Стильні аддони для WoW і їх налаштування: Shadow Unit Frames, X-Perl та інші

333 0 Новини високих технологій

Головна тема нашої сьогоднішньої статті — це найбільш стильні і одночасно зручні аддони для гри World of Warcraft. Ми розповімо не тільки про плюси і мінуси тієї чи іншої модифікації, але також торкнемося їх безпосередньої установки для WoW. Shadowed Unit Frames, X-Perl, Bartender і багато інші проекти змогли зайняти свої почесні місця в нашому списку. Для зручності деякі з них ми розділимо на підгрупи.

Аддони One Bag і One Bank

Обидві модифікації тісно пов'язані один з одним. По одному тільки назвою One Bag вже можна уявити, що являє з себе даний аддон. Він вносить спеціальні зміни для інвентарю, завдяки яким відбувається об'єднання всіх сумок в одну зручну і красиву. One Bank є ідейним продовжувачем One Bag і додає кілька нових модифікацій. Дані аддони краще всього використовувати в комплекті.


Стильні аддони для WoW і їх налаштування: Shadow Unit Frames, X-Perl та інші
Серед переваг цієї комбінації можна відзначити відсутність необхідності використання декількох сумок. Після установки One Bag і One Bank пошук будь-якого предмета стане простим і зрозумілим заняттям, а не затягнутою рутиною. Під сумки відводиться одне вікно, в якому розповідається про якості того чи іншого предмета.

X-Perl

Наступний аддон з нашого списку займається самими різноманітними налаштуваннями і працює над багатьма речами, наприклад над відображенням кадру, цілями, фокусом, бафами, смужками заклинань і т. д. Модифікація сумісна не тільки з самим гравцем, але і з його віртуальними вихованцями. Зовнішнє оточення також не залишається осторонь — X-Perl може поміняти вікна і раму, зробивши їх більш сучасними і стильними.


Переваги: даний аддон особливо стане в нагоді всім любителям режиму PvP. Правильна настройка X-Perl ' а може допомогти уникнути ворожих кастов і фейків, не дасть втратити мету і не зіб'є фокус. Багато гравців режиму PvP віддають перевагу саме цій модифікації і навіть не розглядають інші наявні аналоги.

Bartender

Стильні аддони для WoW і їх налаштування: Shadow Unit Frames, X-Perl та інші
Продовжуємо розповідати про кращих аддонах для WoW і переходимо до третього проекту з нашого списку. Bartender працює з екшен барами, а якщо конкретніше, то з їх стандартним розташуванням, кількістю, розміром, рівнем прозорості і багатьом іншим. Також з його допомогою можна биндовать кнопки, встановлювати ефект появи або зникнення панелей і навіть прибирати з виду гарячі клавіші. У підсумку всі переваги поділяються на два типи:
 • зручність інтерфейсу і можливість налаштування сумісності з іншими аддонами;
 • коригування екранного простору шляхом маніпуляцій з різними ігровими елементами (екшен бари, меню, панелей, сумки та інше).
 • Також варто сказати і про доповнення до даної модифікації, яке називається Button Facade. Воно дозволяє експериментувати з панельними скінами і пропонує на вибір двадцять два готових комплекту.

  Sexy Map

  Всю суть наступного аддона можна зрозуміти вже з назви. Sexy Map творить справжні дива з нашої ігровий міні-картою, надаючи їй кращий вигляд і додаючи ще більше налаштувань. Ми зможемо експериментувати з розмірами, підбором кольору, оформленням і т. д. Крім цього, разом з Sexy Map на міні-карту перетягуються і фіксуються зображення інших аддонов — дуже зручна особливість, яка стане в нагоді під час ігрового процесу.
  Стильні аддони для WoW і їх налаштування: Shadow Unit Frames, X-Perl та інші
  Можливе використання в комплекті з модифікацією Bartender.

  Chat Bar

  Переходимо до наступного аддону, чиї налаштування хоч і мінімальні, але приносять чималу користь. Після того як завершиться установка даної модифікації, на екрані з'явиться панель з чатами. Кожен канал має свою кнопку, пофарбовану в певний колір — це робиться для більш швидкого і простого пошуку потрібного чату. Також за бажанням самого користувача Chat Bar допомагає додати написи і дозволяє поекспериментувати над стилями як кнопок, так і панелей. Якщо гравець отримує від когось вісп-повідомлення ("шепіт"), то дати на нього відповідь можна за допомогою спеціальної вісп-клавіші, яка створює автоматичне з'єднання з останнім писали. Щоб зв'язатися з людиною не зі списку друзів, достатньо просто натиснути на ту ж клавішу — Chat Bar сам додасть потрібний символ і відправить повідомлення після того, як буде вказано нік одержувача. Можливість додавання і видалення власних каналів залишається.
  Стильні аддони для WoW і їх налаштування: Shadow Unit Frames, X-Perl та інші

  X-Loot

  Ще одна гарна модифікація, яка пропонує заміну стандартному близзардовскому вікна з лутом і при цьому додає кілька нових можливостей для його налаштування. Нове вікно стає рухомим, воно уміє змінювати розміри, колір, а також може показувати або приховувати різні предмети. Зовнішній вигляд X-Loot нагадує X-Perl, що робить ці два чудових аддона прекрасними доповненнями один для одного.

  Shadow Unit Frame. Налаштування та опис

  І нарешті, останній проект з нашого сьогоднішнього списку, повз якого просто не можна пройти. Налаштування аддона Shadowed Unit Frame дозволяє додавання красивих і зручних кадрів для різних ігрових одиниць, будь то персонажі, вихованці, фокус, мета, однопартійці і т. д. Кожна модифікація, яка поширюється у відкритому доступі, заточена під певне оновлення. Ми радимо завантажувати Shadow Unit Frames з налаштуванням під 335 616.254 та 4.3 версії. Чим же ще може порадувати дана модифікація?
  Стильні аддони для WoW і їх налаштування: Shadow Unit Frames, X-Perl та інші
 • З її допомогою можна зробити просту настройку міток на героїв.
 • Користувач може стежити за одержуваним зціленням, при цьому навіть не підключаючи зовнішні бібліотеки.
 • Дозволяє відображати різні аури.
 • Завдяки налаштуванням Shadow Unit Frames панелі життя і манни/енергії оформлюються в красивому стилі.
 • Наявність зрозумілих інструкцій, включених в скачуваний файл.
 • Як тільки користувач розбереться з тим, як відкрити налаштування Shadowed Unit Frames, йому відразу ж відкриється ще більше унікальних фішок і додаткових можливостей.
 • При установці разом з іншим аддоном, який носить назву Omni CC, SUF починає відображення часу баффі.
 • Можливість повної персоналізації мода завдяки широкому вибору опцій.
 • Функції аддона можна змінювати або переміщати за своїм розсудом.

  Популярі новини
  Загрузка...