Як включити автодозвон на «Андроїд»

20 0 Новини високих технологій

Незважаючи на те що практично всі домашні/стаціонарні телефони мають функцію автодозвону, розробники платформи Android чомусь не включили таку корисну можливість в свою операційну систему.

Як включити автодозвон на «Андроїд»
Добра половина «потрібних» компаній і муніципальних установ не обтяжують себе установкою багатоканальних апаратів. І чим вище показник цієї потрібності, тим складніше додзвонитися до місця. Взяти хоча б простий приклад з поліклініками: реєстрація, запис до фахівців, лабораторія та інші відділення зайняті цілодобово, а на тому кінці чути лише короткі гудки. Іноді здається, що набагато простіше приїхати на місце особисто, ніж без кінця тапа по екрану смартфона.


Як бути?

Саме після таких от моментів і приходить розуміння того, що автодозвон на «Андроїд» – це не просто якась додаткова «фішка», а дійсно необхідний атрибут платформи. Тим користувачам, кому за родом діяльності або з якихось інших причин необхідні часті дзвінки в подібні «зайняті» установи, можливість автодозвону буде справжнім порятунком і значним полегшенням. Дана проблема досить просто вирішується установкою сторонніх додатків, тобто спеціальних програм автодозвону, які працюють у фоновому режимі паралельно з основним функціоналом зв'язку. У деяких гаджетах (про них трохи нижче) така можливість передбачена в стокової прошивці, але таких, на жаль, меншість. Отже, розберемося, як включити автодозвон на платформі Android і які програми зможуть допомогти у цій справі.

Можливості стічних прошивок

Деякі делікатні виробники смартфонів все ж не забувають додавати в заводську прошивку можливість автодозвону на Android-платформу. У першу чергу це стосується бренду «Самсунг» та його серії «Галаксі», де даний функціонал реалізований найбільш грамотно.


Як включити автодозвон на «Андроїд»
У меню досить вибрати розділ «Телефон», потім перейти у пункті «Установки дзвінків», далі «Додаткові параметри» і тапнути на чекбоксі з автодозвоном. Після цього всі ваші виклики будуть повторно набиратися, і при успішному з'єднанні ви отримаєте відповідне повідомлення в раніше обраному вигляді (вібро або мелодія). Аналогічний функціонал реалізований і в інших телефонах іменитих брендів, на кшталт «Сяоми» або «Леново», де і тут, і там прошивки буквально напхані різними «фішками», в тому числі і автодозвоном на «Андроїд». Але, як говорилося вище, дана можливість - рідкісний гість на смартфонах інших виробників.

Сторонні додатки

Якщо вашому телефону не пощастило опинитися в списку володарів такої функції, то можна встановити сторонні додатки, які нітрохи не гірше стічних, а подекуди навіть краще. Головне – правильно вибрати.
Як включити автодозвон на «Андроїд»
Одне їх таких має нехитре назву «Авто Дозвон» (розробник Water). Завантажити його можна на тому ж «Гугл Плее» або пошукати на профільних ресурсах і форумах. Додаток поширюється безкоштовно, але free-версія обтяжена рекламою. Якщо остання сильно дратує, то її можна відключити, купивши розширену версію продукту (менш 100 рублів).

Можливості програми

З автодозвоном додаток справляється як треба: періодичні дзвінки зайнятого абонента з заданими параметрами, сигнал користувачеві при установці з'єднання і включення гучного зв'язку, а також детальна статистика дзвінків та розмов. Крім рядового автодозвону на «Андроїд» утиліта може встановити обмеження на тривалості виклику, задати супутні інтервали і занести абонента у чорний список. Програма відрізняється зрозумілим і зручним інтерфейсом, поряд з грамотною локалізацією і кількістю підказок. Інша конкуруюча братія подібних додатків має схожий функціонал, але користувачам припав до душі саме «Авто Дозвон» за його простоту, зручність і ефективність. До того ж критичними вадами, судячи з відгуків, програма не обтяжена.