Starpoint Gemini 2: огляд гри

152 0 Новини високих технологій

Огляд Starpoint Gemini 2 включає в себе ретельний огляд усіх головних складових гри. Розробники постаралися в продовженні оживити ігровий світ, додати різноманітності і нових елементів геймплея. У більшості напрямків їм це вдалося зробити, але і повторення деяких старих помилок не вдалося уникнути.

Загальна характеристика

Як і в будь-якій іншій грі, огляд Starpoint Gemini 2 варто починати з жанру і головних особливостей. Даний симулятор з елементами RPG розкриває перед користувачем глибини космосу з величезними можливостями цієї всесвіту. Гравець вибирає для себе судно, екіпірує його, міняє на більш нове і подорожує по розбитих на сектори галактик. Присутній тут сюжетна кампанія, розрахована на годинник часу і величезна кількість вільних місій. Заняття для користувача знайдуться в кожному секторі, адже гра завжди пропонує щось нове. Сучасна графіка забезпечує достатній рівень занурення в космічну пісочницю.
Starpoint Gemini 2: огляд гри

Вибір класу і флот

Огляд в Starpoint Gemini 2 військової складової варто починати з того, що персонаж користувача має свій спеціальний клас. На вибір надається три спеціалізації: командир, стрілок і інженер. Перша відповідає за контроль флоту, друга відрізняється потужними атакуючими здібностями, а третя частина має здібностей перших двох і деякі здібності підтримки. Флот тут не піддається управлінню користувача. Під контролем гравця знаходиться лише один корабель. Іншою частиною армади керує штучний інтелект у вигляді офіцерів і найманців. Всіх їх необхідно наймати і платити платню, а тому необхідно подбати про постійний дохід. Серед всіх класів немає більш сильного або слабкого. Всі вони варті уваги, і вибирати варто їх за своїм розсудом. На кораблях є можливість розміщувати десант, який обрушується на ворога і захоплює під свій контроль.
Starpoint Gemini 2: огляд гри

Кораблі і система бою

Огляд кораблів в Starpoint Gemini 2 варто починати з того, що їх є величезна кількість. По мірі просування, розвитку і накопичення коштів користувач зможе змінювати їх. Розробники реалізували від невеликих шлюпок до величезних вантажних танкерів, від невеликих військових судів до справжніх дредноутів. Всякий любитель космічних боїв знайде для себе той корабель, який підійде під поставлені завдання. Тільки от від потужності вашого судна залежить далеко не всі в бою. Система битв побудована так, щоб користувач максимально зосереджувався на противника. Вороги постійно крутяться і змінюють траєкторії польотів. Гравцеві доведеться навчитися ловити в приціл швидких супротивників за допомогою скидання енергії, прискорення і правильного вибору кута для прицілювання зброї. Воно ділиться на легке за типом плазмових променів, турелей і важке у вигляді ракетниці. Тільки після декількох сутичок вийде освоїти всі тонкощі поведінки в бою.
Starpoint Gemini 2: огляд гри

Рольова складова гри

Огляд в Starpoint Gemini 2 рольової складової варто починати з того, що крім класової системи є можливість розвивати свій корабель. Гравець у будь-який час може поліпшити своє судно, закупити нову екіпіровку, щоб вступити в новий бій вже з більш сильними можливостями. Крім того, в сутичці гравець зможе застосовувати чотири різних уміння, що теж відноситься до жанру RPG. Тут немає елементів стратегії, адже в бою флот діє самостійно, а користувачам необхідно зосередитися на своєму головному судні. Прокачування бойових здібностей (захисних і атакуючих) також відноситься до рольових елементів. У сукупності їх не так багато, але від прокачування залежить багато. Щоб використовувати всі поліпшення і міняти кораблі, необхідно проходити додаткові місії разом з сюжетними завданнями, щоб накопичити кошти. Тоді ретельно обміркуйте стратегію своїх дій в битві і купуйте під неї екіпіровку.
Starpoint Gemini 2: огляд гри

Ігровий світ

Кожен огляд російською Starpoint Gemini 2 розповість про те, наскільки змінилася карта в порівнянні з оригінальною грою. Тепер всі космічний простір ділиться на сектори. Користувач може вільно пересуватися між ними, і при цьому не буде ніяких завантажень або переходів. Територія карти настільки велика, що вивчити її не вийде навіть через величезну кількість часу.

Спеціальні Т-врата дозволяють швидко переміщатися між галактиками, адже в ручному режимі це може зайняти не одну годину. Світ наповнився величезною кількістю різних елементів. У секторах є недосліджені планети з сховищами артефактів, астероїди, торгові судна, піратські флотилії і багато всього іншого. Майже з усім цим користувач може тим чи іншим чином взаємодіяти. Світ живе своїм життям навіть без втручання користувачів. Вантажні судна постійно щось кудись везуть, пірати нападають на торговців, різні битви і сотні операцій створюють відчуття живого всесвіту. Гравець може досліджувати все це в режимі кампанії або вільного розвитку.
Starpoint Gemini 2: огляд гри

Фракції

У безлічі різних блогерів огляд Starpoint Gemini 2 з перекладом зачіпає тему фракцій. Їх на космічних просторах є також велика кількість. З ними можна дружити або ворогувати, в залежності від побажань гравця. Щоб вступити в конфронтацію з певним альянсом, достатньо почати грабувати його торгові судна. Подружитися набагато важче, адже доведеться виконувати величезну кількість доручень. Серед них можуть бути: перевезення вантажу, буріння астероїдів, дослідження нових шахт, знищення піратів і багато всього іншого. За кожною фракцією закріплений певний сектор на карті. Чим більшою територією вона володіє, тим сильніше її вплив, економічна і військова міць. Користувачам слід обережно підходити до вибору ворогів і друзів. Бути в хороших відносинах з усіма не вийде, і цей факт слід враховувати.

Starpoint Gemini 2: огляд гри

Відгуки критиків

Датою виходу гри Starpoint Gemini 2 став вересень 2014 року, і саме тоді з'явилися перші оцінки від критиків. Найавторитетніші видання зупинилися на рейтингу 70-75 % зі ста. Окремі обзорщики з професійних ігрових журналів говорили про те, що цей проект - чудова пісочниця, яка затягує на довгі години. Його називали позитивним шедевром, який дозволяє розслабитися від стомлюючої атмосфери усіляких екшенів. Відомий співробітник авторитетного видання IGN Italia Ді Лоренцо Балдо назвав гру кращим ліками від того, що всі фанати побачили в інший провальною пісочниці X Rebirth. Розробники не робили упор на величезну кількість реклами і уявлень усіляких можливостей проекту. Замість цього вони зайнялися доробками всіх мінусів оригінальної гри. У підсумку всі критики відзначили, що розробники виконали величезну роботу, і це було оцінено ігровим співтовариством.

Підсумки огляду

Космічна пісочниця Starpoint Gemini 2 безумовно заслуговує уваги користувачів. В ній живий світ, який розвивається навіть без участі гравця і при цьому пропонує достаток різних завдань і можливостей. Користувач може просто жити тут, воювати, займатися економікою і навіть не проходити сюжет. Також радує карта, яка поділена на сектори без завантаження зон при переході. Фракції, які володіють цими територіями, моментально реагують на загрозу, а при виконанні ряду місій стають цінними союзниками. Рольова складова і система бою також зроблені на вищому рівні. Можливість купити ще більш новий корабель, найняти величезний флот і вступити в колосальне бій з самими потужними противниками не може не приваблювати.

Популярі новини
Загрузка...