Новини високих технологій
» » Перемикання мови на клавіатурі (Windows 10 всіх збірок): варіанти і методи налаштування

Перемикання мови на клавіатурі (Windows 10 всіх збірок): варіанти і методи налаштування

2-11-2016, 16:10
1 558
В принципі, сьогодні в будь-якій ОС Windows можна зустріти стандартний метод зміни мови на клавіатурі під час введення. Перемикання мови на клавіатурі (Windows 10 всіх збірок) майже нічим не відрізняється від попередніх систем, хоча і має деякі особливості в налаштуванні. Далі наведено кілька основних варіантів зміни цих параметрів.

Яке перемикання мови на клавіатурі (Windows 10)?

Отже, що ж пропонує десята версія системи в плані можливості швидкої зміни мови введення і розкладки клавіатури, крім вибору потрібного параметра кліком по значку в системному треї?


Перемикання мови на клавіатурі (Windows 10 всіх збірок): варіанти і методи налаштування
За замовчуванням перемикання мови на клавіатурі Windows 10 дозволяє проводити двома стандартними комбінаціями клавіш: Alt + Shift і Win + Space (пробіл). Багатьом користувачам це здається дуже незручним, тому вони і намагаються налаштувати параметри під себе. Ті, хто працював з попередніми версіями Windows, в більшості своїй звикли використовувати Ctrl + Shift.

Де перемикання мови на клавіатурі (Windows 10)?

Для звичайного користувача, не знайомого з тонкощами налаштування параметрів, відразу зазначимо, що основні дії виконуються з відповідного розділу «Панелі управління», а для деяких можна застосовувати налаштування меню параметрів. Але про все по порядку.

Основні налаштування

Для доступу до зміни сполучення клавіш потрібно використовувати розділ мови «Панелі управління», яку найпростіше викликати командою Control з консолі «Виконати».
Тут використовуємо додаткові параметри, а у вікні переходимо до гіперпосиланням зміни сполучення, яка позначена синім кольором в розділі перемикання методів вводу.
У новому діалоговому вікні на вкладці клавіатури знизу є кнопка зміни клавіш, яку і потрібно натиснути. Далі в стовпцях зміни мови і розкладки встановлюємо власні параметри і зберігаємо зміни.


Зміни мови на вітальному екрані

Але і тут не все так просто. Справа в тому, що перемикання мови на клавіатурі (Windows 10), налаштоване таким чином, жодним чином не впливає на спосіб зміни мови на вітальному або блокувальному екрані входу в систему, коли потрібно вводити пароль. Відповідно, доведеться перебудувати ще й ці параметри. Зробити це можна з того ж мовного розділу «Панелі управління», де для перегляду установок використовується пункт зміни формату дати, чисел та часу.
Після входу в розділ на вкладі додаткових налаштувань використовуємо кнопку копіювання параметрів, а новому вікні галочками відзначаємо два рядки в самому низу і для привітального екрану, і для нових користувачів (це за бажанням), після чого зберігаємо зроблені зміни.

Налаштування екранної клавіатури

Нарешті, ще одна методика, яка дозволяє перебудувати перемикання мови на клавіатурі. Windows 10 як і попередня «вісімка», підтримує пристрої з сенсорними екранами, що багатьом здається більш зручним у плані введення тексту.
Доступ до цих параметрів здійснюється з розділу параметрів, які вибираються в меню «Пуск», де далі треба увійти в розділ пристроїв (другий зліва у верхньому ряду). Після цього зліва у вікні вибираємо рядок введення, а в правій частині вікна переводимо повзунок автоматичного відображення сенсорної клавіатури під включене положення. Параметри, встановлені попередніми методами, будуть застосовані автоматично. Примітка: розділ сенсорної клавіатури буде доступний виключно на планшетах, і то тільки після активації мобільного режиму, а ось отримати до нього доступ на ноутбуці не вийде.

Замість підсумку

Таким чином, власне, і відбувається налаштування всіх необхідних параметрів, що стосуються системи введення, зміни клавіш і перемикання розкладки клавіатури. Кожна методика підходить для цілком певних ситуацій, тому використовувати їх треба, чітко розуміючи, що саме потрібно отримати в результаті.
Цікаво по темі
"Минелаб Х-Терра 705": відгуки та інструкція
"Минелаб Х-Терра 705": відгуки та інструкція
Якщо ви хочете купити новий металошукач, підвищити точність і результативність своїх пошуків, Minelab X-Terra 705 може бути хорошим вибором.
Як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету: три простих методи
Як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету: три простих методи
Хоча "Андроїд-системи", що встановлюються на смартфонах і планшетах, і вважаються досить стабільними і в деякому роді навіть «просунутими», на них
Як на «Андроїд» збільшити системну пам'ять? Брак системної пам'яті «Андроїд»: що робити?
Як на «Андроїд» збільшити системну пам'ять? Брак системної пам'яті «Андроїд»: що робити?
Багато власників смартфонів і планшетів дуже часто задаються питанням про те, як на «Андроїд» збільшити системну пам'ять. Проблема полягає в тому, що
Як заборонити оновлення до Windows 10: покрокова інструкція
Як заборонити оновлення до Windows 10: покрокова інструкція
Компанія Microsoft завжди проводила жорстку маркетингову політику, однак з виходом останньої версії маркетологи перейшли межу дозволеного. Тепер
Файрвол для «Андроїда»: типи додатків і їх можливості
Файрвол для «Андроїда»: типи додатків і їх можливості
Захист від стеження або збереження конфіденційності абсолютно для всіх комп'ютерних і мобільних пристроїв є нагальною проблемою. Для цього
Що робити, якщо звук хрипить на ноутбуці
Що робити, якщо звук хрипить на ноутбуці
Дуже часто власникам ноутбуків і комп'ютерів доводиться стикатися з однією проблемою, і ця проблема називається відтворення музики і відео, або