Як створити обліковий запис "Стиме" або дізнатися дату створення

958 0 Новини високих технологій

Ігрова платформа "Стім" - найпопулярніша серед аналогів, оскільки за останні роки туди додали дуже багато цікавого і перетворили його на цілу соціальну мережу для гравців, в якій геймери можуть спілкуватися один з одним, купувати ліцензійні ігри, продавати свої речі, обмінюватися один з одним, дивитися відео, завантажувати фотографії і так далі. Тобто "Стім" виконує різні функції соціальних мереж спеціально для любителів ігор. Непогано придумано, і, незважаючи на те, що величезна кількість людей користується цим додатком, є люди, які не можуть зареєструватися. У статті дана докладна інструкція, як створити обліковий запис "Стимі".


Як створити обліковий запис "Стимі" або дізнатися дату створення

Реєстрація нового користувача Steam

Якщо раніше людина не був зареєстрований у цій ігровій платформі, то може виникнути питання: як створити обліковий запис "Стимі"? Це зробити дуже легко. Можна спочатку завантажити саму програму, а потім уже реєструватися, а можна зробити навпаки - спочатку зареєструватися, а потім уже завантажити "Стім". Детальна інструкція нижче. Потрібно зайти на офіційний сайт "Стима", якщо ще не завантажили програму, і або завантажити програму, або спочатку приступити до реєстрації. Як створити обліковий запис "Стимі"? Ось керівництво:
 • На сайті або в самій програмі потрібно натиснути на кнопку "Реєстрація", "Зареєструвати нового користувача" або "Немає облікового запису Steam?". Після натискання на одну з цих фраз розпочнеться реєстрація нового користувача.
 • Потрібно придумати логін (це не нік, і змінити його не можна), хороший і надійний пароль, далі потрібно ввести свій справжній мейл, потім - код з картинки і продовжити реєстрацію.
 • Після цих нескладних процедур потрібно зайти на свою пошту і перейти за посиланням, яке знаходиться відразу ж отриманому листі, або ж скопіювати код з листа і вставити в потрібне поле.
 • Далі потрібно завантажити програму, якщо ви цього ще не зробили, ввести логін/пароль, натиснути на кнопку "Зайти" і почекати, поки відбудеться налаштування профілю.
 • Далі вже можна завантажувати безкоштовні ігри або купувати ліцензійні ігри, додавати в друзі, завантажити аватарку і багато іншого. Однак деякі функції відкриваються після того, як користувач купить гру на суму не менше 5 доларів. Цю функцію зробили для того, щоб ботів стало менше і сервери не нагружались занадто сильно.
 • З тим, як створити обліковий запис "Стимі", розібралися, однак є й інші проблеми, наприклад, що робити, якщо вже є аккаунт, але хочеться створити новий?


  Як створити обліковий запис "Стимі" або дізнатися дату створення

  Створення другого облікового запису Steam - заборонено?

  Користувачі Steam часто створюють величезну кількість акаунтів, це безпосередньо пов'язано з рейтингом в іграх. Наприклад, якщо погано пройшли калібрування в грі "Доту 2", створюють новий акаунт у надії пройти на цей раз краще і отримати хороший рейтинг. Насправді це не заборонено, однак гравці зможуть скористатися всіма функціями "Стім" після покупки предмета, ціна якого не нижче 5 $, і тому доведеться знову витрачати гроші, якщо вирішили закинути старий аккаунт. А для того щоб створити новий акаунт у Стимі", потрібно, знову ж таки, слідувати інструкції, яка знаходиться вище. Там нічого складного немає, проте у нового користувача можуть запитати, чи немає інших акаунтів в Steam, оскільки IP той же. На це можна відповісти просто "ні" і все. Нічого з аккаунтом не трапиться.
  Як створити обліковий запис "Стимі" або дізнатися дату створення

  Дата реєстрації: як дізнатися?

  Багато користувачів не знають, як дізнатися, коли створив аккаунт "Стім", проте це вкрай просто. Якщо акаунт зареєстрований більше року тому, то потрібно зайти на свій профіль - там має бути нагорода, а точніше, значок під назвою "Вислуга років". Потрібно навести курсор на цей значок (не клікати!), і тоді можна побачити дату . А якщо користувач зареєстрований менше року тому, то необхідну інформацію можна дізнатися вже через сервіс SteamRep. Просто потрібно ввести в "Гугл" SteamRep і зайти через свій Steam.

  Популярі новини
  Загрузка...