Новини високих технологій
» » Що таке криптовалюта і як її заробити з допомогою майнінгу?

Що таке криптовалюта і як її заробити з допомогою майнінгу?

5-10-2017, 11:14
772
На сьогоднішній день практично кожен активний користувач інтернету чув про криптовалюте, біткоінах, майнерах і т. д. Однак небагато хто мають чітке уявлення про те, що таке криптовалюта і як її заробити. Стаття, яку ви зараз читаєте, написана спеціально для того, щоб ввести вас в курс справи, а також максимально детально розповісти про всі нюанси, пов'язані з цим питанням.

Що таке криптовалюта

Криптовалюта – цифрова (віртуальна) валюта, яка має в своїй основі криптографічний захист. Якщо говорити простими словами – це монета (coin), що складається з 100 млн. частин (сатошей), кожна з яких несе в собі зашифровану інформацію (крипти). Така система забезпечує криптовалюте максимальний захист не тільки від злому і крадіжки, але і від різного роду підробок.


Саме високий рівень захисту прикув до себе увагу більшості інвесторів, які зробили ставку на b itcoin до того моменту, як він почав зростати в ціні. Цінова політика, в свою чергу, залежить від рівня довіри власників валюти.

Різновид кріптовалюти

Немає нічого дивного в тому, що після феноменального успіху Bitcoin, який є першою криптовалютою в світі, почали з'являтися нові коін. Вони прагнуть повторити досягнення свого старшого брата. Перш ніж дізнатися як заробити криптовалюту bitcoin з нуля, давайте розглянемо десятку лідерів, а також звернемо увагу на вартість цих монет.

ВидЦіна за одиницю (долари)Капіталізація (долари)Bitcoin (ВТС)25001898 млрд.Ethereum (ЕТН)118413 млрд.Monero (XMR)1868255.7 млн.Litecoin (LTC)489240.5 млн.Ripple (XRP)00064233.9 млн.Ethereum Classic (ЄТС)185161.7 млн.Dash (DASH)16.5115.5 млн.Augur (REP)5165678 млн.MaidSafeCoin (MAID)01149.6 млн.Steem (STEEM){blockId:"R-A-70350-2",renderTo:"yandex_rtb_R-A-70350-2",async:!0};

if(document.cookie.indexOf("abmatch=") >= 0){
blockSettings2 = {blockId:"R-A-70350-2",renderTo:"yandex_rtb_R-A-70350-2",statId:70350async:!0};
}

!function(a,b,c,d,e){a[c]=a[c]||[],a[c].push(function(){Ya.Context.AdvManager.render(blockSettings2)}),e=b.getElementsByTagName("script")[0]обладнання. Ви завжди повинні пам'ятати, що майнінг – процес, який постійно ускладнюється. Якщо в 2009 році реально було добути найпростішим відеоадаптером або процесором до 10000 біткоінов на добу, то сьогодні, маючи хорошу ферму, ви будете добувати близько 001 ВТС (24$).
Давайте розглянемо головні характеристики, якими повинні володіти сучасні відеокарти, використовувані для майнінг: має велику обчислювальну потужність. Можливість розгону . Це не найголовніша деталь. При розгоні відеокарти можна домогтися приросту її потужності, іноді до 40%. Але варто відзначити той факт, що при використанні неправильних налаштувань в майнінг-клієнті, прибутковість від розігнаної відеокарти може навіть знизитися, а споживання електроенергії – збільшитися. Охолодження . Це, мабуть, найбільш важливий[],a[c].push(function(){Ya.Context.AdvManager.render(blockSettings3)}),e=b.getElementsByTagName("script")[0],d=b.createElement("script"),d.type="text/jаvascript",d.src="//an.yandex.ru/system/context.js",d.async=!0e.parentNode.insertBefore(d,e)}(this,this.document,"yandexContextAsyncCallbacks");


GPUЧастота GPURadeon RX 470926141201650GDDR54-8 Гб (256 bit)2048Radeon RX 4801120141502000GDDR54-8 Гб (256 bit)2304

GeForce GTX 10701506161502002GDDR58 Гб (256 bit)1152-1280GeForce GTX 1080 сатошей, що нараховуються випадковим чином. Розмір винагороди безпосередньо залежить від популярності ресурсу: чим більше унікальних користувачів – тим вище вартість реклами, яка є основним видом заробітку для організаторів біткоін-кранів.

Хмарний майнінг

Цей спосіб відмінно підійде тим, хто не хоче втрачати час на закупівлю та встановлення обладнання для майнінг, який до того ж споживає досить багато електроенергії. Все що потрібно – обрати необхідний і надійний ресурс, що надає можливість хмарного майнінгу, а потім орендувати певну кількість потужності. Деякі сервіси, які здають потужності в оренду, передбачають одноразовий бонус за реєстрацію, а також мають реферальну систему. Багато користувачів, як правило, з країн пострадянського простору, використовують надані бонуси в якості стартапу. А потім, отримані від майнінгу гроші, реінвестують в оренду нових потужностей, збільшуючи дохід. Це ще один спосіб, як заробити криптовалюту з нуля.

Кращі сервіси для хмарного майнінгу

Перш ніж довірити свої гроші якого-небудь сервісу, необхідно переконатися в його надійності, а також платоспроможності. В іншому випадку є ризик не тільки залишитися без заробітку, але і втратити власні заощадження. Далі ми наведемо список з семи «хмарних один з найпопулярніших ресурсів, який пропонує добувати відразу кілька цифрових валют: ethereum, monero, litecoin та ін. Можна заробляти без інвестицій до 200% в рік! Ilivion – нещодавно з'явився сервіс, що дає можливість видобувати біткоіни. Орієнтовна прибуток – 3% на добу від вартості пакету. Bit-hit – більшість досвідчених користувачів, які знають, що таке криптовалюта і як її заробити обирають саме це «хмара». Тут можна не тільки добувати BTC, LTC, ETH та інші види цифровий валюти, але і щодня виводити зароблені гроші, що іноді дуже зручно. Speedmine – найбільш стабільний сервіс, що має привабливий і зручний інтерфейс. Прибуток доходить до позначки 4% за добу. Cryptomonitor – надійний сайт, що існує вже два роки. Прибуток від придбаного контракту становить 200%.

Як заробити на біржі криптовалют

Для того щоб оволодіти таким видом заробітку, необхідно розібратися в специфіці роботи бірж. Їх головним завданням є надання власних майданчиків для здійснення операцій з використанням цифрових валют (продавати, обмінювати, купувати). Як правило, люди, які знають де заробити криптовалюту, і успішно це роблять, конвертують накопичені монети в звичні для нас рублі або долари. Саме поява подібних бірж позбавило мільйони людей від цілого ряду проблем, пов'язаних з переведенням і обміном одних грошових знаків на інші. До основних переваг сучасних майданчиків можна віднести якісний і інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, можливість доступу з будь-якої точки світу, а також колосальну кількість пропозицій по обміну і виведенню грошей. Навіть людина, ніколи не стикалася з /із подібними ресурсами, і знає, як заробити на біржі криптовалют, зможе швидко зорієнтуватися і зрозуміти основні принципи. В першу чергу необхідно визначити для себе оптимальну майданчик, яка буде не тільки багата внутрішнім функціоналом, але і мати репутацію надійного сервісу.
На сьогоднішній день існує величезна кількість бірж, на яких можна проводити не тільки транзакції з використанням, наприклад, ефіру (ЕТН), але і добре заробити на різниці криптовалют. Серед таких є і російськомовні ресурси, однак найбільш вигідні пропозиції зустрічаються на китайських біржах. До основних недоліків сервісів, які перебувають на території Китаю або Кореї можна віднести: Незручний для жителів СНД інтерфейс, який, як правило, китайською або англійською мовою. Рівень надійності – нижче середнього.

Основні моменти під час торгівлі на біржі

Припустимо, що ви вже знайшли відповідну біржу, повністю розібралися в специфіці її роботи, вивчили весь функціонал. Тепер прийшов час отримувати прибуток, але як заробити криптовалюту, біткоін або свій перший долар?! До найлегшого способу можна віднести історію укладених операцій і графіки. Аналізуючи графік, ви зможете спостерігати за тим, як змінювався протягом певного часового відрізка курс ВТС до інших валют. Як правило, досвідчені трейдери використовують японські свічки, які відображають динаміку росту чи падіння. Пам'ятайте, що успіх багато в чому буде залежати від того, наскільки добре ви навчитеся читати свічки. Характерні риси японських свічок наступні: Розташування тіла свічки завжди вказує на чинне стан курсу. У тому випадку, якщо ви зайшли на біржу на момент відкриття торгів, а курс кріптовалюти при цьому досить низький, а до закінчення торгів він помітно піднявся, то тіло свічки буде мати червоний або чорний колір. Тінь свічки завжди вказує на максимальний максимум або мінімум курсу під час торгів. Бувають моменти, коли на графіку відображається тінь свічки, але тіло відсутня. Серед трейдерів це називається «додж». Також необхідно знати принцип роботи Sell і Order buy, які утворюють склянку. Якщо перекласти на зрозумілу для новачка мову, то це повний список запитів, зібраний від усіх користувачів, які виставили на продаж або хочуть придбати цифрову валюту. Стакан надає можливість продає вибрати найкращу пропозицію, а потім здійснити операцію.

Післямова

Тепер ви знаєте, як заробити криптовалюту (біткоіни, ЕТН, LTC) і можете застосувати отримані знання на практиці. Однак не варто довіряти людям, сайтів і вірусної реклами, які будуть обіцяти вам позахмарне винагороду в обмін, наприклад, на грошовий переказ. Останнім часом з'явилося дуже багато шахрайських схем, за допомогою яких зловмисники намагаються обчистити кишені довірливих користувачів.
Цікаво по темі
Що таке майнінг криптовалюти простими словами? З чого почати майнінг криптовалюти?
Що таке майнінг криптовалюти простими словами? З чого почати майнінг криптовалюти?
Незважаючи на те що криптовалюта з'явилася вісім років тому, найбільшу популярність на пострадянському просторі вона придбала на початку цього року.
Як виводити гроші з MinerGate? Як працювати з Minergate в прибуток
Як виводити гроші з MinerGate? Як працювати з Minergate в прибуток
Більшість майнер на біткоін-кранах заробивши трохи грошей, тільки одиницям вдається реально отримати більший прибуток. Говорити про способи
Як заробити на відеокарті, або Що таке майнінг криптовалют?
Як заробити на відеокарті, або Що таке майнінг криптовалют?
Напевно, багато хто чули про людей, що використовують комп'ютерну потужність для заробітку криптовалют, найпопулярнішими з яких є біткоіни (BTC). Їх