Як оновити Java до останньої версії

296 0 Новини високих технологій

Java - це додаток, що забезпечує нормальну роботу всіх компонентів системи і елементів в браузері, написаних на однойменному мовою програмування. Іншими словами - це дуже важлива програма. Саме тому рекомендується стежити за виходом нових її версій і своєчасно оновлюватися. В статті мова піде про те, як оновити Java до останньої версії. Буде розказано про два простих способи.

Способи оновлення Java

Найцікавіше те, що програма сама повинна повідомляти про вихід нових версій і пропонувати провести інсталяцію. Але це за умови того, що програма вже встановлена на комп'ютері і в неї включена відповідна опція. Якщо з якихось причин ці умови ще не виконані, у статті буде розказано, як це виправити. Ну а закінчивши з передмовою, перейдемо безпосередньо до способів оновлення Java.


Спосіб 1: Завантаження останньої версії з сайту розробника

Якщо ви вирішили оновити Java 7 до останньої восьмої версії, то, в першу чергу, це рекомендується на офіційному сайті розробника. Тільки там ви будете впевнені в достовірності програмного забезпечення, адже на сторонніх ресурсах зловмисники можуть модифікувати код програми, помістивши в нього віруси.
 • Відкрийте в браузері офіційний сайт програми.
 • Натисніть на кнопці "Завантажити Java безкоштовно".
 • Підтвердіть свої дії, погодившись з умовами ліцензійної угоди і натиснувши кнопку для початку завантаження.
 • Після завершення завантаження інсталятора на комп'ютер, запустіть його з правами адміністратора.
 • У вітальним вікні вам буде надана можливість вибору папки для інсталяції всіх файлів програми. Якщо ви хочете, то перед натисканням кнопки Install поставте відмітку навпроти пункту Change destination folder.
 • Якщо ви поставили галочку, то наступним етапом буде вибір директорії установки. Її ви можете залишити за замовчуванням, в іншому випадку натисніть на кнопку Change для відкриття вікна "Провідника".
 • В ньому виберіть потрібну папку та натисніть кнопку "Вибрати".
 • Запуститься процес розпакування всіх компонентів програми. Через деякий час, якщо на комп'ютері інстальовано іншу версію програми, з'явиться вікно, в якому потрібно відзначити все виявлене програмне забезпечення галочками і натиснути кнопку Uninstall для його видалення. Це забезпечить більш стабільну роботу встановлюваної версії.
 • Після заповнення смужки стану зеленою смугою з'явиться останнє вікно інсталятора, в якому буде сказано, що інсталяція пройшла успішно. Натисніть кнопку Закрити, щоб закрити його.
 • Як оновити Java до останньої версії
  Це був перший спосіб, як оновити Java, але як було сказано раніше, є ще й другий, тому негайно переходимо до нього.


  Спосіб 2: Java Control Panel

  Java Control Panel - це програма, в якій можна задавати параметри самого додатком Java. Відповідно, вона встановлюється як додатковий компонент, тому якщо на ПК Java встановлена не була, то і його не буде. Ну а для тих, у кого з цим все в порядку, зараз буде надана інструкція, як оновити Java.
 • Перейдіть в "Панель управління".
 • Вибрати з усього списку елементів Java.
 • У вікні, перейдіть на вкладку Update.
 • Натисніть кнопку Update Now.
 • Як оновити Java до останньої версії
  Якщо ви користувалися не останньою версією програми, почнеться процес завантаження і установки оновлень, в противному випадку з'явиться вікно з повідомленням про відсутність нових версій.
  Як оновити Java до останньої версії
  Зверніть також увагу на пункт Check for Updates Automatically, який знаходиться у вікні програми. Якщо ви поставите позначку поряд з ним, то програма буде в майбутньому автоматично перевіряти вихід нових версій і проводити їх установку, тому рекомендується поставити галочку і натиснути кнопку Apply.

  Висновок

  За підсумком ви дізналися два способи, як оновити Java на комп'ютері. Вони значною мірою відрізняються один від одного, але в результаті ви отримаєте один і той же ефект - оновлення програми до останньої актуальної версії.

  Популярі новини
  Загрузка...