Новини високих технологій
» » Як скачувати з "Ютуба" на "Андроїд"? Безкоштовні програми для скачування відео з Ютуба"

Як скачувати з "Ютуба" на "Андроїд"? Безкоштовні програми для скачування відео з Ютуба"

1-02-2017, 22:52
841
Мобільні платформи розвиваються з великою швидкістю, і вже зараз можна спостерігати за тим, як практично кожне подібне пристрій має у себе на озброєнні Інтернет і доступ до мільйонів різних додатків. Але розглядати всі ці елементи ми не будемо, оскільки досить торкнутися теми, яка стосується "Ютуб". Напевно кожен знайомий з даним сервісом і, найімовірніше, задавався питанням про те, як викачувати з "Ютуба" на "Андроїд" відео. Адже не хочеться щоразу витрачати трафік на завантаження ролика, краще його скачати, а потім дивитися в будь-який зручний час. Даний процес не займе у вас багато часу і відкриє безліч можливостей в плані отримання відеоконтенту для особистого користування.


Як скачувати з "Ютуба" на "Андроїд"? Безкоштовні програми для скачування відео з Ютуба"

Що являє собою "Ютуб"?

Але перш ніж ми розберемо, як викачувати з "Ютуба" на "Андроїд", варто розглянути даний сервіс. "Ютуб" являє собою найбільший і найпопулярніший відеохостинг у всьому світі. Завдяки даній мережі люди діляться відео, ведуть блоги і просто висвітлюють питання, що стосуються самих різних тем. Хтось використовує "Ютуб" для отримання даних, хтось в розважальних цілях, а хтось і зовсім використовує відеохостинг як основу ЗМІ. Для кожного він став чимось цікавим і корисним, а значить, важливо знати, як викачувати з "Ютуба" на "Андроїд" ролики, щоб ваш бездротовий пристрій міг відтворювати їх і при цьому не витрачав трафік для постійного перегляду. [

Можна дивитися "Ютуб" на мобільних платформах

А можна взагалі дивитися "Ютуб" на мобільних платформах? Насправді це досить дивне питання, але тим не менш ми на нього відповімо. Отже, "Ютуб" – окремий відеохостинг, який використовує в якості основи особистий сайт. У мобільних пристроях є можливість переглядати сайти, відтворювати відео і слухати музику, відповідно, нічого не заважає їх власникам користуватися "Ютубом" в своє задоволення. Крім того, на даний момент є можливість завантажити спеціальний додаток, яке дозволить без особливих проблем відразу переходити на "Ютуб" і дивитися ролики без зайвих дій. Тому залишилося тільки розібратися, як викачувати з "Ютуба" на "Андроїд", і можна починати активний серфінг на теренах даного відеохостингу.


Можна завантажувати відео?

Офіційно "Ютуб" не підтримує можливість отримання відео з хостингу. Однак є безліч неофіційних можливостей, які дозволять розібратися з питанням, як скачати відео з Ютуба" на "Андроїд". Досягти цієї мети не так складно. Є два способи, що дозволяють організувати подібне: зміна адресного рядка; завантаження програми. Кожен спосіб передбачає невелике взаємодію і процес очікування, але це не критично, так як зазвичай займає лише пару хвилин. Отже, якщо ви вирішили скористатися першим способом, то достатньо просто відкрити адресну рядок відео, яке ви хочете завантажити, і підставити два символи «ss» (без лапок) перед найменуванням адреси «YouTube». Ви переміститеся на зовсім інший сайт і повинні будете вибрати показники якості відео, а після цього натиснути на кнопку «Скачати», і відео буде ваше. Пам'ятайте, що подібний спосіб не працює через офіційне додаток відеохостингу.

Другий спосіб передбачає використання додатків, яких є десятки. Вони пропонують різний інтерфейс і можливості, і саме про них ми поговоримо далі. Тепер ви знаєте, як завантажити з "Ютуба" на "Андроїд" безкоштовно, за допомогою зміни адреси, але не варто забувати, що даний спосіб має деякі обмеження в плані якості відео, тому другий спосіб стане основою для тих користувачів, яким даний аспект не байдужий.

Які програми потрібні для скачування?

Якщо ввести в рядок пошуку Google Play запит, що містить можливість скачування відео, то програма видасть величезна кількість додатків. Але тестувати всі і користуватися ними не потрібно, так як на тлі настільки великого різноманіття виділяється всього лише пара якісних розробок: Videoder і UmmyVideoDownloader. Обидві програми мають високі технічні показники і працюють виключно через Інтернет:
Videoder – універсальна програма, яка зовні повністю копіює офіційну додаток YouTube, але при цьому має спеціальну функцію для скачування. Досить ввести в пошуку найменування потрібного відео, відшукати його і попутно вибрати необхідну якість скачуваного матеріалу. UmmyVideoDownloader – стороння розробка, яка автоматично обробляє посилання на відео. Щоб скористатися цим функціоналом, необхідно на YouTube відшукати потрібний ролик і просто скопіювати посилання в дану програму. Вона автоматично опрацює всі дані і видасть можливості скачування. Тепер ви знаєте, які потрібні програми, як викачувати з "Ютуба" на "Андроїд" відео з використанням цього, і можете сміливо починати практикуватися. Не варто хвилюватися, ніхто вас переслідувати за скачування не буде і ніякі штрафи вам не загрожують. Навіть з огляду на юридичні тонкощі, ви залишитеся осторонь від розгляду, якщо таке виникне.

Як скачувати в максимальній якості?

Тепер залишилося розібратися, як отримати відео в максимальній якості. У цьому можуть допомогти вищеописані програми для скачування з "Ютуба" на "Андроїд". Вони не тільки пропонують можливість отримати необхідне відео, але дозволяють ще й встановити якість ролика. Як ви знаєте, "Ютуб" має кілька форматів якості, яке користувач вибирає для себе. А програми влаштовані таким чином, щоб надати користувачеві відео у форматі, який можна вибрати в настройках перегляду. Отже, якщо автор викладає відео в дозволі 4К, то ви зможете завантажити його, а якщо максимальна роздільна здатність становить 360 - на жаль, у цьому випадку зробити його краще не вийде. Все залежить від автора, який заливає відео на відеохостинг.

Приблизний обсяг завантаження матеріалу

Тепер ви знаєте все про те, як завантажити відео з Ютуба" на "Андроїд", залишилося лише дізнатися, скільки це може важити. Насправді все набагато простіше, справа в тому, що вага ролика залежить від якості, яке ви обрали. Якщо ви плануєте скачувати відео з роздільною здатністю до 1080 то він не буде важити більше 1 Гб, а ось подальший дозвіл буде сильно збільшувати обсяг. Не забувайте, що тривалість ролика теж впливає на загальний обсяг, тому заздалегідь плануйте вільне місце на своєму мобільному пристрої.
Цікаво по темі
Програму для стрімінг OBS як налаштувати? Покрокова інструкція, рекомендації
Програму для стрімінг OBS як налаштувати? Покрокова інструкція, рекомендації
Сучасний ринок цифрових послуг, реклами і мовлення починає поступово переходити на стриминговий формат...
Як змінити назву каналу на "Ютубі": інструкція
Як змінити назву каналу на "Ютубі": інструкція
У статті розповідається про те, як змінити назву каналу на "Ютубі", є покрокова інструкція, а також поради, як придумати вдалу назву, з прикладами.
Як включити в "Ютубі" субтитри: міняємо налаштування і мова
Як включити в "Ютубі" субтитри: міняємо налаштування і мова
Що робити, якщо необхідно терміново переглянути ролик, а мов не працюють? Як бути людям, у яких проблеми зі слухом? Ще важче дивитися ролики на
Помічник для скачування, або Як скачувати дані без браузера
Помічник для скачування, або Як скачувати дані без браузера
У даній статті буде розказано про те, як можна завантажувати деякі дані без браузера. Які програми-помічники для завантаження інформації користуються
Золота кнопка "Ютуб": що це і як її отримати?
Золота кнопка "Ютуб": що це і як її отримати?
Золота кнопка "Ютуб" - це спосіб заохочення старань у просуванні свого каналу. Насправді, існує 3 види кнопок: срібна, золота і діамантова. Але все ж