Кращі способи, як дізнатися IP через "Скайп"

116 0 Новини високих технологій

Мало хто знає, але за допомогою Глобальної мережі інтернет можна досить точно визначити місце розташування одного з членів мережі, використовуючи при цьому повністю легальні і законні методи пошуку по IP-адресою комп'ютера за допомогою вельми популярного месенджера Skype. У даній статті йдеться про правильному і максимально ефективний спосіб, як дізнатися IP через "Скайп".

Що таке IP-адреса?

Кращі способи, як дізнатися IP через "Скайп"
У сучасному розумінні IP-адреса – це спеціальне ім'я, яке присвоюється будь-якого комп'ютера, підключеного зараз чи раніше до Глобальної мережі інтернет. Якщо говорити простіше, то це спеціальний ідентифікатор, як штрихкод на продуктах. Через IP-адресу можна дізнатися коротку інформацію про комп'ютері, а саме: розташування в момент підключення до інтернету, сервер або персональний комп'ютер і т. д. Всього існує 2 види IP-адреси: статичний і динамічний. Статичні – це адреси, які не змінюються при новому підключенні до інтернету, а динамічні, навпаки, змінюються при кожному підключенні комп'ютера до Мережі.


Корисно знати, що хоч IP-адреса може бути динамічним, але відстежити і такий не складе праці. Це пов'язано з тим, що новий IP-адресу щоразу видає один і той же провайдер, в базі даних якого зберігаються всі зміни за певний відрізок часу. Доступ до такої бази даних мають тільки силові структури, і саме це ускладнює вирішення питання про те, як дізнатися IP через "Скайп". У разі динамічного IP, крім місця розташування, нічого не вийде дізнатися точно, лише приблизно.

Як дізнатися IP чужого комп'ютера через "Скайп"?

Кращі способи, як дізнатися IP через "Скайп"
Повинні вас попередити, що отриманий результат може не збігатися з очікуваним. Адже в кінцевому результаті буде отримано IP-адреса не "жертви", а провайдера, що надає інтернет-з'єднання. Самий популярний і ефективний спосіб, як дізнатися IP через "Скайп":
 • Увімкніть або встановіть Skype на ваш персональний комп'ютер з підключенням до інтернету.
 • Знайдіть людини, за яким є бажання стежити.
 • Натисніть на картинку профілю і знайдіть серед всієї інформації логін профілю.
 • Увімкніть абсолютно будь-який браузер, введіть в рядок пошуку Speed-tester, відкрийте першу посилання.
 • Серед всіляких послуг сайту буде пункт «Дізнатися IP через "Скайп"».
 • Скопійований логін з профілю "Скайп" вставити в поле вводу на сайті.
 • Кращі способи, як дізнатися IP через "Скайп"
  При виконанні наступної інструкції про те, як дізнатися чужий IP через "Скайп", можна гарантовано визначити місце розташування цікавить людину. Спосіб є цілком законним і ніяких наслідків не несе, адже Skype є публічною програмою, і всі дані користувачів також доступні.

  Інші способи дізнатися чуже місце розташування

  Інші способи зажадають від вас просунутих пізнань у сфері комп'ютерів. Якщо такий розклад не влаштовує, то виконайте схему про те, як дізнатися IP через "Скайп", адже там все набагато простіше, тому що при використанні даної схеми потрібно умовити людини і правильно кинути посилання. Існують певні сайти, які генерують спеціальне посилання. Коли людина заходить по цьому посиланню, то його IP-адресу автоматично передається першій людині, якого цікавило IP другого. Спосіб теж досить легальний і не несе за собою відповідальність, адже даний сайт не розголошує інформації про своїх клієнтів.
  Виконується даний спосіб наступним чином:
 • Увімкніть будь-який браузер, встановлений на вашому персональному комп'ютері.
 • Згенеруйте спеціальну посилання пастку, з якої буде переходити наш чоловік.
 • Тепер є можливість кинути цю посилання через "Скайп", але не через Vk, тому що там захист від подібного роду сайтів.
 • Тут починається найважче: умовити людину перейти за посиланням. Приводом може бути яка-небудь новину, смішна фотка, цікаве відео і т. д., все залежить від того, що людині подобається найбільше.
 • Чекаємо і одержуємо по пошті або ж відразу IP-адресу людини, який перейшов з нашої посиланням.
 • Кращі способи, як дізнатися IP через "Скайп"
  У способі є маленький недолік: буде показано лише приблизне місце розташування комп'ютера, перейшов по посиланню. При всіх мінусах даний спосіб все одно є ідеальним варіантом для того, щоб дізнатися IP через "Скайп".

  Висновок

  Всі способи того, як дізнатися IP через "Скайп" досить ефективні, але потребують лише часу і терпіння. Також варто пам'ятати, що методи є законними і не несуть за собою відповідальність, на відміну від інших, які називаються «сірими».