Новини високих технологій
» » Як заробити на відеокарті, або Що таке майнінг криптовалют?

Як заробити на відеокарті, або Що таке майнінг криптовалют?

21-09-2017, 11:34
1 331
Напевно, багато чули про людей, що використовують комп'ютерну потужність для заробітку криптовалют, найпопулярнішими з яких є біткоіни (BTC). Їх можна добувати різними способами, однак найбільш успішними стають ті, хто знає, як заробляти з допомогою відеокарти. Цей метод неймовірно ефективний, однак вимагає певних вкладень.

Як заробляти біткоіни відеокартою

Якщо ви можете похвалитися комп'ютером хорошою відеокартою, то можна почати добувати біткоіни. Однак для того, щоб збільшити прибуток і займатися цим професійно, фахівці рекомендують придбати декілька відеокарт. За рахунок цього ви зможете підвищити рівень продуктивності персонального комп'ютера, який буде вважати набагато швидше.


Люди, що займаються видобутком BTC, назвали цей процес майнингом. Він не потребує особливої уваги з боку людини. Достатньо лише запустити програму, яка буде використовувати ресурси вашої машини. У ході опрацювання і вирішення завдань створюються віртуальні монети, якими є біткоіни. Згодом їх можна обміняти на будь-яку валюту, а також перевести на віртуальні гаманці, наприклад "Яндекс.Гроші" або WebMoney. Біткоіны можна використовувати для придбання товарів в інтернет-магазинах. Варто відзначити, що дана криптовалюта постійно зростає в ціні, так як добувати її стає дедалі складніше, а охочих придбати – все більше. Для того щоб купити 1 BTC, вам доведеться викласти 2727 долара. Проте цей курс постійно змінюється. Він може як зростати, так і різко впасти. Це дає можливість заробляти на відеокарті, так і на торгових біржах. Багато людей купують BitCoin в той момент, коли курс перебуває на мінімальній позначці, пізніше продаючи їх за більш вигідною ціною.


Скільки можна заробити на одній відеокарті

Маючи деяке уявлення про те, як заробити на відеокарті, слід знати, які відеоадаптери підходять найкраще для майнінг. Відмінним варіантом стане AMD Radeon п'ятої серії і вище. Так як від продуктивності даного девайса буде залежати підсумкова сума вашого заробітку, рекомендується придбати флагманами, такими як Radeon HD 7990. Професійні майнеры стверджують, що при використанні відеокарт виробництва AMD швидкість обчислення набагато вище, ніж у аналогів під брендом nVidia. Відповідно, чим більше обчислень в секунду, тим істотніше ваш заробіток. Важливо пам'ятати, що якщо ви вирішите майнить, використовуючи одну, навіть топову відеокарту, її продуктивності буде недостатньо. Ви витратите дуже багато часу, перш ніж добудете 1 BTC. Наприклад, якщо буде задіяний GPU Radeon HD 7970 ваш результат буде близько 555 MH/s, а денна видобуток - на рівні 00031 BTC, або 80 центів. При цьому варто враховувати, що під час майнінгу споживання електроенергії зростає. Тому такий спосіб видобутку кріптовалюти вважається недоцільним.

Як заробляють біткоіни відеокартою професійні майнеры

Для того, щоб не працювати на оплату однієї лише електроенергії, просунуті збирачі кріптовалюти використовують відразу декілька відеокарт, вимагають меншої потужності. Вони роблять так звані "ферми", що складаються з саморобного корпусу, процесора, індивідуальної системи охолодження, блоків живлення і відеокарт, кількість яких може досягати 30 штук.
Одна така ферма може приносити істотний дохід, який становить 24-30 доларів в добу. Проте варто враховувати той факт, що витрати на електроенергію теж збільшаться. В деяких інтернет-магазинах вже давно з'явилися у продажу комп'ютери, створені спеціально для майнінг, але самостійно зібрана ферма обходиться набагато дешевше. Якщо ви сумніваєтеся у власних силах і не впевнені, що зможете зібрати майнінг-ферму, можна звернутися за допомогою до тих, хто давно зрозумів, як заробити на відеокарті, і успішно займається видобутком криптовалют.

Який відеоадаптер купити

Знаючи, як заробити на відеокарті, майбутній майнер виявляється перед непростим вибором між тим чи іншим відеоадаптером, який необхідно придбати для домашньої ферми. Ми підібрали найкращі варіанти, враховуючи співвідношення вартості і прибутку. Для зручності сприйняття інформацію представимо у вигляді таблиці.

Модель відеокартиХешрейт ZECХешрейт ETC/ETCСпоживана енергіяЕфективність ZCash (Sol/w)Ефективність Ethash (MHS/W)GTX 1080 Ti620 Sol35 MH/s250 Вт2480140GTX 1080475 Sol28 MH/s180 Вт2630153RX 580280 Sol26 MH/s185 Вт1510140RX 570260 Sol25 MH/s150 Вт1730166GTX 1070435 Sol27 MH/s150Вт2900190GTX 1060282 Sol20 MH/s120 Вт2350/150RX 480300 Sol29 MH/s150 Вт2000190RX 470250 Sol24 MH/s120 Вт2080200RX 460110 Sol11 MH/s75 Вт1470146RX 560120 Sol12 MH/s90 Вт1330133RX 55070 Sol10 MH/s65 Вт1080153R7370150 Sol-190 Вт078?R7360155 Sol-100 Вт100?GTX 1050 Ti155 Sol13 MH/s75 Вт2060173GTX 1050135 Sol-60 Вт225?

Наведені в таблиці моделі окупаються набагато швидше за своїх аналогів і є, судячи за відгуками фахівців, найкращим вибором для майнінг в 2017 році. Наприклад, GTX 1070/1060 і RX 480/470 окупляться за 5-6 місяців. Також не варто забувати, що добувати криптовалюту з кожним днем стає все складніше, проте її вартість постійно зростає, що дозволяє утримувати необхідний баланс, залучаючи до майнингу нових людей.

Плюси і мінуси майнінгу

Суперечки про те, як заробити з допомогою відеокарти, закінчаться ще не скоро. Проте не перестають з'являтися умільці, які створюють одну ферму за одною, а значить, в цьому є певні плюси: Автоматизований процес. Достатньо мати мінімальні знання про те, як заробити на відеокарті, які програми використовувати. Досить проста настройка ферми. Стабільно високий курс кріптовалюти. Розібравшись з тим, як заробити з допомогою відеокарти, можна виділити наступні мінуси: Завищена вартість обладнання. Постійний шум, викликаний роботою турбін і вентиляторів. Сильне тепловиділення. Ймовірність того, що криптовалюта опиниться під контролем держави і буде обкладатися податком. Залежність від постійного високошвидкісного інтернету та безперебійної подачі електроенергії.

Заробіток на оренді

У зв'язку з тим, що різко збільшився попит на відеокарти, їх вартість зросла. Не кожна людина має можливість знайти велику суму грошей для покупки топових девайсів. Не варто зневірятися, так як заробляти з допомогою відеокарти можна навіть в тому випадку, якщо її у вас немає. Є безліч сервісів, що надають можливість займатися хмарним майнингом. Ви просто орендуєте частина продуктивності високотехнологічних ферм, отримуючи прибуток у вигляді криптовалют, але використовуючи чужі відеокарти.

Висновок засобів

У людей, що вирішили розібратися, як заробляти на відеокарті, виникає безліч питань з приводу обміну біткоінов на реальні гроші. Насправді тут немає нічого складного. Криптовалюта переводилися в готівку точно так само, як і інші грошові знаки. Існує безліч інтернет-обмінників, готових викупити у вас BitCoin за найвигіднішим курсом. До того ж продаж кріптовалюти є абсолютно безпечною, а також повністю анонімною угодою на просторах інтернету. Цей факт привертає увагу серйозних інвесторів, які вже починають вкладати колосальні суми в віртуальну валюту. Маючи потужний ПК, а також знаючи, як заробити на відеокарті, ви можете отримувати пасивний дохід, збираючи і продаючи BitCoin. Удачі!
Цікаво по темі
Bitcoin-ферма: заробіток на криптовалюте
Bitcoin-ферма: заробіток на криптовалюте
Bitcoin-ферма: заробіток на криптовалюте. Вигідно займатися майнингом сьогодні? Як розрахувати ймовірний прибуток?
MinerGate: як працювати, як заробляти і виводити гроші
MinerGate: як працювати, як заробляти і виводити гроші
MinerGate — професійний ефективний пул для заробітку криптовалют. Багато користувачів запитують, як працювати в Minergate. Розібратися в цьому
Навіщо потрібен биткоин? Як заробляти з допомогою биткоинов? Курс биткоина до рубля
Навіщо потрібен биткоин? Як заробляти з допомогою биткоинов? Курс биткоина до рубля
Біткоін – інноваційна електронна валюта, яка стрімко набирає популярність в суспільстві. З кожним днем все більше людей дізнається про такий вид
Як майнить эфириум? Інструкція по майнингу
Як майнить эфириум? Інструкція по майнингу
Майнингом називають процес вилучення з системи блокчейн кріптовалюти. Простіше кажучи, це один із способів заробити за допомогою свого комп'ютера. Як
Як майнить ZCash відеокартою на Windows. Інструкція по майнингу
Як майнить ZCash відеокартою на Windows. Інструкція по майнингу
Інтернет давно став майданчиком пасивного додаткового чи основного доходу. Майнить ZCash, одну з криптовалют, можна з допомогою процесора або
Криптовалюта - що це таке?
Криптовалюта - що це таке?
Загальноприйняте поняття кріптовалюти увазі під собою цифрові грошові кошти, які не тільки зберігаються ...