Комплекти "Триколор 2" на 2 телевізори: як підключити самостійно

621 0 Новини високих технологій

Супутникове телебачення давно перестало бути чимось унікальним, і сьогодні навіть у найвіддаленіших куточках нашої країни можна зустріти приймальні пристрої або "тарілки" зі знайомим вже всім логотипом компанії "Триколор". У власників телевізійних приставок супутникового телебачення "Триколор" часто виникає питання про те, чи можна на "Триколор" підключити 2 телевізора.

Виходи телевізійних приймачів

Саме по собі таке підключення не є складним, але є ряд нюансів, які необхідно врахувати, перед тим як самостійно займатися таким підключенням.
Комплекти "Триколор 2" на 2 телевізори: як підключити самостійно
Все що випускаються до недавнього часу телевізійні приймачі збиралися в Китаї, і, як правило, мали ВЧ-виходи (антенні), "скарт" чи "тюльпан". Тому не складало особливих труднощів поключение телевізора до супутникової антени через НЧ-вихід ресивера, а через його ВЧ-вихід вже самому підключити за допомогою звичайного антенного кабелю інші телевізори.


Це все більш актуально, так як майже в кожному будинку телевізорів сьогодні виразно більше, ніж один, і час від часу доводиться вирішувати питання про те, "Триколор 2" на 2 телевізора як підключити самому.

Мінуси підключення через ВЧ чи "тюльпан"

Правда, при такому підключенні є один мінус - це те, що дивитися можна буде тільки один і той же канал на всіх телевізорах, а постійно ходити з кімнати в кімнату, щоб перемкнути програму, не дуже зручно. Хоча ця проблема усувається придбанням так званого подовжувача пульта. Вартість його - близько 1 тисячі рублів.
Комплекти "Триколор 2" на 2 телевізори: як підключити самостійно
Останнім часом компанія "Триколор" веде активну роботу по заміні старого приймального обладнання на нове, більш сучасне. Однак на практиці все виявляється не таким райдужним з точки зору переваг користувача.


До цього було відносно просто встановити "Триколор" на 2 телевізора. Як підключити самому дроти, можна було дізнатися з будь-якого підручника або просто запитати у сусіда. З появою першого нового приймача 8300 у нього був доданий МПЕГ4 і збільшено кількість каналів, але одночасно з цим зник ВЧ вихід, гніздо "тюльпан". Ймовірно, головною метою було зменшення вартості ресівера, але в результаті зникла і можливість підключити другий телевізор через ВЧ. У підсумку всі бажаючі дивитися два телевізори змушені платити більше. Можливо, виробник спеціально вирішив виключити потенційну можливість встановлювати "Триколор ТВ 2" на 2 телевізора. Як підключити його все ж, щоб дивитися різні канали? Щоб знов дивитися обидва телевізори, доводиться купувати модулятор ВЧ-сигналу, який коштує близько $60. Або придбати видеосендер, який пересилає команди, звук і відеосигнал по бездротовій мережі на 20-30 метрів. Його вартість вже близько $100.

Як підключити "Триколор ТВ" на 2 телевізора

По-перше, відносно недавно компанія "Триколор ТБ" розпочала випуск нового комплекту, який призначений саме для підключення двох і більше телевізорів до однієї супутникової антени. Даний комплект має кілька варіантів підключення, в залежності від того, на декількох телевізорах дивитися один і той же канал або передбачається переглядати різні канали. Другий варіант потребуватиме певних додаткових витрат.
Якщо потрібно підключити обладнання так, щоб на обох телевізорах транслювався один і той же канал, то питання про те, як підключити "Триколор ТВ" на 2 телевізора, вирішується так: потрібно буде купити тільки роздільник сигналу і антенний кабель потрібної довжини.
Комплекти "Триколор 2" на 2 телевізори: як підключити самостійно
Дільник сигналу потрібно тільки в тому випадку, якщо використовується ресивер не має кількох виходів для підключення телевізорів. Якщо такі виходи є, то можна додатково не витрачатися на його покупку.

Підключення двох телевізорів для перегляду одного каналу

До антенного гнізда ресивера підключаємо перший телевізор, а другий телевізор - через "скарт" або HDMI-вихід ресивера. Єдине, що вимагається при такому підключенні, - наявність на другому телевізорі відповідних входів. Якщо ж планується перегляд на двох телевізорах, підключених до одного супутникового приймача, різних каналів, то знадобиться й інший ресівер, а плюс до цього ще й клієнт. Вийде схема - "Триколор 2" на 2 телевізора. Як підключити, розглянемо подробней.

Сервер-клієнт для перегляду різних каналів

У цьому випадку ресивер буде являти собою як би два тюнера при двох підключення LNB. Він буде працювати як сервер, підключений до нього другий приймач - клієнт - буде підключатися до нього вже за спеціально створеною локальної мережі. Є різні варіанти такого з'єднання:
 • Можна з'єднати приймачі за допомогою витої пари.
 • При деяких додаткових витратах можна організувати між ними зв'язок за типом Wi-Fi, тобто використовувати роутер і отримати в результаті бездротову мережу, саме для "Триколор 2" на 2 телевізора. Як підключити, докладно написано в інструкції.
 • В результаті у кожного телевізора буде власний дистанційний пульт управління, і показувати обидва телевізори зможуть різні канали одночасно.
  Комплекти "Триколор 2" на 2 телевізори: як підключити самостійно
  На що в цій ситуації варто звернути увагу? На те, що ціна такого супутникового комплекту не буде низькою. Тому напевно варто визначити, що в даному випадку буде найбільш економічно вигідно купити два незалежних, звичайних комплекту, або комплект "Триколор 2" на 2 телевізора. Як підключити його - тепер повинно бути зрозуміло. Тут ще важливо, щоб конфігурація встановлюється комплекту вписувалася в бюджет, виділений для вирішення поставленого завдання.

  Популярі новини
  Загрузка...