Як створити обліковий запис "Гугл": покрокова інструкція та рекомендації

842 0 Новини високих технологій

Акаунт Google є своєрідним ключем доступу до всіх безкоштовних послуг компанії. Процес створення облікового запису в сервісі не займає багато часу. Користувачеві доведеться надати деякі персональні відомості. Як створити обліковий запис «Гугл» і отримати доступ до послуг? У цій статті розповідається про те, яким чином це можна зробити.

Підготовка

Як створити обліковий запис «Гугл» на комп'ютері? Для початку потрібно переконатися в тому, що пристрій підключено до Інтернету. Без доступу до Мережі здійснити реєстрацію не представляється можливим. Потім необхідно відкрити сторінку пошуку Google або пошти Gmail. Далі слід клікнути по червоній кнопці з написом ««увійти». Замість цього посилання сервіс Gmail може запропонувати створити обліковий запис. Після кліка по кнопці власник ПК буде перенаправлено на потрібну сторінку.
Як створити обліковий запис "Гугл": покрокова інструкція та рекомендації

Як створити обліковий запис «Гугл»: реєстрація облікового запису

Учасник повинен придумати ім'я користувача, яке згодом стане адресою поштової скриньки Gmail. При реєстрації також може бути використаний вже існуючий e-mail. Якщо ім'я користувача зайнято іншим учасником, то сервіс надасть перелік інших варіантів.

Далі слід заповнити анкету. Потрібно вписати ПІБ, дату народження, номер, стать і адресу додаткової поштової скриньки. Ці дані згодом можуть бути використані для відновлення доступу до акаунту. Учасник також повинен вказати країну проживання. Поле «номер» заповнювати не обов'язково. Сервіс запропонує ввести код. Капча дозволяє захиститися від поштового спаму, а також підтвердити, що користувач - реальна людина, а не робот. Якщо учасник не може прочитати літери, то він повинен оновити запис або прослухати її через колонки пристрою або навушники.
Як створити обліковий запис "Гугл": покрокова інструкція та рекомендації

Заключний етап

Власнику ПК потрібно прийняти умови використання сервісу. Перед цим слід прочитати запропонований Google документ. Після цього необхідно підтвердити згоду з політикою конфіденційності сервісу і клацнути по кнопці «далі».

Користувач перейде на Google+ для створення особистого профілю. Учасник може додати фотографію на свою сторінку. Далі слід натиснути на кнопку «почати роботу». Питання про те, як створити обліковий запис «Гугл», вирішено. Тепер користувач може клацнути по кнопці «назад» або вибрати інший сервіс компанії. Вхід на сайт буде здійснено автоматично.

Як створити обліковий запис «Гугл» на «Андроїд»?

Для початку слід переконатися в тому, що пристрій підключено до Мережі. Без доступу до Інтернету здійснити реєстрацію не вдасться. Як створити обліковий запис «Гугл» на мобільному телефоні? Для цього потрібно відкрити меню «налаштування». На цій сторінці необхідно знайти розділ «облікові записи». Далі слід клікнути по кнопці «додати обліковий запис». Відкриється нове меню. Тут потрібно вибрати пункт Google. Після цього слід клацнути по посиланню «новий». Система запропонує користувачу вказати ім'я та прізвище. Ця інформація буде відображатися в листах в якості відомостей про відправника.
Як створити обліковий запис "Гугл": покрокова інструкція та рекомендації

Підбір імені користувача і пароля

Власнику ПК потрібно придумати логін. Учасник може використовувати тільки латинські літери, цифри, крапку або тире. Логін повинен бути легко запам'ятовується. Після перевірки система запропонує вибрати інше ім'я користувача або пароль до нового облікового запису. Код повинен складатися з латинських букв і цифр.
Чим складніше придуманий учасником пароль, тим більш захищеною буде обліковий запис. Можна чергувати букви з цифрами і використовувати різні регістри. Потім потрібно повторити пароль і клікнути по посиланню «далі». Система запропонує налаштувати параметри відновлення доступу до акаунту. Ці заходи дозволять уникнути ризику втратити важливу інформацію через простий забудькуватості. Далі слід натиснути кнопку «налаштувати параметри». Учаснику потрібно погодитися або відмовитися від розсилки Google шляхом установки або видалення галочки у відповідному полі. Після цього необхідно прийняти умови використання сервісів і політику конфіденційності сайту.
Як створити обліковий запис "Гугл": покрокова інструкція та рекомендації

Додавання платіжних реквізитів та синхронізація даних

Щоб створити обліковий запис «Гугл Плей Маркет», потрібно ввести запропоновану Google капчу і клікнути по посиланню «далі». Система зажадає вказати платіжні реквізити. Після підключення карти до акаунта з'являється ризик ненавмисної оплати послуг, які пропонують рекламні тизери у додатках і в браузері. Для того щоб уникнути проблем, що цей крок слід пропустити. Після кліка по кнопці «ні, спасибі» треба зазначити дані, які користувач хотів би перенести на новий пристрій. Потім слід клацнути по посиланню «далі». Після створення облікового запису учасник може почати роботу з сервісами Google, а також синхронізувати важливу інформацію.

Популярі новини
Загрузка...