Докладно про те, як в «Майнкрафте» зробити хліб

19 0 Новини високих технологій

В даному матеріалі ми розглянемо, як крафтится хліб «Майнкрафте». В ігровому світі, як і в реальному, зазначений продукт є основою раціону. Розглянемо докладно різні аспекти його приготування.

Приготування

Докладно про те, як в «Майнкрафте» зробити хліб
Вирішення питання про те, як в «Майнкрафте» зробити хліб, вимагатиме від нас цілого ряду навичок. Житель цього віртуального світу змушений опановувати різними професіями. Перший інгредієнт, який нам потрібно для досягнення мети – пшениця. Крім того, питання про те, як в «Майнкрафте» зробити хліб, не вирішити без верстата. Його слід побудувати заздалегідь. В даному випадку саме він замінить нам традиційну піч для приготування хліба. Нам необхідно помістити пшеницю на верстак. З неї отримуємо хліб. В цьому віртуальному світі передбачено безліч іншої їжі. Хліб здатний відновити дві з половиною одиниці здоров'я.


Даний продукт здатний забезпечити нашого персонажа стабільним запасом їжі, який не залежить від випадковостей. При відсутності терпіння або тяги до землеробства хліб можна спробувати відшукати в готовому вигляді. Він зустрічається в селах, неподалік від жител, на території занедбаних шахт, а також в скарбницях. Однак більш надійний спосіб – приготування.

Пшениця

Докладно про те, як в «Майнкрафте» зробити хліб
Як спекти хліб в «Майнкрафте»? Для початку нам потрібно пшениця. Її вирощування, мабуть, – найбільш складний етап у всьому приготуванні. Землеробство в цій грі можна вважати окремою наукою. Почнемо з виготовлення мотики. З її допомогою можна розпушити землю. З останньої належить зняти верхній шар. Без цього не почнуть рости посіви. Розпушена земля має більш темний колір порівняно зі звичайною. Причому самого персонажу не слід ходити по обробленої землі, інакше вона буде затоптана. Переміщатися по полю слід, утримуючи клавішу «Шифт». Далі нам будуть потрібні насіння, їх можна добути, зруйнувавши блоки трави. Пізніше ми зможемо їх отримати в період збору врожаю. Після цього насіння слід посадити, але цей процес вимагає додаткових пояснень.

Грядка

Перш ніж дізнатися, як у «Майнкрафте» зробити хліб, потрібно підготувати поле. Спершу викопаємо 3 рову. Їх довжина повинна відповідати майбутнього поля. Далі рови заповнюємо водою, рыхлим землю, садимо насіння. Для останньої дії використовуємо праву кнопку миші. До речі, поле слід якомога частіше поливати, це не приносить шкоди, тільки користь. Лити воду на насіння безпосередньо не можна. Тепер навколо поля створюємо паркан. Це дозволить захистити посіви від тварин, які бродять по окрузі. Крім того, для нашого персонажа належить спорудити хвіртку. На наступному етапі на паркані встановлюємо смолоскипи, у всіх придатних для цього місцях. Результат відрізняється неймовірною красою. Однак такий підхід використовується не тільки заради естетичного задоволення. Факели створюють світ, який необхідний для росту плодів. Відтепер вони будуть примножуватися навіть в нічний час доби.

Збір

Докладно про те, як в «Майнкрафте» зробити хліб
Переходимо до останнього етапу вирішення питання про те, як в «Майнкрафте» зробити хліб. Необхідно почекати, поки пшениця дозріє. Після цього приступаємо до збору врожаю. Близько доби реального часу має пройти, перш ніж у віртуальному світі «Майнкрафта» дозріє пшениця. Тільки після цього її можна зібрати. В представленому віртуальному світі можна також створити підземні поля, пристосовані для вирощування пшениці. Таке рішення має кілька переваг. Поле зазначеного типу не займає простір на землі, необхідної для різних будівель. Для облаштування такої ділянки відмінною підійде шахта. В даному випадку особливо важливо пам'ятати, що злакові зможуть рости лише у світлі смолоскипів. А ось в паркані необхідності немає, оскільки моби при світлі смолоскипів не з'являються.