Телевізор LG 43UJ639V: відгуки, опис, характеристики, параметри

15 0 Новини високих технологій

Технології так швидко розвиваються, що ми вже навіть не знаємо, чого чекати від звичайного телевізора. LG 43UJ639V отримує відгуки настільки різні, що навіть важко зрозуміти, чи варто купувати цю модель, або ж потрібно придивитися до інших варіантів. Це все спричинено тим, що не всі люди знають, припустимо, про дозвіл 4К і технології HDR. Тому для них картинка стає помітно краще. Більш досвідчені користувачі можуть порівнювати телевізори по цим параметрам і бути незадоволеними. Так і отримуємо два табори коментарів: позитивних і негативних.


Компанія

РК і LED-телевізори компанія LG випускає давно. Взагалі цей виробник відомий ще з 1947 року. Тепер це четверта за величиною компанія. До LG Group можна віднести кілька дочірніх підприємств, серед яких і LG Electronics Inc.
Телевізор LG 43UJ639V: відгуки, опис, характеристики, параметри
Саме ця дочірня компанія займається виробництвом електроніки і побутової техніки. Вона була заснована трохи пізніше основний фінансово-промислової групи. У 1958 році розпочала свою активну роботу.

Продукція

Одним з основних напрямів цієї корпорації стало виробництво РК і LED-телевізорів. Крім них компанія може похвалитися аудіотехнікою: караоке, плеєри, музичні центри. Випускає відеотехніку: фотоапарати, камери і пр. Також популярністю користуються мобільні телефони, ноутбуки, монітори для ПК, деякі комплектуючі. Під цим брендом продають кондиціонери, фільтри для повітря, енергозберігаючі продукти і т. д.

Телевізор

Герой огляду – телевізор LG 43UJ639V. Сказати, що це абсолютно новий революційний продукт, не можна. На тлі всіх подібних моделей ця нічим не примітна. Такі характеристики, як дозвіл 4К, технологія HDR, вбудована операційна система стали звичними для сучасного користувача.


Справа в іншому: далеко не всі можуть дозволити собі подібну техніку в будинок. Звідси нерозуміння того, які характеристики можна вважати дійсно корисними, а які презентують в цілях рекламної кампанії. Якби не вартість, цю модель спокійно можна було б назвати звичайним телевізором. Але оскільки він доступний не кожному, спробуємо описати всі його переваги та можливості.

Сімейство

LED-телевізор LG 43UJ639V відноситься до доступним моделям сімейства UJ639V. У деяких країнах лінійка називається UJ632. Сюди входить самий маленький телевізор з роздільною здатністю 4К. Його діагональ - 43 дюйма, є також варіації з 49 дюймами.
Телевізор LG 43UJ639V: відгуки, опис, характеристики, параметри
Як вже згадувалося раніше, герой огляду наділений дозволом 4К, технологією HDR і ОС webOS 35. Вартість цієї моделі в середньому становить 600 доларів.

Порівняння

Якщо ви стежите за новинками від цієї компанії і приблизно розумієте ситуацію на ринку, то, швидше за все, при першому погляді на цю модель побачите в ній представників серії UJ630V і UJ634V. А після, якщо захочете знайти порівняння, то насилу знайдете відміну від торішніх варіантів. Якщо взяти до уваги те, що це вважається середнім ціновим сегментом, і на унікальність ніхто не претендує, то таке копіювання цілком звично для всіх. У результаті ми маємо умовне продовження попередніх моделей з трохи підвищеними показниками, які насправді ні на що не впливають. Так що досліджувана модель виділяється тільки тим, що вона випущена в 2017 році.

Поставка

Відгуки телевізор LG 43UJ639V щодо постачання і комплектації зібрав хороші. Так, виробник не став мудрувати з коробкою. Перед нами звичайна фірмова упаковка від компанії. Щільний Картон і в цілому забезпечує безпечне транспортування екрану. Коробка білого кольору отримала мінімум графічних елементів. На передній її частині помістилася бордова фірмова смужка, на якій вказали основні параметри. У лівому верхньому куті знаходиться логотип компанії зі своїм слоганом: «life's Good». У лівому верхньому куті зазначено, що перед нами «новинка 2017», що в черговий раз доводить нам єдина перевага даної моделі від торішніх. Посередині великими літерами зазначено, що перед нами телевізор Ultra HD з 4К. Під ним літерами меншого розміру описано сімейство, до якого належить модель, а також розмір екрану телевізора 43 дюйма (108 см).
Телевізор LG 43UJ639V: відгуки, опис, характеристики, параметри
Як бачите, такий опис можна складати до будь торішньої моделі або продукту нинішнього року випуску. Залишається тільки змінювати значення діагоналі. На бордовою смужці вказали чотири основні характеристики телевізора:
 • Матриця IPS 4К.
 • Активний HDR.
 • Наявність Ultra Surround.
 • Робота моделі на основі webOS 35 Smart TV.
 • У коробці, крім самого апарату, знаходиться пара інструкцій та інструкцій з використання, підключення та налаштування. Також є пульт ДУ та кабель живлення.

  Зовнішність

  Отже, як вже говорилося раніше, перед нами телевізор з IPS-панеллю. У нього проста конструкція, але в той же час він залишається вірним останнім віянням моди. Діагональ 43 дюйма, хоча і вважається найменшою в дозволі 4К, на ділі зовсім не виглядає такою. Перед нами дуже великий, масивний екран. Він виглядає великим як на підставці, так і на стіні. Модель імітує безрамкову варіацію, хоча, звичайно, навколо екрану є тонка панель. Вона здається металевої із-за того, що покрита глянцем. Але, природно, метал ніхто б використовувати не став. Тому перед нами непоганої якості пластик. Як показує практика і час, він не лопається, не тріскається і добре виглядає.
  Телевізор LG 43UJ639V відгуки про підставці отримав різні. Це пов'язано з тим, що в різних країнах вона конструктивно відрізняється. Звідси хтось був задоволений широкої підставкою у формі півмісяця, а комусь не дуже сподобалася установка на двох маленьких ніжках. На нижній рамці розмістився логотип компанії. На світлій рамці він ледь помітний. До того ж панель внизу настільки тонка, що його мініатюрні розміри. Тут же, внизу, зробили невеликий блок для управління. Сюди помістили кнопку включення і індикатор. Є тут і грати динаміків. Якщо розглядати телевізор в анфас, то назвати його супертонким не можна. Ззаду він трохи опуклий. З точки зору дизайну нічого видатного тут немає. Порти розміщені в спеціальному умовному відсіку. До них легко дістатися з лівого боку.

  Пульт ДУ

  Як вже згадувалося в описі телевізора LG 43UJ639V, в коробці можна знайти пульт дистанційного управління. Є «чарівний куль», який називається Magic Remote. Він має вигнуту форму з великими гумовими кнопками.
  Телевізор LG 43UJ639V: відгуки, опис, характеристики, параметри
  Для тих, хто раніше не користувався подібним, може довго звикати до нього. Хоча всі кнопки логічно розташовані в групи. Є посередині колесо прокрутки - як коліщатко мишки. Дуже зручний елемент, який допоможе гортати сторінки в інтернеті або кліпи на «Ютуб». Також помістили на пульт спеціальні кнопки для доступу до ресурсів Netflix і Amazon Prime.

  Основні параметри

  Отже, телевізор LG 43UJ639V характеристики отримав звичні для будь-якої подібної моделі в цьому ціновому сегменті. Якщо ви подивитеся на телевізори Samsung або Sony за таку ж вартість, то побачите все ті ж цифри і технології. У серію входять дві моделі на 43 і 49 дюймів. У нас на огляді менший варіант. Він працює з дозволом екрану 3840х2160 пікселів. Він показує зображення 4К з технологією активного HDR. Для тих, кому останні показники – порожнє слово, потрібно пояснити.

  Нововведення

  Почнемо з поняття «4К». Це останнє новомодне дозвіл, яке вказує на роздільну здатність цифрового кіно і комп'ютерної графіки. Умовно воно дорівнює показники в 4 тисячі пікселів по горизонталі. Після того як дозвіл 4К стало модним, і його застосовували у своїх специфікаціях всі кому не лінь, фахівці вирішили затвердити особливі вказівки для техніки. Маючи перелік потрібних характеристик, вона по праву може використовувати даний параметр. У результаті на ринку з'явилося декілька стандартів цифрового кіно, які відповідають дозволом 4К. До них відносять повнокадровий, академічний, кашетированный, широкоекранний і ультра. Всі ці стандарти незначно відрізняються за показниками пікселів і співвідношенням сторін.
  Телевізор LG 43UJ639V: відгуки, опис, характеристики, параметри
  HDR – це технологія, яка працює над покращенням зображення і відео, у яких діапазон яскравості значно вище стандартних показників. Як показує практика, такі картинки стають контрастнішими, при цьому зберігаючи натуральність і коректність квітів.

  Особливості

  Подібний 43-дюймовий телевізор може багато дати звичайному користувачеві. Наприклад, можна використовувати функцію 360 VR. Вона реалізує ефект віртуальної реальності. Тому якщо ви працювали з фотографіями, знятими на відеокамеру VR, то результати можна буде переглянути на такому телевізорі. Ще одна функція Magic Mobile допомагає синхронізувати дані з іншого пристрою на LG 43UJ639V. Так ви зможете на великому екрані показати вашим гостям фотографії з останньої поїздки, що зберігаються на телефоні, планшеті або ноутбуці.

  Налаштування

  Після початку роботи з новеньким апаратом у вас можуть виникнути питання по налаштуванню. Телевізор LG 43UJ639V заснований на оновленій операційній системі webOS 35. Завдяки їй можна зробити початкове налаштування. В системі з'являється віртуальний помічник Bean Birds. Він досить кумедно анімований і добре пропрацьований. При першому включенні він проводить екскурсію по системі. Розповідає про основні функції і можливості. Все це супроводжується видеоинструкцией. Важливо пам'ятати, що такий помічник з'являється тільки один раз. Але викликати його можна, якщо вам необхідна буде повторне налаштування.

  Система

  Інтерфейс оновленої ОС дуже простий і інтуїтивно зрозумілий. Тут немає якихось складних розділів, які ведуть в нікуди. При включенні нас зустрічає екран привітання. Після цього можна натиснути на кнопку «Додому», де відкриється панель запуску додатків. Їх тут вже досить багато. Із встановлених є і корисні сервіси, а є і ті, які ви навряд чи коли-небудь увімкніть. Можна також додатково встановити потрібні програми.
  Телевізор LG 43UJ639V: відгуки, опис, характеристики, параметри
  Незважаючи на, здавалося б, ідеальну систему, відгуки про неї не завжди позитивні. Так, вона добре продумана, проста у використанні. Але з часом починаєш помічати гальма. Інтерфейс іноді підвисає, пригальмовує або довго думає. Бувають затримки за кілька секунд.

  Тестування

  Щоб скласти завершену картину про телевізор LG 43UJ639V, відгуків мало. Як показує практика, потрібно проводити додаткові тестування, які б давали більше відомостей. У підсумку якість відео виявилося і справді непоганий. 4К-дозвіл впливає на якість картинки, робить її чіткішою і деталізованою. Якщо до екрану підключити ноутбук, то додатково поліпшити зображення не вийде. Так що можете навіть не пробувати таку хитрість. Кути огляду в специфікаціях вказані як широкі. На ділі такий показник дуже суб'єктивний. Тестування ж показали, що кути огляду середні. По краях картинка трохи розмивається. Аналіз системи також не дав якихось крутих результатів. Незважаючи на чотирьохядерний процесор, телевізор пригальмовує, особливо під час переходу від однієї програми до іншої.

  Відгуки

  Хорошим висновком можуть стати відгуки про телевізор LG 43UJ639V. Власники даної моделі в цілому залишилися задоволені. Відзначали гарну картину, непоганий звук, реалізований двома колонками, проста операційна система і дозвіл 4К. Матриця IPS видає натуральні коректні кольору.
  Телевізор LG 43UJ639V: відгуки, опис, характеристики, параметри
  Добре працюють і технології, які покращують зображення. Інші опції є непоганим доповненням. Можливо, не все використовувати, але вони однозначно стануть хорошим подарунком для досвідчених власників. Недоліків теж виявилося чимало. Відзначили відсутність лінійного виходу для навушників або колонок. Частота оновлення 50 Гц - це низький показник як для такого дозволу, так і для діагоналі. Все ж деякі помітили подлагіванія системи «Смарт». Комусь не вистачило яскравості і якості передачі кольору. В іншому ж перед нами стандартний телевізор бюджетного сегмента серед моделей з 4К-дозволом. Його головною перевагою є його розміри, оновлена ОС і наявність UHD. Все інше вийшло кілька недопрацьованим і «сирим». Хоча за 35000 рублів, мабуть, більшого і не дочекаєшся.