Новини високих технологій
» » Кращі CMS для створення сайту: огляд, порівняння та відгуки

Кращі CMS для створення сайту: огляд, порівняння та відгуки

20-04-2017, 16:17
1 453
Який двигун необхідно вибрати для онлайн-магазину? Таким питанням задається більшість підприємців-початківців. Платформ так багато, що розібратися часом досить складно. У даному огляді будуть розглянуті кращі CMS. Користувач зможе вибрати найбільш відповідний движок для свого веб-ресурсу.

Кращі CMS системи

Більшість компаній пропонують сайти на платформах, з якою їм зручніше і легше працювати. Найчастіше ці движки не задовольняють вимогам клієнтів. Щоб не зіткнутися з обмеженнями платформи, потрібно знати кращі CMS для створення сайту. Вибір правильного движка забезпечує успішність роботи веб-ресурсу. Існує 2 категорії платформ: комерційні та безкоштовні продукти.


Перший тип движків створювався з метою отримання прибутку з продажу ліцензій і доповнень. Дані системи лідирують за якістю роботи і популярності. Практично всі корисні модулі є платними. Підприємці не завжди можуть дозволити собі придбати кращі CMS на комерційній основі. Для них були створені безкоштовні движки.

Система «1С-Бітрікс»

Дана платформа - найкраща CMS для інтернет-магазину. Чому вона отримала таку популярність? Движок працює з великою базою 1С. При бажанні користувач може налаштувати бонусні програми для покупців і вказати різні ставки для юридичних осіб. Платформа використовується при створенні великих порталів, інформаційних ресурсів, а також сервісів іншої спрямованості. Сайти, зроблені на цій CMS, виділяються серед інших веб-вузлів якістю роботи, великою кількістю додаткових модулів, надійним захистом від хакерських атак і можливістю розподілу прав між кількома адміністраторами. Система вимагає чималих вкладень. Тому рекомендується використовувати платформу «1С-Бітрікс» виключно для створення великих проектів.


Magento

Дана система – найкраща CMS для інтернет-магазину серед безкоштовних продуктів. На цьому движку створено понад 150 тисяч сайтів в Інтернеті. Платформа надається в трьох редакціях. Версія community edition є безкоштовною. Панель адміністратора дуже зручна. При бажанні можна розмежувати права користувачів. Інтерфейс російською мовою. Відповіді на виниклі питання можна знайти в співтоваристві розробників. Користувачеві доступні опції формування докладних звітів і додавання купонів на знижку. Клієнт може працювати з базою 1С. Товари імпортуються в «Яндекс.Маркет». Присутні різні фільтри продукції. При бажанні можна здійснювати розсилку рекламних повідомлень покупцям і підключати соціальні мережі. Розробники пропонують клієнтам створити партнерську програму для свого онлайн-магазину. Адміністратор може керувати кількома проектами з одного аккаунта.

Недоліки Magento

До мінусів слід віднести відсутність інтеграції з російськими платіжними системами та службами доставки. Дану проблему можна вирішити шляхом встановлення платних модулів і редагування існуючих. При запуску інтернет-магазину доведеться скористатися послугами досвідченого програміста.
Двигун споживає велику кількість ресурсів сервера. Платформу слід використовувати лише для створення великих онлайн-магазинів. Корисні для електронної комерції модулі є платними. Вартість деяких з них сильно завищена.

Joomla

Платформа займає третє місце в рейтингу. Продукт відрізняється якістю виконання. Якщо користувач шукає найкращий движок CMS, то йому слід звернути увагу на Joomla. Клієнт може збільшувати великий інструментарій за допомогою додаткових модулів і плагінів. Забезпечується висока безпека роботи з сервісом. Користувачеві доступні опції підключення багаторівневої авторизації адміністраторів і розділення прав модераторів. Зміна зовнішнього вигляду сайту здійснюється шляхом застосування готового шаблону з великого каталогу. При бажанні можна створити індивідуальний макет. Багато клієнтів вважають, що це краща CMS для магазину, оскільки вона дозволяє підлаштувати під себе безліч елементів. Сайти на даному движку володіють гнучкою структурою.

Додаткові компоненти для Joomla

Розробники постійно випускають оновлення. Спочатку платформа створювалася для корпоративних веб-ресурсів, блогів, сторінок-візиток. Тепер движок працює з онлайн-магазинами і соціальними майданчиками. Для додавання товарів на сайт потрібно завантажити додатковий компонент. Найпоширенішими є скриптами VirtueMart і JoomShopping. При необхідності встановлюються додаткові модулі. З допомогою VirtueMart користувач може виконати інтеграцію сайту з базою 1С, підключити популярні платіжні системи, здійснити налаштування імпорту/експорту продукції. Додатковий компонент підійде для запуску малих і середніх онлайн-магазинів. VirtueMart не використовується при створенні великих порталів, так як у нього немає необхідних функцій та належної системи захисту.

Drupal

Дана платформа орієнтована на складні сайти та професійних програмістів. Робота з програмним забезпеченням вимагає наявності досвіду та відповідної підготовки. Система синхронізується з партнерськими сайтами. Користувач може вибирати короткі адреси, застосовувати шаблонні теми, створювати веб-ресурси зі схожими елементами (єдину базу користувачів). Доступна функція перекладу на кілька мов.
Движок підходить для великих онлайн-магазинів і спільнот. В інших випадках витрати не будуть виправдані. Для роботи з платформою необхідно встановити Ubercart. Цей додатковий компонент практично нічим не відрізняється від сценарію VirtueMart. Кращі безкоштовні CMS Magento і Joomla зайняли перші місця в рейтингу тільки тому, що є трохи більш поширеними та менш складними в освоєнні і доопрацювання, ніж Drupal.

MODX

Дана платформа може працювати практично на всіх серверах та взаємодіяти з різними браузерами. Програмне забезпечення поширюється по ліцензії. Движок використовується при створенні сайтів різної спрямованості. Платформа також є середовищем для розробки додатків. Вона не вимоглива до ресурсів сервера. Встановити і налаштувати движок не складе праці. До недоліків можна віднести малу поширеність в державах СНД і відсутність необхідних функцій для запуску повноцінного онлайн-магазину на даних територіях. Багато користувачі вказують на те, що при роботі з движком виникають проблеми з безпекою веб-ресурсів.

OpenCart

Комерційна або абсолютно безкоштовна CMS – яка краще? Платформа OpenCart є зразком того, як вільно поширюване програмне забезпечення може перевершити найсміливіші очікування клієнтів. Даний движок є найбільш підходящим рішенням для невеликих проектів. Платформа проста в встановлення та налаштування. Движок не вимогливий до ресурсів сервера. За допомогою величезної кількості модулів можна доповнити онлайн-магазин практично будь-якими необхідними функціями. Розробники з російськомовного співтовариства допоможуть вирішити всі виниклі питання. При бажанні можна скористатися вбудованим установником модулів. Спочатку платформа не була орієнтована на ринок СНД. Зараз можна знайти складання з додатковим функціоналом. Розробники оновили способи оплати і доставки, додали різні фільтри. До найбільш популярних збірок слід віднести ocStore і MaxyStore. Клієнт завжди може створити свою версію з потрібних доповнень. Користувачу доступна функція вказівки ключових слів і метатегів для кожного виробу окремо. До недоліків слід віднести зависання системи при великій кількості продукції, а також високу вартість багатьох модулів.

PrestaShop

Розробники створили цю платформу в 2007 році. Движок підходить для малих і середніх онлайн-магазинів. Так само, як OpenCart, платформа PrestaShop володіє чималим функціоналом. Для роботи з російськими платіжними системами доведеться додавати додаткові модулі. Движок абсолютно не вимогливий до ресурсів сервера. У 2011 році PrestaShop був визнаний кращою безкоштовною платформою для електронної комерції. На відміну від OpenCart, движок не має офіційної підтримки розробників. Тому додаткових модулів не так багато, як хотілося б користувачам. Базова версія платформи використовує більше ресурсів, ніж OpenCart. Вартість додаткових модулів набагато нижче, ніж в Magento.

UMI.CMS

Платформа відрізняється адаптивним дизайном і економічністю. Клієнт може вибирати мову для роботи, встановлювати шаблонні теми, відстежувати статистичну інформацію типу даних за показником середнього чека.

WordPress

В продовження теми «найкращі CMS» слід згадати про даний движок. Платформа проста, зрозуміла, але одночасно функціональна. Для роботи з движком не потрібні технічні знання. Простим інтерфейсом залишаться задоволені навіть професіонали. Відповіді на виниклі питання можна знайти в інструкції. Платформа була створена для блогів, новинних ресурсів та інших порталів, де потрібно швидко додавати інформацію. Плагіни для розширення функціоналу можна придбати за доступною ціною. Розробники пропонують більше 10 додаткових компонентів для створення онлайн-магазину на движку WordPress. Найпопулярнішим є плагін WooCommerce. Запустити повноцінний онлайн-магазин на його базі дуже складно. Можна додати не більше 100 карток товарів, які не потребують оновлення. Платформа проста в освоєнні. Система підійде початківцям користувачам, що мають блозі на сайті WordPress. Серед недоліків слід відзначити відсутність інтеграції з 1С, російськими платіжними системами та службами доставки. Після встановлення плагіну може виникнути конфлікт з шаблоном.

NetCat

Платформа надає можливість розробки порталів в мобільній версії. Підтримується адаптивний дизайн. Кращі CMS повинні мати гарний функціонал для пошукового просування та інтеграції сайту з корисними сервісами. Даний движок відповідає всім висунутим вимогам. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Платформа працює з базою 1С та електронними платіжними системами. При роботі з платформою не виникає необхідності в застосуванні складних технологічних рішень. Інтерфейс можна розділити на два: для користувачів і розробників.

HostCMS

Движок не вимогливий до хостингу і серверів. Дана платформа - найкраща CMS для SEO. Користувачеві доступні опції створення коротких адрес сторінок, вказівки метатегів і т. д. Движок відмінно працює з веб-ресурсами з високою відвідуваністю. Платформа працює з системою 1С. Вартість ліцензії становить 6 тисяч рублів. Клієнт отримує достатньо функціональну платформу з можливістю розширити функціонал допомогою установки додаткових модулів.

CS-Cart

Вибираючи кращі CMS, багато користувачі відзначають переваги даного движка. Творці програмного забезпечення пропонують клієнтам широкий інструментарій. Платформа відрізняється зручною організацією інтернет-маркетингу, хорошою формою роботи з замовленнями, SEO-оптимізацією ресурсів, інтеграцією з 1С і сервісом «Яндекс.Маркет». Користувачеві доступні опції створення адаптивного дизайну і простого додавання матеріалу.

Amiro.CMS

Дану платформу називають універсальною. Движок підійде для створення професійних ресурсів різного рівня складності. Розробники пропонують понад 60 додаткових модулів, що розширюють функціонал. Користувач може запустити якісний сайт практично будь-якої спрямованості.

LPgenerator

Онлайн генератор веб-сторінок є відмінним рішенням для новачків і фахівців. На базі движка можна створити сайт-візитку або невеликий магазин. Деякі користувачі просто додають матеріали для презентації товару/послуги. Клієнти можуть скористатися зручним редактором, а також сотнями моделей в LPStore. Користувачеві доступні опції підключення нового домену і синхронізації сайту з корисними сервісами. При бажанні макети можна переробляти. Розробники також надають інструменти для SEO-оптимізації.
Цікаво по темі
Потужний ігровий движок Unity: опис
Потужний ігровий движок Unity: опис
Розвиток комп'ютерних технологій спричинило за собою створення різних програм допоміжного і розважального ...
Що таке нативний додаток? Мобільний додаток
Що таке нативний додаток? Мобільний додаток
У перекладі з англійської native означає «рідний». Нативний додаток розробляється для мобільних телефонів під конкретну операційну систему. Розробкою
Що таке синтезатори мови? Кращі синтезатори мови
Що таке синтезатори мови? Кращі синтезатори мови
Мовні синтезатори, встановлені на комп'ютери або мобільні пристрої, вже не здаються такими незвичайними ...
Як дізнатися движок сайту? Який движок для сайту краще
Як дізнатися движок сайту? Який движок для сайту краще
Вибрати движок для майбутнього веб-проекту досить складно, так як не з першого погляду можна зрозуміти суттєві відмінності різних варіантів.
Інструкція: як написати продавцю на «Аліекспрес»
Інструкція: як написати продавцю на «Аліекспрес»
У користувачів, постійно замовляють товари з сайту «Аліекспрес», нерідко виникає необхідність писати повідомлення продавцю. Покупці можуть уточнювати
EPN.bz: відгуки покупців
EPN.bz: відгуки покупців
Чи можна заробити на партнерській програмі "АлиЕкпресс"? Epn.bz стверджує, що можна. Поговоримо докладніше про даному сервісі.