Приймач - це сучасне і технологічне пристрій

813 0 Новини високих технологій

Сучасний світ неможливо уявити без радіотехнологій, за допомогою яких можлива передача даних на величезні відстані. У самому загальному випадку в цьому процесі беруть участь передавач сигналу, безпосередньо радіохвилі і приймач. Це найпростіша схема, яка наочно описує шлях, що проходить інформація в момент її передачі.

Реалії сучасного світу

Але зараз людство практично не використовує технологію радіопередачі, цілком покладаючись на інтернет-з'єднання. Представлене пристрій втратило своє значення. У зв'язку з цим тепер приймач – це компактний прилад, який відстежує власне місце розташування, через систему GNSS безпосередньо зв'язуючись із супутником.


Точність таких приладів залежить від кількох факторів: конструкції, реалізованих технологій, погодних умов і навіть від об'єктів місцевості. Більш того, що передається і одержуваний сигнал може спотворюватися тілом користувача. Але зазвичай похибка визначення місця розташування незначна – не більше 3-5 метрів.
Приймач - це сучасне і технологічне пристрій

Професійне обладнання

Досить велика сфера, в якій застосовується приймач, – це визначення координат для будівництва об'єктів, проведення геодезичних робіт, створення карт, розвідки місцевості, визначення місця розташування потерпілого крах транспорту. Це і стало основним стимулом до створення професійного типу приладів. Даний вид представлений на ринку двома різновидами:
 • Геодезичні приймачі. Мають у своєму складі спеціальну антену і контролер, який вводить похибки у вимірювання, чим досягається найбільш точний результат.
 • Пристрої ГІС-класу. Являють собою промисловий варіант кишенькового персонального комп'ютера, в який вбудовані передавач, спеціально З і приймач. Це істотно знижує похибку визначення координат.
 • Зараз із-за розвитку технологія не можна провести чітку межу між двома різновидами пристроїв – обидва обладнання можуть замінювати один одного при різних обставинах.
  Приймач - це сучасне і технологічне пристрій

  Персональна техніка

  Звичайна людина вдається до подібного роду пристроїв у двох випадках: щоб визначити своє місце розташування і не заблукати, щоб простежити за яким об'єктом або суб'єктом з метою захисту. В залежності від поставленої задачі персональний супутниковий приймач може бути портативним. В цьому випадку він являє собою невеликий компактний пристрій. Крім того, приймач може бути вбудованим в якусь іншу техніку, наприклад, ноутбук або телефон.

  Популярі новини
  Загрузка...