Як витягти з принтера картридж для різних моделей.

591 0 Новини високих технологій

Для багатьох з нас не є проблемою заміна расходников сучасної оргтехніки. Однак у тих, хто купує нову модель друкуючого пристрою, і у новачків при їх обслуговуванні виникають деякі складнощі. Тому питання про видаляння картриджів з принтерів є одним з найактуальніших. Відповідь на нього можна знайти в цій статті.

Кольоровий принтер HP Laser Jet CP1025

Як витягти з принтера картридж в цій моделі? У ній на кожен колір є свій індикатор. Коли фарба закінчується, індикатор починає блимати, а коли її немає – він загориться. Друк зупинитися.


Для вилучення картриджів діємо наступним чином:
 • натискаємо на індикатор необхідного кольору;
 • чекаємо, поки принтер видасть картридж для вилучення;
 • відкриваємо кришку;
 • витягуємо картридж і закриваємо кришку.
 • Робимо аналогічні кроки для наступних картриджів.
  Як витягти з принтера картридж для різних моделей.

  Як витягнути картридж з принтера HP Deskjet 2050 All-in-One?

  Включаємо принтер. Вихідний лоток для паперу і кришку доступу до картриджа потрібно відкрити. Коли каретка зрушиться в центр принтера і зупиниться, злегка натискаємо на необхідний картридж і витягуємо його витягуючи з слота. В каретці розташовано два картриджа.
  Як витягти з принтера картридж для різних моделей.

  Принтер HP Laser Jet 1020

  Аналогічно цієї моделі проводиться вилучення в моделях 101010151018. Так як же витягти з принтера картридж? Дуже просто. Відкриваємо кришку рухом вгору. За ручку тягнемо картридж на себе і витягуємо.
  Як витягти з принтера картридж для різних моделей.

  Як витягнути картридж з принтера "Самсунг" CLP320?

  Це кольоровий лазерний принтер на плоских картриджах. Щоб їх отримати, натискаємо кнопку вниз на передній кришці принтера. Всередині бачимо чотири картриджа. Знизу-вгору: чорний, синій, червоний, жовтий. Беремося двома руками за спеціальні ручки картриджа і витягуємо його, потягнувши на себе.


  Принтер кольоровий Canon LBP7018C

  Це кольоровий струменевий принтер, який має на верхній панелі чотири індикатори кольору. Перед тим як витягти з принтера картридж, включаємо принтер, а далі робимо наступне:
 • Натискаємо і утримуємо кнопку індикатора папери (вона знаходиться над кнопкою включення).
 • Чекаємо поки принтер автоматично вибере колір замінного картриджа і покаже його на екрані індикації.
 • Відкриваємо верхню кришку.
 • Виймаємо картридж.
 • Натискаємо на індикатор папери ще раз, поки принтер не вибере необхідний колір тонера.
 • Кольоровий принтер HP Color LJ Pro M177

  На сенсорній панелі принтера знаходимо вгорі праворуч індикатор тонера і натискаємо на нього. Бачимо обсяг тонера кожного кольору. Вилучення картриджів відбувається по черзі всіх або тільки необхідного кольору. Наприклад, натискаємо на панелі індикатор чорного кольору. На екрані з'явиться повідомлення «Переміщення чорного картриджа вперед». Відриваємо верхню кришку і витягаємо картридж. Закривши кришку, вибираємо наступний колір і чекаємо, коли принтер перемістить картридж для вилучення.

  Принтер HP Photosmart C4280 All-in-One

  Включаємо принтер. Відкриваємо кришку доступу до картриджа. Чекаємо, поки каретка відсунеться в праву сторону і зупиниться. Картриджі знаходяться в каретці. Злегка натискаємо на них, щоб вивільнити, і витягуємо.
  Як витягти з принтера картридж для різних моделей.

  Багатофункціональний пристрій EPSON TX219

  Витяг картриджа з чорнилом в цій моделі дуже просте. Але зверніть увагу, що переміщення друкуючої головки вручну категорично забороняється. Це може привести до поломки принтера. На керуючої панелі натискаємо одночасно кнопки «Index Sheet» і «Scan». На екрані принтера стрілочками переміщаємося по пунктах до напису: «Заміна чорнила». Натискаємо кнопку Start. Піднімаємо кришку принтера і бачимо, що друкуюча голівка зупинилась у режимі заміни чорнила. Відкриваємо кришку і виймаємо картридж потрібного кольору.

  Принтер Samsung М2070

  Як витягнути картридж з принтера Samsung, вже писалося вище, але ця модель є багатофункціональним пристроєм. Для вилучення картриджа відкриваємо спочатку верхню кришку. Всередині праворуч бачимо вказівник відкриття з написом «Open». Тягнемо вгору ще одну кришку. Беремося за ручку картриджа і витягуємо його рух на себе.
  Як витягти з принтера картридж для різних моделей.

  XEROX 6121 mfp

  Для заміни картриджа в даній моделі натискаємо кнопку Menu. І далі з допомогою стрілок і кнопки ОК переміщаємося по меню в наступному порядку:
 • замінити тонер;
 • замінити весь тонер;
 • чекаємо, коли принтер повідомить «видалити П тонер (пурпурний);
 • відкриваємо кришку принтера – витягаємо картридж і закриваємо її;
 • принтер провертає блок і повідомляє про видалення наступного тонера.
 • Таким чином витягуються всі картриджі, по черзі. Ми розглянули велику кількість варіантів того, як витягти з принтера картридж. Навіть якщо вашої моделі принтера немає у цьому списку, то якийсь із прикладів напевно підійде і для вашого пристрою.

  Популярі новини
  Загрузка...