Золота кнопка "Ютуб": що це і як її отримати?

1912 0 Новини високих технологій

Золота кнопка "Ютуб" - це спосіб заохочення старань у просуванні свого каналу. Насправді, існує 3 види кнопок: срібна, золота і діамантова. Але все ж найпопулярнішою є золота кнопка "Ютуб", так як срібну отримати не так вже й складно, вона є у багатьох. А для отримання діамантової потрібно докласти багато сил, зробити це непросто.

Як отримати золоту кнопку "Ютуба"?

Золота кнопка "Ютуб": що це і як її отримати?
Присвоєння якого-небудь з кнопок визначається кількістю підпищиків на канал. Домогтися збільшення кількості глядачів може не кожен. Для цього необхідно створювати цікавий контент, який приверне до себе людей. Потрібно постійно слідкувати за трендами і бути в курсі всіх подій, а більше того, встигати постійно своєчасно випускати відео на актуальні теми. Хорошим помічником у просуванні каналу є реклама. Вона допоможе дізнатися про вашому каналі більшій кількості людей. Ну а підпишуться вони чи ні - це вже залежить від того, приверне їхню ваш контент чи ні. Мало того що потрібно зібрати свою аудиторію, важливо ще її втримати і нарощувати. Для цього потрібно регулярно викладати відео, на що йде чимала кількість часу і сил.


Поради по просуванню каналу

Золота кнопка "Ютуб": що це і як її отримати?
 • Конкуренція на "Ютубі" зростає щодня, залучити і здивувати глядача стає все складніше і складніше. Обов'язковим критерієм є якість відео і звуку, адже якщо при перегляді відео виникає дискомфорт, то глядач, швидше за все, піде.
 • Відео повинні викладатися на канал регулярно. Якщо ваша мета - це золота кнопка "Ютуб", то попрацювати доведеться чимало.
 • Крім усього перерахованого, важливим критерієм успіху є знаходження своєї цільової аудиторії. Необхідно, перш за все, вибрати приблизний проміжок віку людей, на яких будуть орієнтовані теми відео. Різним віковим категоріям цікаві різні жанри каналів, так що важливо спочатку вибрати один шлях, по якому в подальшому ви будете просуватися.
 • Насправді, існує завдяки багатоманітним пунктів, від яких залежить успіх каналу. Золота кнопка "Ютуб" - це цілком досяжна мета, якщо прикласти до її досягнення максимальну кількість зусиль.


  Різновиди кнопок

  Золота кнопка "Ютуб": що це і як її отримати?
  Для отримання самої першої кнопки необхідно набрати 100000 підпищиків. Після перетину цього кордону власнику каналу в якості винагороди дарується срібна кнопка. Набагато більш серйозним досягненням є золота кнопка, яка дарується на мільйон підпищиків. Кілька років тому вона вважалася більш цінною, але з часом на "Ютубі" з'являється все більше і більше користувачів, і набрати мільйон стає все простіше і простіше. Але все ж до золотої кнопці прагнуть багато канали. Ось діамантової кнопкою мають набагато менше каналів, так як для її отримання потрібно аудиторія в 10 мільйонів підпищиків. Срібна і золота кнопка "Ютуба" - набагато більш поширене явище. Якщо спробувати представити цю кількість людей вживу, то це буде являти собою населення двох великих міст. Не дарма власникам такої армії присуджується такий приз, адже це дійсно серйозна заслуга.

  Популярі новини
  Загрузка...