Всі машини в "ГТА: Сан-Андреас": докладний розбір

2584 0 Новини високих технологій

А хтось знає, як перекладається Grand Theft Auto? Ні? А даремно! Адже саме назва характеризує гру. А воно перекладається наступним чином: "Велика Крадіжка Машин". Ну це, звісно ж, дослівний переклад, а якщо по-простому, то виходить "Великий автоугонщик". І це повною мірою характеризує гру і в той же час означає, що автомобілі в ній - один із ключових елементів. Саме про них і піде мова, ми детально розберемо всі машини в "ГТА: Сан-Андреас".

Загалом про машинах

Як було вже сказано, машини в грі - це один з ключових елементів. Звичайно ж, кожну окремо ми перераховувати не будемо, насамперед проведемо, так би мовити, екскурс по ним, поговоримо про те, які бувають види, якими відмінними рисами вони виділяються, де і як те чи інше авто отримати тощо. Отже, приступимо.


Насамперед хотілося б висвітлити цифру, яка характеризує кількість автомобілів, що зустрічаються в грі. А це число дорівнює 182-му машин. Звичайно, є ймовірність, що цифра ця неточна, адже є велика ймовірність, що були знайдені не всі машини в "ГТА: Сан-Андреас", але в будь-якому випадку вона близька до істини. Під час ігрового процесу ви можете побачити такі класи машин:
 • SUV і джипи;
 • поліцейські машини;
 • мінівени і вантажівки;
 • спорткари;
 • гоночні машини;
 • велотранспорт і мотоцикли;
 • класичні автомобілі;
 • службові;
 • машини середнього класу;
 • лоурайдери;
 • плавзасоби;
 • вертольоти;
 • літаки.
 • Всі машини в "ГТА: Сан-Андреас": докладний розбір
  Як видно, розробники добряче постаралися, щоб наповнити їх вигаданий світ таким величезною кількістю машин. До речі, крім всіх перерахованих вище засобів пересування, є ще і такі, які не підходять до жодної класифікації, так що гра буде здатна вас здивувати.


  На жаль, всі машини в "ГТА: Сан-Андреас" розглянути ніяк не вийде, але замість цього ми займемося чимось більш корисним.

  Як швидко знайти машину

  Ті, хто грав в гру, швидше за все, здивуються даного подзаголовку, адже сотні авто проноситься перед очима кожну хвилину, вибирай яку хочеш, лише натисни на кнопку. Але мова піде трохи про інше. Та й тим більше якусь круту машину на дорозі знайти не вдасться, а якщо ви не захочете проходити сюжетну лінію, так і зовсім зустріти не вийде. Мова піде про якісь коди, які були в серії ігор "ДТА" з самої першої частини. Можливо, хтось не знає, що є коди на "ГТА: Сан-Андреас" на машини. З допомогою цих кодів ви зможете отримати в свої володіння автомобіль, та й не простий, а досить крутий. Але на жаль, таким чином роздобути вийде не всі машини в "ГТА: Сан-Андреас". Отже, щоб не тягнути час, варто відразу ж озвучити всі чіт-коди на автомобілі і дати їм позначення. Список виглядає наступним чином:
  Всі машини в "ГТА: Сан-Андреас": докладний розбір
  Як видно, коди на "ГТА: Сан-Андреас" на машини нададуть вам чимало автомобілів, і це притому, що вам навіть не доведеться витрачати час на їх пошуки. Якщо хто не знає, то дані коди вводяться безпосередньо під час ігрового процесу, тобто ви можете, зупинившись посеред вулиці, почати набирати комбінацію клавіш, після чого перед вами матеріалізується машина.

  Як додати машини в гру

  Всі машини в "ГТА: Сан-Андреас": докладний розбір
  Хотілося б ще зауважити, що, крім усіх видів автомобілів, ви можете їх також урізноманітнити, тобто замінити деякі моделі на інші. При цьому зміняться і їх характеристики, а не лише зовнішній вигляд. Такі операції стали можливі за рахунок користувацьких модифікацій, яких на даний момент неміряно на просторах інтернету. Якщо ви хочете, наприклад, щоб були в "ГТА: Сан-Андреас" машини Форсажу 6 то скачайте мод, встановіть його, і ви отримаєте ці машини.

  Як встановити модифікацію

  Все ж, мабуть, варто розповісти про те, як модифікації встановлюються. Давайте на прикладі додамо машини ВАЗ. "ГТА: Сан-Андреас" заграє іншими фарбами з нашим рідним автопромом. Отже, знайдіть в інтернеті даний мод і скачайте його. Далі є кілька варіантів розвитку подій.
  Всі машини в "ГТА: Сан-Андреас": докладний розбір
 • Якщо ви завантажили повноцінний мод, то, швидше за все, з ним йде лаунчер. У цьому випадку все, що вам потрібно буде зробити, - це запустити його і, вказавши папку з грою, почати установку. Після її закінчення в гру додадуться машини ВАЗ.
 • Другий варіант передбачає ручну установку, вона складніше, але все ж здійсненне, до таких модам завжди додається інструкція, користуючись нею, виконайте всі маніпуляції, після чого заходьте в гру і насолоджуйтеся.
 • Третім варіантом може бути також ручна установка, але кожної машини окремо. Зараз про це детальніше.
 • Третій варіант відмінно підійде тим людям, які хочуть замінити самостійно деякі автомобілі в грі. Тобто, так би мовити, ви будете самі автором збірки, і будете вирішувати, який автомобіль додавати в гру.

  Популярі новини
  Загрузка...