Посилення 4G сигналу своїми силами

593 0 Новини високих технологій

У сучасному світі багато хто не уявляє свого життя без інтернету. Якісне з'єднання – це те, до чого прагне кожен. Якщо ви живете в невеликому місті чи в селі, то, можливо, стикалися з проблемою поганого інтернет-з'єднання. Як підсилити сигнал? Для цього необхідно створити підсилювач (антену), яка здатна поліпшити якість зв'язку. Спочатку потрібно буде придбати комплект посилення 4G сигналу, знайти схему приладу і підібрати необхідні інструменти. Так ви зможете створити простий пристрій без допомоги професіонала. Як відбувається посилення 4G сигналу? Давайте розглянемо це.

Посилення 4G сигналу своїми силамиАнтена для посилення 4G сигналу

Антена – це найпростіше пристрій, який дозволяє поліпшити якість зв'язку. Вони бувають двох видів: зовнішні та внутрішні. Як правило, перший вид антен встановлюють на даху будівлі або об'єктах з великою площею покриття. Так ви зможете поліпшити з'єднання навіть у тих місцях, де раніше це зробити було практично неможливо. Другий вид антен зазвичай використовують для посилення сигналу всередині якого-небудь приміщення. Якщо зовнішня антена передала сигнал, але з'єднання слабо поширюється всередині будівлі, то слід встановити внутрішню. Якщо якість інтернет-зв'язку досить погане у вашому районі, то внутрішня антена вам нічим не допоможе.
Посилення 4G сигналу своїми силами

Посилення 4G сигналу своїми руками

Як посилити інтернет-з'єднання? Для цього нам необхідно придбати спеціальне обладнання, яке в процесі об'єднається в єдину систему. Антена дозволить домогтися якісного сигналу і більше не згадувати про проблеми його втрати або слабкою швидкості з-за неякісного з'єднання. З чого складається необхідне обладнання?


 • Репітера (двостороннього підсилювача). Він є проміжним ланкою, що саме в нього буде надходити сигнал з антени.
 • Зовнішньої або внутрішньої антени. Тобто каркаса, який буде встановлений на даху будівлі або всередині приміщення.
 • Коаксіального кабелю.
 • Також необхідно придбати розгалужувач для проводу.
 • Елементи підсилювача

  Прилади, які підключають до мережі, можна поділити на кілька груп. Перша група – активні елементи. До них відносять прилади, які працюють від мережі, а саме, репітер і роз'єми. Інші елементи (антену, дільник і кабель) відносять до другої групи – пасивною. Посилення 4G сигналу може бути зроблено за допомогою різних систем. Це розраховується для кожного об'єкта індивідуально. Краще використовувати таку систему, для якої необхідно застосовувати кабель мінімальної довжини. Так втрати якості інтернет-з'єднання будуть мінімальними. Ви повинні це враховувати при складанні схеми для посилення сигналу.

  Посилення 4G сигналу своїми силами

  Як працює репітер?

  При створенні антени для посилення сигналу інтернету необхідно розуміти, як працюють його окремі елементи. Репітер – це важлива частина підсилювача, це свого роду ретранслятор. Як він працює? Як ви, напевно, вже здогадалися, він обробляє надійшли сигнали і перенаправляє їх у потрібному напрямку. Якщо це вихідний виклик, то на вишку базової станції. В іншому випадку перенаправляє на девайс користувача.
  Посилення 4G сигналу своїми силами

  Посилення 4G сигналу відбувається за допомогою антени. Простий підсилювач можна виготовити самому, не вдаючись до допомоги професіоналів. Слід використовувати 2 види антен. Одна буде приймати сигнал і відправляти його на станцію, а друга відповідає за поширення інтернет-з'єднання всередині приміщення.
  Посилення 4G сигналу своїми силами

  Виготовлення підсилювача сигналу

  З допомогою підсилювача сигналу можна домогтися якісного інтернет-з'єднання в будь-якій місцевості. Де необхідно застосовувати це обладнання?
 • Посилення LTE 4G сигналу слід проводити в місцях, де присутні перебої з мобільним зв'язком.
 • У місцях, де присутні перешкоди.
 • Хороший сигнал дозволяє зберегти термін служби акумулятора в вашому смартфоні.
 • Також ви зможете знизити рівень випромінювання і підвищити чіткість повідомлень.
 • На жаль, підсилювачі зв'язку коштують досить дорого. Тому багато людей вирішують створити такий пристрій самостійно. І правильно, зробити це можна самому, так ви підвищите навички в роботі з елементами мережі і збережете свої гроші. Звичайно, вам доведеться витратитися на деякі компоненти підсилювача, але це в будь-якому випадку буде набагато дешевше. Що нам потрібно?
  Посилення 4G сигналу своїми силами

  Підготовка до складання

  Щоб виготовити найпростіший підсилювач, необхідні наступні елементи:
 • Дріт довжиною близько 35 сантиметрів.
 • Кабель, розмір якого залежить від того, де буде встановлена антена, більше 10 метрів брати не потрібно.
 • З'єднувальний блок.
 • Кріплення, щоб з'єднати кілька блоків.
 • Пластик.
 • В процесі роботи необхідно буде з'єднувати різні елементи, тому варто також взяти ізоляційну стрічку. Після придбання і покупки необхідних елементів можна приступати до складання антени.

  Виготовлення антени. Інструкція

  Спочатку нам необхідно взяти дріт. Наше завдання виготовити з неї ромб. Отже, згинаємо дріт посередині на 90 градусів. Потім від центра згину відступаємо приблизно за 9 сантиметрів в обидві сторони і знову згинаємо її на 90 градусів. Після таких маніпуляцій ми отримаємо ромб, чого, власне, і добивалися. Далі необхідно кінці зігнути всередину нашого ромба і підключити з'єднує блок. Необхідно виконати це так, щоб надалі ми змогли виконати підключення. Далі необхідно зробити один розріз в полімерної труби і навпаки просвердлити отвір.
  Отже, збірка антени закінчена, тепер її необхідно підключити. Беремо коаксіальний кабель і очищаємо один кінець від ізоляції. Як підключити антену до кабелю? Зовнішній і внутрішній провідник необхідно підключити до контактів з'єднувального блоку. Так, кабель повинен стати продовженням зовнішньої антени. На останньому етапі необхідно встановити антену на даху або прикріпити до найближчого стовпа. Звичайно, потрібно вибрати правильний напрямок, щоб вона була спрямована в бік станції вашого оператора зв'язку. В кінці необхідно підключити кінець кабелю до пластини, виготовленої з пластику. Залишилося тільки протестувати своє творіння. На цьому все. Якщо ви дотримувалися інструкції, то антена для посилення 3G, 4G сигналу повинна виправдати ваші очікування. Зв'язок зросте на кілька поділок.

  Де потрібно встановлювати репітер?

  На виготовленні антени проблеми не закінчуються. Її ще потрібно правильно підключити, щоб вся роботі не пройшла даремно. Правильна установка також відіграє важливу роль у поліпшенні якості сигналу. Необхідно, щоб антена була спрямована на станцію стільникового оператора. Також потрібно поставити її на вибране місце і випробувати інтернет-з'єднання, щоб переконатися в якості мережі. Тільки після повного дослідження вашій місцевості та випробування якості мережі можна приступати до монтажу. Також слід пам'ятати, що підсилювач повинен бути встановлений на відстані 1-2 метри (не менше) від батареї або інших опалювальних систем. Після монтажу антени можна приступати до прокладання кабелю. Перед випробуванням репітера потрібно перевірити всі з'єднання. Переконайтеся, що вони знаходяться в цілісності і чистоти. Не вмикайте живлення, якщо репітер не підключений до антени, щоб він не вийшов з ладу. У випадку, коли вам потрібно буде відключити кабель, слід спочатку вимкнути живлення до репитеру.

  Температурний режим

  Слідкуйте, щоб ваша антена знаходилося в правильному температурному режимі. Як правило, мінімальне значення, при якому може працювати така система, становить -40 градусів, а максимальна – +50 градусів. Важливо відзначити, що сам репітер необхідно встановлювати тільки в приміщенні, так як негативні температури згубно впливають на нього. Бажано перед установкою такої системи порадитися з фахівцем. Це пов'язано з тим, що ваша система може випромінювати деякі перешкоди, які впливають на роботу найближчих стільникових станцій.

  Як налаштувати репітер?

  Посилення інтернет-сигналу 4G буде якіснішим, якщо ви проведете хорошу налаштування свого обладнання. Так ви зможете отримати стабільний і високий рівень сигналу. Як правильно провести пуско-налагоджувальні роботи?
  Посилення 4G сигналу своїми силами
  На першому кроці слід перевірити цілісність всіх з'єднань. Високочастотний кабель підключається до репитеру і антени, ці всі з'єднання необхідно уважно оглянути. У разі, якщо бувають скачки напруги, слід застосувати мережевий фільтр. Також необхідно відрегулювати коефіцієнт підсилення, це буде останній крок. Його потрібно налаштувати в межах 20 Дб. Таку настройку можна провести в ручному або автоматичному режимі. У першому випадку слід використовувати ручку потенціометра і регулювати розташування антени. Щоб використовувати автоматичних режим, необхідно налаштувати на самому репитере. Так ви зможете отримати максимальну потужність сигналу.

  Популярі новини
  Загрузка...