Новини високих технологій
» » Як оновити Java до останньої версії

Як оновити Java до останньої версії

22-04-2018, 20:53
507
Java - це додаток, що забезпечує нормальну роботу всіх компонентів системи і елементів в браузері, написаних на однойменному мовою програмування. Іншими словами - це дуже важлива програма. Саме тому рекомендується стежити за виходом нових її версій і своєчасно оновлюватися. В статті мова піде про те, як оновити Java до останньої версії. Буде розказано про два простих способи.

Способи оновлення Java

Найцікавіше те, що програма сама повинна повідомляти про вихід нових версій і пропонувати провести інсталяцію. Але це за умови того, що програма вже встановлена на комп'ютері і в неї включена відповідна опція. Якщо з якихось причин ці умови ще не виконані, у статті буде розказано, як це виправити. Ну а закінчивши з передмовою, перейдемо безпосередньо до способів оновлення Java.


Спосіб 1: Завантаження останньої версії з сайту розробника

Якщо ви вирішили оновити Java 7 до останньої восьмої версії, то, в першу чергу, це рекомендується на офіційному сайті розробника. Тільки там ви будете впевнені в достовірності програмного забезпечення, адже на сторонніх ресурсах зловмисники можуть модифікувати код програми, помістивши в нього віруси. Відкрийте в браузері офіційний сайт програми. Натисніть на кнопці "Завантажити Java безкоштовно". Підтвердіть свої дії, погодившись з умовами ліцензійної угоди і натиснувши кнопку для початку завантаження. Після завершення завантаження інсталятора на комп'ютер, запустіть його з правами адміністратора. У вітальним вікні вам буде надана можливість вибору папки для інсталяції всіх файлів програми. Якщо ви хочете, то перед натисканням кнопки Install поставте відмітку навпроти пункту Change destination folder. Якщо ви поставили галочку, то наступним етапом буде вибір директорії установки. Її ви можете залишити за замовчуванням, в іншому випадку натисніть на кнопку Change для відкриття вікна "Провідника". В ньому виберіть потрібну папку та натисніть кнопку "Вибрати". Запуститься процес розпакування всіх компонентів програми. Через деякий час, якщо на комп'ютері інстальовано іншу версію програми, з'явиться вікно, в якому потрібно відзначити все виявлене програмне забезпечення галочками і натиснути кнопку Uninstall для його видалення. Це забезпечить більш стабільну роботу встановлюваної версії. Після заповнення смужки стану зеленою смугою з'явиться останнє вікно інсталятора, в якому буде сказано, що інсталяція пройшла успішно. Натисніть кнопку Закрити, щоб закрити його.
Це був перший спосіб, як оновити Java, але як було сказано раніше, є ще й другий, тому негайно переходимо до нього.


Спосіб 2: Java Control Panel

Java Control Panel - це програма, в якій можна задавати параметри самого додатком Java. Відповідно, вона встановлюється як додатковий компонент, тому якщо на ПК Java встановлена не була, то і його не буде. Ну а для тих, у кого з цим все в порядку, зараз буде надана інструкція, як оновити Java. Перейдіть в "Панель управління". Вибрати з усього списку елементів Java. У вікні, перейдіть на вкладку Update. Натисніть кнопку Update Now.
Якщо ви користувалися не останньою версією програми, почнеться процес завантаження і установки оновлень, в противному випадку з'явиться вікно з повідомленням про відсутність нових версій.
Зверніть також увагу на пункт Check for Updates Automatically, який знаходиться у вікні програми. Якщо ви поставите позначку поряд з ним, то програма буде в майбутньому автоматично перевіряти вихід нових версій і проводити їх установку, тому рекомендується поставити галочку і натиснути кнопку Apply.

Висновок

За підсумком ви дізналися два способи, як оновити Java на комп'ютері. Вони значною мірою відрізняються один від одного, але в результаті ви отримаєте один і той же ефект - оновлення програми до останньої актуальної версії.
Цікаво по темі
Як включити Java Firefox: вказівки і поради
Як включити Java Firefox: вказівки і поради
Все частіше і частіше сучасні користувачі замислюються над тим, як включити Java в Firefox. Раніше таке питання не піднімалося. Справа все в тому, що
Як встановлювати Java на Windows 7
Як встановлювати Java на Windows 7
Процес завантаження та встановлення Java на операційну систему Windows 7. Особливості, налаштування змінних середовищ і перевірка установки.
Як оновити Java в операційних системах Linux і Windows?
Як оновити Java в операційних системах Linux і Windows?
Java — потужний інструмент для створення додатків, починаючи від побутових і простих рішень і закінчуючи величезними програмними комплексами. Велике
Як включити Java Firefox при проблемах блокування
Як включити Java Firefox при проблемах блокування
Поради початківцям, як включити Java Firefox при відображенні проблем безпеки сайту.
Як здійснюється перевірка Java-версії?
Як здійснюється перевірка Java-версії?
У процесі виконання завдань на комп'ютері або ноутбуці іноді потрібна наявність Java. Однією з найпоширеніших ...
Як iTunes оновити до останньої версії?
Як iTunes оновити до останньої версії?
В даний час можна знайти не один десяток різних медіаплеєрів. Одним з найпопулярніших серед них є iTunes...