 80;
 • а щоб керувати кораблем першого класу, необхідно мати 95 рівень навігації.
 • Продовжуємо огляд "Корсарів: Кожному своє" і детально розповімо про кожній з них.
  "Корсари. Кожному своє": огляд гри, опис персонажів і проходження
  1 клас. Зустріти такі кораблі досить складно. Вони також не продаються на верфі. Сюди входять:
 • Військовий корабель.
 • Лінійні кораблі 123 рангів і стандартний.
 • Клас 2. Кораблі також досить рідкісні і не є у продажу. Серед них:
 • Торговельне судно "Навио". Володіє досить потужним корпусом і містким трюмом. Також досить добре влаштований і вітрильний набір. На борту такого судна встановлюється близько 30 великих знарядь, здатних забезпечувати захист від нападів піратів.
 • Торговельне судно Ост-Індійської компанії. Здійснює далекі плавання з охоронюваним конвоєм. Деякі різновиди можуть мати багато знарядь і досить великий корпус, необхідні для самостійного плавання.
 • Важкий галеон. Військове судно, яке використовується при охорону караванів, а також перевезення цінних вантажів. Досить повільний, але добре озброєний і укріплений.
 • Фрегат. Швидкохідний, з хорошим озброєнням. Застосовується для дальньої розвідки і захоплення торгових кораблів ворога. Також може брати участь у бойових діях з іншими кораблями.
 • Важкий фрегат. Використовується для охорони конвоїв. Також швидкохідним і добре озброєний.
 • Клас 3. Сюди входять прості суду середніх розмірів. Серед них:
 • Каравела. Володіє досить застарілою конструкцією. Має гарний набір знарядь, проте не досить швидка, щоб використовуватися в бойових діях.
 • Пинас. Поширений серед торговців. Досить великий і міцний корпус дозволяє здійснювати далекі плавання і перевозити велику кількість вантажів.
 • Каракка. Досить повільний корабель, оснащений додатковими компонентами зразок веж. Єдиним перевагою є великий трюм і міцний корпус.
 • Галеон. Бойовий корабель, який з'явився на початку 16-го століття. Основою послужила каракка. На даний момент (період гри 1645 рік) продовжує використовуватися в бойових діях.
 • Корвет. Судно для розвідувальних і крейсерських операцій. Також застосовується для посыльной служби. Розвиває високу швидкість і може дуже добре маневрувати під вогнем супротивника.
 • Шебека. Корабель з вузьким корпусом і косими вітрилами. Може розвивати велику швидкість (крім попутного вітру). Популярний серед корсарів.
 • Полакр. Чимось схожий на попередній, але має різний вітрильний набір. На грот-щоглі є прямі вітрила. Але з-за цього падає маневреність.
 • Клас 4 . Представлений наступними моделями:
 • Торгова шхуна. Корабель, який володіє гарною швидкістю, містким трюмом і малим осіданням. Популярний серед початківців торговців.
 • Військова шхуна. Швидка, добре озброєна і здатний маневрувати в бою. Може використовуватися у військових цілях.
 • Баркентина. Спрощений варіант торгового судна зі змішаною парусної системою для екіпажів з малою кількістю досвіду.
 • Бригантина. Легендарне швидкохідне і маневрене судно. Популярна серед піратів і авантюристів.
 • Бриг. Активно використовується у військовому флоті для розвідки. Швидкохідний і маневрений.
 • Шнява. Як і бригантина, є основою для створення брига, якому практично не поступається за всіма показниками. Популярна серед торговців і контрабандистів.
 • Флейт-корабель. Відмінне торгове судно (в своєму класі). Тим не менше володіє скромним набором знарядь на догоду місткості.
 • Клас 5. Сюди входять:
 • Барк. Ідеальне судно для далеких плавань. Має великий трюм і хороше озброєння. Тим не менш особливості будови корпусу не дозволяють розвивати великі швидкості.
 • Шлюп. Має можливість розвивати великі швидкості і маневрувати. На борту є досить потужний набір озброєння. Активно використовується при патрулюванні.
 • Люггер. Швидкохідне судно малих розмірів. Популярно серед контрабандистів.
 • Кур'єрський люггер. Має міцний корпус, сильне озброєння і здатний розвивати велику швидкість. Використовується для посыльной служби.
 • Клас 6. Включає в себе:
 • Тартана. Використовується для лову риби. Озброєне судно застосовується для патрулювання узбережжя.
 • Баркас. Невелике судно для подорожей між островами.
 • Далі буде проведений огляд зброї в "Корсарів: Кожному своє".

  Різновиди озброєння

  Тепер варто поговорити про те, що гравцеві необхідно захищати себе на суші. Зброя поділяється на два типи: холодне і вогнепальна. Про найбільш рідкісних з них, а також про частоті знаходження в грі буде розказано далі.
  "Корсари. Кожному своє": огляд гри, опис персонажів і проходження

  Холодну зброю

  Серед рідкісних виділяються:
 • саксонська шпага Саксенфедер - при виконанні завдання "Голландський гамбіт";
 • шабля Гнів пророка - зустрічається при виконанні квесту "Піратська сага";
 • укорочена шпага Смоллсворд - з тіла Чада Каппера, при виконанні місії "Голландський гамбіт";
 • флотська рапіра Марінера - рідкісна, можна знайти у скарбах і скринях;
 • шпага-фламберг Моргана - у квесті "Тіні минулого";
 • рапіра Бретта - з тіла Мері Каспер і в скарбах;
 • кавалерійська шабля Паппенхаймер - тіло Тібо, тіло Брата Джекмана, скарби, персонажі з квестів;
 • кинджал Кіготь вождя - подарунок Тадея;
 • одноручне спис Нааб-Ті - з тіл індіанців Іца;
 • дуэльная рапіра Асоледа - приз за фініш першим в "Парусній регаті";
 • офіцерський клеванг - останній урок і квест "Голландський гамбіт" (за англійського капера);
 • морська шабля - скарби і квести;
 • шабля Мадонна - клади, доглядачі маяків;
 • клинок Скимитар - скрині кораблів 1-3 класів;
 • сторта - квест "Стародавнє місто Майя" (не завжди);
 • тлакомакан - схожий на приклад мушкета, з тел індіанців;
 • катана - капітанський скриня у квесті "Калеуче";
 • сокира - клади, капітан Ван-Берг, Крабовий острів.
 • Вогнепальна зброя

  Далі будуть перераховані лише найбільш рідкісні екземпляри:
 • Двузарядный пістолет - квест "Калеуче".
 • Бландербуз - може бути отриманий за квест "Суп з черепахи".
 • Аркебуза - клади, скрині капітанів по квестам, з тел мушкетерів.
 • Гнотовий мушкет - клади, скриня в каюті Пуебла і на галеоне Санта-Люсія.
 • Флотський карабін - квест "Голландський гамбіт".
 • Баштовий мушкетон - квест "Полювання на акулу".
 • Винтовальный штуцер - квест "Полювання на акулу".
 • Мисливський штуцер - квест "У пошуках варта істини".
 • Склопетта - квест "Повернення барона", тіла мушкетерів.
 • Револьвер Кольта - обмін у шамана Міскіто на шаманський бубон.
 • В огляді ігри варто також згадати один цікавий квест. Тому далі буде наведено короткий огляд "Парусної регати" Корсарів 3: Кожному своє".

  Регата

  Суть квесту в тому, що необхідно пройти шлях з декількох островів на кораблі типу люггер. Початковою і кінцевою точкою оголошується Порт-Ройал. Гонка проходить через наступні точки:
 • Порт-Ройал;
 • Беліз;
 • Порт-о-Пренс;
 • Сент-Джонс;
 • Бріджтаун;
 • Порт-Ройал.
 • "Корсари. Кожному своє": огляд гри, опис персонажів і проходження
  У кожному пункті необхідно відзначитися в портовому управлінні. Також в кожному місті будуть різні міні-квести. Крім основного призу, можна виграти 250000 песо. Є можливість зробити ставку на переможця.

  Нагороди

  Перше місце:
 • клинок "Асоледа";
 • міланський панцир;
 • бусоль.
 • Друге місце:
 • клинок "Мадонна";
 • склопетта;
 • бусоль.
 • Третє місце:
 • клинок "Саксенфедер";
 • бригант;
 • бусоль.
 • Підсумки

  Отже, вам був представлений огляд характеристик гри "Корсари: Кожному своє". Сподіваємось, що після ознайомлення з ним у вас не виникне проблем з проходженням. Приємної гри!

  Популярі новини
  Загрузка...