Помилка "0" на "Триколор ТВ" - що робити, як виправити?

374 0 Новини високих технологій

Фахівцям служби підтримки абонентів "Триколор ТБ" найбільш часто задають питання, пов'язаний з тим, що прийом теле - і радіоканалів відсутня, а на телевізорі з'являється напис "Немає доступу", "Кодований канал", "Помилка "0" або "Немає сигналу".

Помилка "0" на "Триколор ТВ"

Що робити, якщо на екрані телевізора з'явилося таке повідомлення?
Помилка "0" на "Триколор ТВ" - що робити, як виправити?
Найчастіше помилка "0" з'являється тоді, коли зникає доступ до перегляду каналів. Зазвичай це відбувається із-за збою в роботі програми приймача. Причин може бути багато, аж до перепад напруги в електромережі.


У будь-якому випадку якщо виникає помилка "0" на "Триколор ТБ", що робити - радять фахівці. В першу чергу на якийсь час відключити ресивер від харчування. Потім знову включити. Ця процедура займає близько п'яти хвилин. При використанні модуля умовного доступу потрібно вийняти його, а потім поставити назад в приймач. Дуже часто замість повідомлення про помилку "0" на екран виводиться інформація у вигляді "Кодований канал DRE". При цьому ефірні трансляції дивитися неможливо.
Помилка "0" на "Триколор ТВ" - що робити, як виправити?
Так що означає помилка "0" на "Триколор ТВ"? Відповідь слід шукати причини неполадок. Є універсальні способи вирішення цієї проблеми, які підходять для всіх видів приймачів, які сипользуются для прийому каналів, що надаються "Триколор ТВ". Їх можна використовувати, коли не відображаються канали, але при цьому працює "Инфоканал".

Виправлення помилки "0"

Якщо виявлена помилка "0" на "Триколор ТВ", як виправити самостійно? Спочатку слід перевірити, чи не закінчилася раптом підписка на послуги пакету. Робиться це в особистому кабінеті на офіційному сайті або в меню самого ресівера. Якщо термін підписки закінчився, то це цілком може викликати подібну помилку.


Помилка "0" на "Триколор ТВ" - що робити, як виправити?
Можливо, в приймачі неправильно встановлена картка доступу, тому потрібно перевірити правильність його установки в відповідному гнізді приймача. Якщо замість картки використовується модуль умовного доступу, то перевірку слід зробити в ньому. У разі якщо картка вставлена правильно, при натисканні на пульті дистанційного керування кнопки №ID на екран телевізора буде виведено повідомлення з відображенням її номера. Також при появі помилки не буде зайвим спробувати скинути налаштування приймача на заводські. Іншими словами, обнулити їх. Цю операцію цілком можливо зробити самостійно. Потрібно увійти в меню ресивера і перейти в розділ "Налаштування". Потрібно ввести чотиризначний код - набираємо чотири нуля 0000. Після цього необхідно знайти "Заводські налаштування" і вибрати рядок "Видалення налаштувань", заодно і список каналів. Нічого небезпечного в цій операції немає, після перезавантаження ресивера за допомогою автопошуку канали можна знайти знову. Найчастіше після цього помилка пропадає.
Помилка "0" на "Триколор ТВ" - що робити, як виправити?
У разі якщо підписка закінчена, і якщо канали з пакету "Єдиний" не приймаються, є можливість пошукати безкоштовні канали. Зазвичай вони знаходяться в самому кінці списку. В ситуації коли приймач був вимкнений тривалий час, теж може виникнути проблема з помилкою "0", як тільки ресивер буде включений. Як виправити помилку "0" на "Триколор ТВ"? Слід не вимикати приймач, а залишивши його включеним на вісім годин, дочекатися, поки помилка зникне. Найчастіше це відбувається набагато раніше, через годину-півтори. Але це тільки в тому випадку, якщо і антена, і приймач знаходяться в справному стані.

Інші причини появи помилки

Якщо з'явилася помилка "0" на "Триколор ТБ", що робити, якщо причиною помилки "0" виявилося погана якість чи низький рівень прийнятого сигналу від супутника? Або відсутність ключів активації. В цьому випадку якщо просто залишити приймач на тривалий термін включеним, це вже не допоможе. Можна або направити запит в службу підтримки, або постаратися налагодити антену самостійно. Необхідно пам'ятати, що коли очікується активація ресівера, його потрібно ввімкнути перший канал - тобто на 1ОРТ, і жодної іншої. Незалежно від того, чи є на ньому трансляція чи ні. При несправності модуля умовного доступу також може з'явитися така помилка. Для визначення версії встановленого програмного забезпечення на ресивері потрібно, натиснувши на пульті дистанційного управління, увійти в розділ меню "Статус". Відновити програмне забезпечення можна самому, тоді як ремонт краще надати спеціалізованого сервісного центру.
Помилка "0" на "Триколор ТВ" - що робити, як виправити?
У більшості випадків помилка "0" з'являється також при перевантаженні супутникового приймача.

Як усунути проблему

Розібравшись з питанням, що таке помилка "0" на "Триколор ТВ", виконуємо кілька дій для її усунення самостійно:
 • Почекати деякий час (зазвичай 8-10 хвилин), і канал, швидше за все, почне трансляцію самостійно.
 • Зробити перезавантаження приймача, вимкнувши його на 3-5 хвилин і знову включивши.
 • Так в яких ситуаціях найбільш часто з'являється дана помилка.

  На телевізорі з'явиться повідомлення "Немає сигналу"

  По-перше, спочатку потрібно постаратися визначити, ким видано це повідомлення - телевізором або ресивером. Варто натиснути на дистанційному пульті кнопку Ок" - при сприятливому результаті на екрані повинні з'явитися канали "Триколор ТВ". Інакше з'явиться напис, що список каналів порожній (що означає помилка "0" на "Триколор ТВ").
  Якщо приймач нормально реагує на натискання кнопки, то причина помилки може критися:
 • Якщо використовується супутникова тарілка невеликого діаметру (від 50 до 60 см) або встановлена вона погано і неправильно налаштована, то сигнал може бути відсутнім у зв'язку з проявом атмосферних опадів. Це може бути і дощ, і сніг, навіть щільні хмари.
 • Могла збитися налаштування антени. Наприклад, з-за сильного вітру та хуртовини. Доведеться або самостійно виправити налаштування супутникової антени, або викликати фахівця.
 • Як налаштувати антену самостійно

  В принципі, нічого складного в налаштуванні немає. Потрібно лише змінювати положення антени і стежити за екраном телевізора. Рухати антену слід поступово, повільно, буквально по сантиметру. Як тільки на каналі "Інфо" з'явиться зображення - антену потрібно зафіксувати.
  Помилка "0" на "Триколор ТВ" - що робити, як виправити?
  Якщо викликати показує силу сигналу спеціальну шкалу, натиснувши два рази червону кнопку "F1" або "i" на пульті, внизу екрану зліва буде сила сигналу, а праворуч - його якість. Щоб канали приймалися стабільно, необхідно, щоб рівень сигналу був не менш ніж 70 %. Буває така ситуація, коли якісь канали не відображаються, з'являється повідомлення про те, що сигналу немає, а інші показуються нормально. Причиною цього може бути те, що змінилися транспондери - частоти, на яких вещаются канали. Потрібно пересканувати їх або в режимі ручного або автоматичного пошуку. Доведеться увійти в меню і вибрати пункт "Пошук каналів "Триколор ТВ". Потім виконати сканування каналів. Можлива поява помилки і у разі виходу з ладу конвертора супутникової антени. Тоді доведеться замінити сам конвертор. Коли причина в тому, що пошкоджений коаксіальний кабель, то необхідно замінити кабель. Ремонтувати можна, але якість сигналу може бути гірше. Місце з'єднання кабелю може викликати додаткові перешкоди у прийомі каналів.

  Приймач не реагує, коли натискається кнопка "Ок"

 • Якщо використовується приймач GS 8306 то часто відбувається випадкове переміщення виходів самого ресівера. Справа в тому, що на пульті дистанційного управління у лівій верхній частині є кнопка, ненавмисне натискання якої призводить до зміни виходів, зображення зникає. Перевірити, який вихід зараз активний, можна візуально по індикатору. RCA - зображені дзвіночки, HDMI - індикатор світиться в нижній своїй частині.
 • Можливо, що причина помилки - сам телевізійний приймач. Необхідно перевірити, чи не підключений випадково комутований вхід неправильно. Потрібно знайти на пульті дистанційного керування кнопку "Ресурси" і натиснути так, щоб вихід відповідав обраному режиму - Scart, HDMI або RCA.
 • Якщо на екрані телевізійного приймача з'являється одна з таких написів, як "Кодований канал DRE", "Немає доступу", "Помилка "0", то перевіряємо наступне: - Активність передплати "Триколор ТВ". Помилка "0" на другому ресивері також перевіряється або через особистий кабінет " на офіційному сайті, або в розділі "Особистий кабінет" ресивера.

  Підписка на послуги активна

 • Слід упевнитися, що ресивер визначає смарт-карту "Триколор".
 • Визначає він ID-номер супутникового приймача.
 • Пункт меню приймача "Статус"

  У разі якщо ID-номера немає, то:
 • Якщо використовується ресивер, який використовує для прийому каналів смарт-карту - моделі GS 8306 GS 9303 GS 8302 GS 8304 GS 8300N, потрібно, попередньо відключивши приймач від мережі, вийняти карту, упевнитися в правильності її установки, вставити назад і включити ресівер в мережу живлення.
 • Якщо приймач працює без карти, а це ресивери, використовують MPEG2 - 8300 GS, GS 8300M, найвірогідніше, що зламався модуль доступу. Доведеться звернутися в сервісний центр, де модуль відремонтують.
 • Помилка "0" на "Триколор ТВ" - що робити, як виправити?
  У ситуації, якщо ID-номер визначено і підписка не закінчилася, то:
 • Необхідно скинути налаштування до заводських, перевантажити ресивер, після чого активується майстер налаштування і канали просканируются заново.
 • Якщо приймач не був включений довше трьох діб, то доведеться отримати активаційні ключі заново. Для цього, перевантаживши ресивер, його слід включити на каналі "Инфоканал", і якщо він показує, то перейти на канал "Кінопоказ" - після чого зазвичай канали самі раскодируются.
 • Щоб надалі не з'являлася помилка "0" на "Триколор ТБ", що робити, якщо ресивер все-таки виключився, при від'їзді на тривалий термін, наприклад? Доведеться знову активувати перемикачі. Для запобігання появи повідомлення про помилку надалі слід іноді залишати прилад включеним в мережу, наприклад, на ніч.

  Популярі новини
  Загрузка...