VAX (пилососи): опис, характеристики, відгуки

202 0 Новини високих технологій

Vax – пилососи, які вперше надійшли у продаж ще в минулому столітті. В той час вони представляли собою інноваційні прилади. З їх допомогою можна було здійснювати сухе та вологе прибирання в різних приміщеннях. Варто зауважити, що саме англійський інженер А. Брейзер здійснив революційний переворот у світі побутової техніки, створивши перший миючий пилосос. Втіливши свою мрію в реальність, він винайшов новинку, яка стала справжньою сенсацією. Цей апарат покупці відразу оцінили по достоїнству, попит на нього практично з перших днів продажів досяг високого рівня. Саме завдяки такої популярності інші виробники незабаром поповнили свій асортимент миючими моделями.

VAX (пилососи): опис, характеристики, відгукиПро виробника

Перший миючий пилосос був винайдений в 1977 р. Саме тоді і була заснована компанія Vax. Пилососи – основна продукція даної фірми. Під брендом Vax продаються пристрої для комерційного і побутового використання. Заснував компанію інженер А. Брейзер. В даний час бренд належить великої корпорації TTI Group (Китай). Фірма розширила свій асортимент та, крім пилососів, займається випуском обігрівачів, мінімийок, осушувачів і очищувачів повітря. На жаль, ця продукція не продається в Росії. Вітчизняний покупець може придбати тільки пилососи ТМ Vax, які продаються у всіх великих торгових центрах побутової техніки та електроніки. Виробник зацікавлений не тільки наповнити прилавки магазинів своєю продукцією, але і надати максимальну захист споживача. У цих цілях на всій території Росії відкриті численні сервісні центри. Кожен новий апарат проходить ретельне тестування до початку промислового виробництва для того, щоб повністю виключити можливість заводського браку. Потреби покупця стоять на першому місці, тому компанія постійно проводить опитування, щоб бути в курсі тенденцій ринку. Завдяки такому підходу вся продукція повною мірою відповідає високому рівню європейських стандартів.


Короткий огляд

Vax – пилососи, вироблені за запатентованим технологіям. В апаратах вигідно поєднуються дизайн, технічні характеристики і функціональність. Використовувати даного виду техніку можна як для генеральної чистки килимових покриттів, оббивки м'яких меблів, так і для щоденного прибирання. Практично всі моделі великих розмірів, досить важкі, але маневрені, завдяки наявним колесам. Корпус у миючих пилососах – вертикальний, у класичних – стандартний. Потужності всмоктування достатньо для проведення якісної прибирання. Наприклад, під час вологої обробки поверхню підлоги висихає моментально, а килимові покриття або оббивка меблів – протягом одного-чотирьох годин. В комплекті є багато насадок, завдяки яким можна якісно забратися навіть в самих важкодоступних місцях. Враховуючи, що такі пилососи призначені для використання на великих площах, виробник оснащує свої моделі довгим електрошнур – 5-10 метрів. Тривалість терміну експлуатації залежить від багатьох факторів. Наприклад, в інструкції зазначено, що під час вологого прибирання можна використовувати тільки спеціальний миючий засіб, інакше надлишок піноутворення може привести до згорання двигуна. Якщо все робити правильно, то пилососи прослужать не менше 10 років. А це, безумовно, є показником якості не тільки матеріалу та деталей, але і збірки.
VAX (пилососи): опис, характеристики, відгуки

Переваги

В даний час є багато відгуків про продукції торгової марки Vax. Пилососи для більшості людей стали незамінними помічниками. Завдяки думку споживачів можна скласти реальний перелік достоїнств даних приладів. Давайте перерахуємо основні.
 • Відмінна якість очищення поверхонь від забруднення.
 • Місткість резервуара.
 • Сучасний дизайн.
 • Великий асортимент насадок.
 • Довжина шнура.
 • Зручна очищення пилозбірника.
 • Тривалий термін експлуатації.
 • Наявність сервісного обслуговування.
 • Недоліки

  Тепер варто поговорити про мінуси. На жаль, поряд з достоїнствами вони теж є. Чим саме не влаштовує покупців пилосос Vax? Відгуки більшості допомогли скласти наступний список:
 • Після кожної експлуатації необхідно обов'язково мити і просушувати прилад.
 • Проблема з придбанням запасних частин.
 • Відсутність додаткових аксесуарів.
 • Ремонт проводиться тільки в центрах, розташованих у великих містах.
 • Великі розміри мають миючі пилососи Vax.
 • Ціни високі – в межах $200-300.
 • Слабкий рівень маневреності.
 • Незручна конструкція шланга (заламується при русі).
 • Немає фіксаторів на насадках.
 • Неякісна фільтрація.
 • Крихкий пластик.
  VAX (пилососи): опис, характеристики, відгуки
 • HEPA-фільтр – перевага чи недолік?

  На думку споживачів найвагомішим недоліком є фільтр. Для пилососа Vax використовується пристрій HEPA. Однак виробник позиціонує таку комплектацію з інновацією. Але що покупець отримує насправді? На жаль, часті проблеми фільтрів HEPA вже ні для кого не секрет. З часом засоряясь, він стає вагомою перешкодою для якісної циркуляції повітря. Це, в свою чергу, значно знижує потужність всмоктування. Всередині фільтра накопичується пил і бактерії, які можуть спровокувати алергію або інші легеневі захворювання. Якщо за ним неправильно доглядати, то через певний проміжок часу під час роботи пилососа буде відчуватися досить неприємний запах.

  Vax 7151

  VAX (пилососи): опис, характеристики, відгуки
  Миючий пилосос Vax 7151 – найпопулярніша модель. Призначена для сухого та вологого прибирання. Під час роботи вона споживає потужність 1500 Вт. Вага приладу без води – близько 8 кг. Довжина шнура – 10 метрів. Для зручності експлуатації встановлена телескопічна трубка. Контейнер для збору пилу великий – 10 л. Ємності для води: для брудної – 8 л чистого – 4 л. Потужність всмоктування – 280 Вт. Прилад оснащений технологією SpinScrub, завдяки якій можна якісно очистити килимові покриття. В комплект входить дев'ять насадок: турбо, Hydrodry, миюча (6 см) та інші. Для того щоб поверхня килимових покриттів швидше висихала, в моделі Vax 7151 використовується технологія Dual V. Покупці протестувавши прилад, виявили деякі недоліки: незручне відключення подачі води, відсутність можливості регулювати її рівень, крихкість пластикових деталей. У магазинах пилосос Vax 7151 продається в середньому по $350.

  Vax 6131

  Миючий пилосос Vax 6131 має максимальну потужність всмоктування 270 Вт.
  VAX (пилососи): опис, характеристики, відгуки
  Відноситься до універсальних приладів, тому з його допомогою можна займатися як сухим, так і вологим прибиранням. При роботі споживає потужність 1300 Вт. В комплекті є шість насадок: миюча FibreFlow, для видалення пилу, для меблів, щілинна та інші. Пилозбірник вміщує до 10 л. Ємність баків для води: чистої – 4 л, брудною – 8 л. Загальна вага незаповненого рідиною пилососа перевищує 8 кг. Досить довгий електрошнур – 75 метрів. Згідно думку покупців, у даної моделі є недоробки. Зокрема, це відсутність автоматичного змотування шнура і регулювання потужності. Більшість людей особливо виділили цілісну трубку, яка займає багато місця. Вартість пилососа Vax 6131 варіюється від $250 до $310.

  Vax 420 Silence

  VAX (пилососи): опис, характеристики, відгуки
  Дана модель є досить потужним приладом (споживана потужність – 1800 Вт, всмоктувальна – 420 Вт). Тип прибирання - тільки сухий. Для збору пилу призначені 25-літрові мішки. Для пилососа Vax 420 Silence очистити будь-яку поверхню не проблема, оскільки в комплект входять п'ять різних насадок: пилова, комбінована, паркетна та інші. До переваг даного приладу покупці відносять невелику вагу (55 кг), гарну маневреність, наявність регуляторів потужності, низький рівень шуму 65 дБ).